Salzburg – Kladno 8:0 (kon.) | K. Vary – Mountfield HK 4:0 (kon.) | Liberec – Jihlava 0:7 (kon.)
Č. Budějovice – Slavia 3:2 (po pr.) | Sparta – Kometa Brno 4:3 (po pr.) | HC Plzeň – Pardubice 1:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
1:5 (1:1, 0:1, 0:3)
HC Dynamo Pardubice
Sobota 10.02.2018, 13:30 • Home Monitoring Aréna • Extraliga staršího dorostu • 22. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších on-line přenosů se těším na počtenou. (15:45:14)

Střely na branku – 19:35

Je dobojováno! Pardubicím se ve třetí třetině podařilo vsítit tři branky. Nejprve se prosadil Dominik Dubovčí, ke konci třetiny Vít Rozlílek prázdné brány. Rozlílek nakonec dokonal i hattrick, když se trefil v poslední minutě.

Dnešní utkání sleduje 70 diváků.

59:55
    Hosté drží kotouč na holi, zápas pomalu končí.

59:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Ještě jedna branka pro Pardubice, když Koláře z mezikruží překonal VÍT ROZLÍLEK, který si rychle najel do pásma a střílel přesně, zkompletoval tak hattrick. Asistence: Matěj Poul, Martin Bučko.

58:21
    O vítězi je rozhodnuto! Pardubice střílejí čtvrtý gól, do prázdné brány se podařilo zasunout kotouč VÍTU ROZLÍLKOVI. Asistence: Tomáš Zeman.

57:46
    Plzeňský gólman na střídačce, domácí to zkouší v šesti.

57:46
    Oddechový čas pro hosty.

57:46
    Zakázané uvolnění Pardubic, buly před Nečasem.

56:58
    Bucek mohl zakončovat, ale raději zvolil přihrávku , k ohrožení branky nakonec nedošlo.

56:30

55:49
    A opět vyhazují puk přes všechny čáry.

55:31
    Dynamo se osvobozuje.

55:05
    Domácí si nepohlídali ujíždějícího Cháru, který mohl definitivně rozhodnout, ale z brejku se neprosadil a z dorážky těsně minul Bucek!

54:30
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koffer – 2 min., napadení).

54:30
    Koffer ujel, ale na domácí gólman se nachytat nenechal.

54:15
    Lang z levé strany nedokázal překonat pardubického muže s maskou.

Matěj Vybíral

Branky a nahrávky: 7. Lang (Mužík, Hajšman) – 19. Bucek (Rouha, Chára), 34. Rozlílek (Bučko), 48. Dubovčí (Koffer, Zeman), 59. Rozlílek (Zeman), 60. Rozlílek (Poul, Bučko)

HC Plzeň 1929: K. Kolář (Pilc) – Houdek, Kaňák, Novák, Houdek, Lokajíček, Šiller, Staněk – Hajžman, Čech, Kolda, Krýner, Princl, Rohla, F. Kolář, Hajšman, Procházka, Lang, Mužík
    HC Dynamo Pardubice: Nečas (Vlk) – Dubovčí, Oliva, Leder, Pejzl, Bučko, Jelínek, Škorec, Blažej – Šír, Poul, Zeman, Rozlílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Koffer, Bucek, Rouha

Rozhodčí: Svoboda – Brejcha, Zimmermann