Huddersfield Town – Bournemouth 4:1 (kon.) | Newcastle – Manchester Utd. 1:0 (kon.) | Southampton – Liverpool 0:2 (kon.)
Huddersfield Town
4:1 (2:1)
AFC Bournemouth
Neděle 11.02.2018, 13:00 • John Smith's Stadium Huddersfield • Anglická Premier League • 27. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (14:59:31)

Je dobojováno. Úvod utkání vyšel lépe domácím, kteří se již v 7. minutě radovali z vedoucí branky. Po průniku a přihrávce Mouniého se prosadil Alex Pritchard. O šest minut později však srovnal Junior Stanislas a začínalo se znovu od začátku. Ve 27. minutě však převážil misky vah na stranu svého týmu Steve Mounié a první půli tak výsledkem 2:1 opanovali domácí.
    Druhý poločas navíc také vyšel lépe Huddersfieldu. V 66. minutě se trefil podruhé v duelu Steve Mounié a s akciemi hostů to začínalo vypadat bledě. Ti si poté nedokázali vypracovat prakticky žádnou šanci a v nastaveném čase navíc inkasovali z nařízené penalty. Tu s přehledem proměnil Rajiv van la Parra. Town tak berou tři body za zaslouženou výhru 4:1.

90+6

90+6
    Utkání se již prakticky jen dohrává a už se pravděpodobně nic převratného nestane.
    90+5. Rajiv van La Parra - 4:1

90+5
    Huddersfield právě vstřelil branku! Domácí v samotném závěru přidávají čtvrtý gól a pečetí tak svou dnešní výhru! RAJIV VAN LA PARRA se ujal nařízené penalty a poslal míč k pravé tyči, zatímco Begović padal na druhou stranu.
    90+4. Penaltový zákrok na Pritcharda.

90+4
    Sudí v závěru nařizuje po faulu na Pritcharda pokutový kop pro Huddersfield.

90+3
    Ti se nikterak neukvapili a rozehráli standardku nakrátko. Následně situaci zvládli a budou moci vhazovat.

90+2
    Následně Bournemouth fauloval na útočné polovině a domácí s rozehrávkou pochopitelně nikam nespěchají.

90+1
    Lössl svým odkopem trefil jen záda Wilson, od kterých se míč odrazil mimo hřiště. Sudí však pískají bránění ve hře hostujícímu útočníkovi.

90+1
    Lössl má nyní míč ve svých rukavicích a uklidňuje hru. Mezitím hlavní sudí nastavil 6 minut nad rámec řádné hrací doby.

90
    Míč sice po centru dopadl k nohám jednoho z hostů, ale ten nedokázal propálit skrumáž těl před bránou Huddersfieldu.

90
    Ti se budou ovšem muset bránit dalšímu rohovému kopu Bournemouthu.

89
    Přímý volný kop z poloviny hřiště měli k dispozici hosté a všichni hráči byli nastěhováni v šestnáctce Huddersfieldu. Tam se sice dostali k hlavičce, ale následně míč dopravili do bezpečí domácí fotbalisté.

87
    Lössl šel neohroženě do souboje s dvojicí protihráčů a byl úspěšnější. Hostům byl navíc odpískán ofsajd a tohle již vypadá s akciemi AFC velmi bídně.

86
    Ani v dalším brejku si domácí nevypracovali brankovou příležitost. Mouniého přihrávka pod sebe nenašla adresáta, ale jeho spoluhráči i tak budou moci pokračovat s balonem na svých kopačkách.

84
    Vzápětí mohli do brejku postupovat domácí. Ten zakončoval ranou pětadvaceti metrů střídající Biling, ale jeho pokus mířil vysoko nad bránu Begoviće.

Radomír Fukala

Branky: 7. Pritchard (Mounié), 27. Mounié (Mooy), 66. S. Cook (vla.), 90+5. van La Parra (pen.) – 13. Stanislas (Fraser)

Karty:   18. Gosling (BTH), 56. Francis (BTH), 71. Mousset (BTH)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 10:5. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:5. Fauly: 12:12.
    Huddersfield Town: Lössl – Hadergjonaj, Zanka, Schindler, Malone (53. T. Kongolo) – Hogg (C), Pritchard – Ince (65. Quaner), Mooy (76. Biling), van La Parra – Mounié.
    Náhradníci: Coleman – T. Kongolo, Hefele, Biling, Sabiri, Williams, Quaner.

AFC Bournemouth: Begović – Francis (C), S. Cook (70. A. Smith), Aké – Fraser, L. Cook, Gosling, Daniels – Ibe (58. J. King), Stanislas (65. Mousset) – C. Wilson.
    Náhradníci: Boruc – A. Smith, Simpson, Surman, Arter, J. King, Mousset.

Rozhodčí: Oliver – Bennett, Ledger