Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 1.den | (kon.) |
Ženy - Sprint (7,5 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) |
Ženy - Skiatlon | Vítěz: Ch. Kallaová (SWE) (kon.) |
Muži - Střední můstek | Vítěz: A. Wellinger (GER) (kon.) |
Ženy - 3000 m | Vítěz: C. Achtereekteová (NED) (kon.) |
Muži - 1500 m (finále) | Vítěz: H. Lim (KOR) (kon.) | | | Ženy - 500 m (kvalifikace) | Vítěz: M. Čoi (KOR) (kon.) |
Ženy - štafeta 3000 m (kvalifikace) | Vítěz: Čína (kon.) |
Muži - Slopestyle (kvalifikace) | Vítěz: M. Parrot (CAN) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | (kon.) |
Smíšené dvojice - dopolední program | (kon.) | | | Smíšené dvojice - večerní program | (kon.) |
konec
Ženy - 3000 m
Vítěz: C. Achtereekteová (NED)
Aleš Pur
Konečné pořadí
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Njåtunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74
Startovní listina
1. Ida Njåtunová (NOR)
2. Po-rum Kim (KOR)
3. Ťing Liou (CHN)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Ajano Satoová (JPN)
7. Roxanne Dufterová (GER)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Carlijn Achtereekteová (NED)
10. Karolina Bosieková (POL)
11. Francesca Lollobrigidová (ITA)
12. Ťia-čchen Chao (CHN)
13. Carlijn Schoutensová (USA)
14. Brianne Tuttová (CAN)
15. Ajaka Kikučiová (JPN)
16. Marina Zujevová (BLR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Isabelle Weidemannová (CAN)
19. Ivanie Blondinová (CAN)
20. Claudia Pechsteinová (GER)
21. Miho Takagiová (JPN)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Natalja Voroninová (OAR)
24. Martina Sáblíková (CZE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Ivanie Blondinová (CAN) 335
2. Martina Sáblíková (CZE) 320
3. Natalja Voroninová (RUS) 315
4. Antoinette de Jongová (NED) 295
5. Claudia Pechsteinová (GER) 266
6. Anna Jurakovová (RUS) 195
7. Marina Zujevová (BLR) 183
8. Miho Takagiová (JPN) 160
9. Isabelle Weidemannová (CAN) 160
10. Irene Schoutenová (NED) 121
---
29. Nikola Zdráhalová (CZE) 43
55. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 1
72. Eliška Dřímalová (CZE) 0
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Njåtunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74
Startovní listina
1. Ida Njåtunová (NOR)
2. Po-rum Kim (KOR)
3. Ťing Liou (CHN)
4. Nikola Zdráhalová (CZE)
5. Luiza Złotkowská (POL)
6. Ajano Satoová (JPN)
7. Roxanne Dufterová (GER)
8. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL)
9. Carlijn Achtereekteová (NED)
10. Karolina Bosieková (POL)
11. Francesca Lollobrigidová (ITA)
12. Ťia-čchen Chao (CHN)
13. Carlijn Schoutensová (USA)
14. Brianne Tuttová (CAN)
15. Ajaka Kikučiová (JPN)
16. Marina Zujevová (BLR)
17. Ireen Wüstová (NED)
18. Isabelle Weidemannová (CAN)
19. Ivanie Blondinová (CAN)
20. Claudia Pechsteinová (GER)
21. Miho Takagiová (JPN)
22. Antoinette de Jongová (NED)
23. Natalja Voroninová (OAR)
24. Martina Sáblíková (CZE)
Průběžné pořadí Světového poháru
1. Ivanie Blondinová (CAN) 335
2. Martina Sáblíková (CZE) 320
3. Natalja Voroninová (RUS) 315
4. Antoinette de Jongová (NED) 295
5. Claudia Pechsteinová (GER) 266
6. Anna Jurakovová (RUS) 195
7. Marina Zujevová (BLR) 183
8. Miho Takagiová (JPN) 160
9. Isabelle Weidemannová (CAN) 160
10. Irene Schoutenová (NED) 121
---
29. Nikola Zdráhalová (CZE) 43
55. Natálie Kerschbaummayr (CZE) 1
72. Eliška Dřímalová (CZE) 0
1. Carlijn Achtereekteová (NED) 3:59.21
2. Ireen Wüstová (NED) +0.07
3. Antoinette de Jongová (NED) +0.81
4. Martina Sáblíková (CZE) +1.33
5. Miho Takagiová (JPN) +2.14
6. Ivanie Blondinová (CAN) +4.93
7. Isabelle Weidemannová (CAN) +5.05
8. Ajano Satoová (JPN) +5.14
9. Claudia Pechsteinová (GER) +5.28
10. Natalja Voroninová (OAR) +6.64
11. Marina Zujevová (BLR) +6.75
12. Ida Nj?tunová (NOR) +7.46
13. Francesca Lollobrigidová (ITA) +9.37
14. Luiza Złotkowská (POL) +10.48
15. Nikola Zdráhalová (CZE) +12.15
16. Karolina Bosieková (POL) +13.23
17. Katarzyna Bachledová-Curuśová (POL) +13.36
18. Po-rum Kim (KOR) +13.58
19. Ajaka Kikučiová (JPN) +14.04
20. Brianne Tuttová (CAN) +14.49
21. Ťia-čchen Chao (CHN) +16.35
22. Carlijn Schoutensová (USA) +16.39
23. Roxanne Dufterová (GER) +17.66
24. Ťing Liou (CHN) +21.74