Olomouc – Vítkovice 4:9 (kon.) | Královské Vinohrady – Panthers 3:8 (kon.) | Ostrava – Jičín 17:5 (kon.)
konec
TJ Sokol Královské Vinohrady
3:8 (0:5, 3:2, 0:1)
Panthers Praha
Sobota 10.02.2018, 19:30 • TJ Sokol Vinohrady • Extraliga žen • 19. kolo
   
  53:32
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  IVANA MIKLÍKOVÁ si vyběhla z rohu a střelou do horního růžku ukazuje Tvrzníkové, jak se prosadit do tohoto prostoru. Asistence: Andrea Nováková.
   
  33:03
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Nájezd z bravurou proměnila ANNA KUNTAROVÁ a domácí snižují skóre.
   
  31:41
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Vzhledem k pasivitě domácích tak muselo přijít, co přišlo. Další gól v síti domácích, který tentokrát přidává střelou ze strany při brejku 2 na 1 od IVANY LAMKOVÉ. Asistence: Tereza Pitterlingová.
   
  26:59
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Hostující Pražanky se mohou uklidnit a jistotu na hole jim nemůže dodat nikdo jiný než VERONIKA ZITTOVÁ, která střelou na bližší tyč krotí vinohradský tým. Bez asistence.
   
  22:32
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! KRISTÝNU VEJVODOVOU oslovila při brejku dvou proti jedné Honzová a domácí střelknyě probouzí Vinohrady, které se tak vrací do zápasu. Asistence: Petra Honzová.
   
  21:42
  Tým Královské Vinohrady právě vstřelil branku! Domácí ještě živí naději na jakési zdramatizování zápasu. Hráčky Panthers dlouho drželi míček, ale jejich rozehrávku posléze uzmula Tvrzníková, která předala míček KRISTÝNĚ VEJVODOVÉ, jež z otočky překonala Topolovou. Asistence: Aneta Tvrzníková.
   
  16:28
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Hostující celek nakonec přesilovou hru využívá. V samotném závěru početní výhody tečovala BARBARA JELÍNKOVÁ střelu Zittové a hosté vedou již 5:0. Asistence: Veronika ZIttová.
   
  10:58
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Naopak alce na druhé straně končí gólem TEREZY PITTERLINGOVÉ a Panterky mílovými kroky míří do play-off. Asistence: Tereza Syslová.
   
  09:07
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Hosté vyučují v efektivnosti. Brejk dvou proti jedné dokonalé využily přihrávkami Syslová a zakončující IVANA LAMKOVÁ. Asistence: Tereza Syslová.
   
  05:46
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Hostující celek s vypětím všech sil vytěžil z tlaku další gól. Po střele Slané se u míčku ocitla KRISTÝNA LOCHMANNOVÁ, která navyšuje bleskurychle náskok svého týmu. Asistence: Anežka Slaná.
   
  00:26
  Tým Panthers právě vstřelil branku!
  Tak tohle je parádní vstup pro hostující celek. Zittová měla v moci míček a nakonec ho dostala na obránkyni PETRU ŠEUSTEROVOU, která po zemi překvapivě překonala Kuchyňkovou. Asistence: Veronika Zittová.

  Ondřej Jícha


  Hledáme zpravodaje pro tým TJ Sokol Královské Vinohrady. Více informací zde.

  Branky a nahrávky: 22. Vejvodová (Tvrzníková), 23. Vejvodová (Honzová), 34. A. Kutnarová (TS) – 1. Šusterová (Zittová), 6. Lochmannová (Slaná), 10. Lamková (Syslová), 11. Pitterlingová (Syslová), 17. Jelínková (Zittová), 27. Zittová, 32. Lamková (Pitterlingová), 54. Miklíková (A. Nováková)


  TJ Sokol Královské Vinohrady: Kuchyňková (32. Vyrobíková) – Šidlochová, Vejvodová, Jiříčková – Kalistová, Tvrzníková, Žižková – Honzová, Lingová (C), Rinta-Pollariová – Bartošová, A. Kutnarová, Zelníčková – Kylarová, Šádková, Skalická – Dobisíková.
  Panthers Praha: Topolová (Horňáková) – Šusterová (C), Pitterlingová, Kučerová, Kalinová, Fabiánová, Vranová, Syslová – Zittová, A. Nováková, Miklíková – Lochmannová, Slaná, Lamková – Jelínková.

  Rozhodčí: Tomáš Kostinek, MArtin Reichelt