Boston – Buffalo 2:4 (kon.) | Toronto – Ottawa 6:3 (kon.) | Montreal – Nashville 2:3 (0:1 po s.n.)
Columbus – New Jersey 6:1 (kon.) | Tampa – Los Angeles 4:3 (kon.) | Carolina – Colorado 3:1 (kon.)
Arizona – Philadelphia 3:4 (1:2 po s.n.) | Minnesota – Chicago 3:0 (kon.) | San Jose – Edmonton 6:4 (kon.)
St. Louis – Pittsburgh 1:4 (kon.) | Winnipeg – NY Rangers 1:3 (kon.) | Washington – Detroit 4:5 (po pr.)
Dallas – Vancouver 0:6 (kon.)
Boston Bruins
2:4 (0:0, 1:3, 1:1)
Buffalo Sabres
Neděle 11.02.2018, 01:00 • TD Garden, Boston • NHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 01:00.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

Bostonu se v poslední době daří. Drží si čtyř zápasovou vítěznou šňůru, když dokázal porazil Blues, Toronto, Detroit a v minulém kole deklasoval Rangers 6:1. Medvědi se tak dnes pokusí prodloužit sérii výher a přiblížit se Tampě. V tabulce Východní konference najdeme Boston na krásném druhém místě se 74 body.
    Nejproduktivnější hráči
    1. Marchand – 21 + 30
    2. Pastrňák – 21 + 30
    3. Bergeron – 24 + 22

Buffalo je v naprosto odlišné situaci. Z posledních 5ti zápasů 4x prohrálo. Nejdříve podlehlo Jersey, Floridě, Blues a v prodloužení Anaheimu. Sabres se v minulém kole vzchopili a porazili Islanders 4:3. Dnes se tak pokusí navázat na tuto výhru. V tabulce Východní konference najdeme Sabres na posledním 16. místě se 40 body. Na předposlední Ottawu ztrácí Sabres 7 bodů.

00:40
    David Backes se dostal k puku na středu hřiště, ale jeho backhandový pokus byl nepřesný a minul branku.

01:20
    Ryan Spooner zkoušel prokličkovat s pukem až před branku, ale trojnásobné přesile podlehl a puk mají Sabres.

02:03
    A máme tu první střelu zápasu. Brandon Carlo napřáhl od modré a Chad Johnson schoval kotouč v lapačce.

03:20
    Jack Eichel zavezl kotouč do třetiny, ale za brankou Raska o něj přišel.

03:58
    Nepřesná rozehrávka Medvědů končí zakázaným uvolněním.

04:20
    Evander Kane vypálil po pěkné nahrávce od Okposa,ale jeho pokus zblokoval jeden z domácích hráčů.

04:45
    Torey Krug minul prudkou nahrávku od Carla a máme tu další zakázané uvolnění.

05:30
    Chad Johnson podržel nahození od modré a bude se vhazovat po jeho pravici.

06:30
    Sabres se poprvé v zápase usadili ve třetině, ale střela Scandelly minula branku.

07:40
    Pěkná střela od Bergerona, proti jeho pokusu se Johnson vytáhl pěkným zákrokem vyrážečkou!

08:33
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Jason Pominville – 2 min., hákování).

08:50
    Boston kombinuje ve třetině Sabres, po střele Kruga byl kotouč chvilku volný v brankovišti, ale po chvilce ho Johnson ukryl.

09:15
    David Pastrňák vypálil od mantinelu, ale jeho pokus byl nepřesný.

09:40
    Ryan O'Reilly vyhrál vhazování a Sabres se konečně osvobozují.

10:20
    Danton Heinen tečoval nahození Krejčího od modré, ale puk zamířil těsně mimo branku!

10:57
    Jack Eichel se dostal ke střele z dobré pozice, ale Tuukka Rask si dobře povyjel a vyrazil kotouč!

12:20
    Brad Marchand vypálil ze středu hřiště, Chad Johnson vykopl kotouč pravým betonem.

12:59
    Ryan O'Reilly si počkal na Pastrňáka a sebral mu kotouč, následný útok Buffala skončil offside.

13:40
    Střela, kterou vyslal Adam McQuaid od modré byla hodně nepřesná,ale Bruins zůstávají ve třetině.

14:30
    Jacob Josefson zblokoval pokus Carla do ochranné sítě a Sabres mohou konečně vystřídat.

14:51
    Casey Nelson vypálil dělovku od modré, Rask zasáhl vyrážečkou.

15:30
    Sam Reinhart se dobře protáhl kolem obránce,jeho střelu z kruhu vytáhl Rask ramenem!

17:20
    Marco Scandella vystihl nahrávku Bostonu a vyvezl kotouč.

17:36
    Nepřesná střela Kanea od modré, ale Sabres jsou stále v pásmu Bruins.

18:20
    Jake DeBrusk měl volnou cestu až do branky, Johnsona se pokusil překonat střelu backhandem, ale hostující brankář si připsal důležitý zákrok!

18:50
    Bruins se usadili v pásmu a stupňují svůj tlak!

19:37
    Ryan Spooner se dostal k dorážce v brankovišti, ale Chad Johnson si dobře povyjel a zachytil kotouč!

20:00

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

A máme za sebou první třetinu. V úvodní dvacetiminutovce byli domácí aktivnější a vytvořili si několik šancí, ale Chad Johnson je zatím perfektní. Boston nevyužil ani početní výhodu a Sabres se také nepodařilo překonat Raska a do šaten se jde tak za stavu 0:0.
    Střely po první třetině: Domácí – 7, Hosté – 5.
    Druhá třetina začne přibližně v 2:02.

20:01

20:01
    Jack Eichel se ke konci první třetiny zranil a nevrátil se z šatny na druhou třetinu.

20:44
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Kyle Okposo – 2 min., podražení).

21:00
    Benoit Pouliot se vydal v oslabení na útočný výlet, ale jeho pokus přeletěl branku.

21:30
    Bruins se nedaří usadit ve třetině, Sabres dobře brání vlastní modrou čáru.

21:59
    David Pastrňák se stahovačkou dostal přes obránce, ale jeho pokus na druhou tyč vykopl Johnson!

22:40
    Patrice Bergeron vypálil ze středu hřiště, jeho pokus, který mířil pod lapačku hostující brankář vyrazil.

24:10
    Jacob Josefson nahodil kotouč od modré, ale za brankou ho sebral Zdeno Chára a založil protiútok.

24:50
    Sabres vstoupili aktivněji do druhé třetiny a vytvořili si už několik šancí!

26:20
    Hra je teď plná nepřesností, ani jeden z týmů se nedokáže usadit ve třetině a hra se tak odehrává ve středním pásmu.

26:42
    Pastrňák se svou klasickou stahovačkou dostal přes obránce, ale zároveň se i vyhnal ze střeleckého úhlu, jeho nahození backhandem si brankář pohlídal.

27:10
    Bruins si vytvořili pěkný tlak, bomba Cháry od modré minula branku, ale Bruins jsou stále ve třetině.

27:42
    Sabres právě vstřelili branku!
    Sabres se ujímají vedení! Boston byl paradoxně aktivnější, ale Sam Reinhart sebral kotouč kousek za modrou a poslal ho na rozjetého EVADERA KANEA, který ujížděl sám na branku. Svůj pokus zakončil střelou na první tyč a překonal Raska! Asistence: Sam Reinhart.
    27:42 Evander KANE - 0:1

28:40
    Boston vysunul napadání a Sabres mají problémy s rozehrávkou.

29:20
    Nepřesná rozehrávka Backese a Sabres se dostávají zadarmo ke kotouči ve středním pásmu.

29:40
    Jake DeBrusk málem dosáhl na kolmou přihrávku od spoluhráče, ale puk se mu nakonec nepodařilo ani tečovat!

30:10
    Kyle Okposo se dostal do dobré příležitosti,ale jeho pokus Rask drží.

30:22
    Sam Reinhart vypálil ihned po vhazování, ale jeho pokus Rask kryje.

30:40
    Rask si poradil s tečovaným nahozením od modré a podržel kotouč.

31:40
    David Pastrňák zavezl kotouč do třetiny Sabres a Bruins jsou tak po delší době v útoku.

32:36
    Buffalo je teď aktivnějším týmem! Evan Rodrigues právě rozezvučel tyč!

32:44
    Buffalo využívá svou šanci a odskakuje do většího náskoku! Sabres byli ve třetině, když od modré vypálil Nathan Beaulieu, jeho střela trefila Adama McQuaida a kotouč dopadl před volného SCOTTA WILSONA, který z těsné blízkosti prostřelil Raska! Asistence: Nathan Beaulieu, Evan Rodrigues.
    32:44 Scott WILSON - 0:2

33:30
    Pro Boston mohlo být ještě hůř! Benoit Pouliot ujel obráncům, ale tváří v tvář Raskovi trefil tyč!

34:20
    Jake DeBrusk najel do Johnsona a rozhodčí přerušuje hru.

34:39
    Bruins právě vstřelili branku!
    Boston snižuje po krásné akci! Jake DeBrusk nabral dobrou rychlost ve středním pásmu, zavezl kotouč až do rohu kluziště a backhandovou nahrávkou našel před brankou RYANA SPOONERA, který střelou na druhou tyč překonal Johnsona! Asistence: Jake DeBrusk, Torey Krug.
    34:39 Ryan SPOONER - 1:2

35:30
    Poprvé od začátku zápasu se probrali fanoušci a halou zní " Let´s go Bruins! "

36:40
    Sabres kombinovali ve třetině Bruins, ale Brandon Carlo dobře zasáhl a získal kotouč.

37:38
    Rask kryje dalekonosnou střela od Nelsona.

38:20
    Rask vysprintoval z branky a odpálil kotouč před rychlým Rodriguesem.

38:49
    Buffalo si bere svůj náskok zpět! Scott Wilson nabral kotouč ve vlastní třetině vysprintoval až do třetiny Bostonu a krásnou krosovou nahrávkou našel volného BENOITA POULIOTA, který střelou z jedničky překonal Raska! Asistence: Scott Wilson
    38:49 Benoit POULIOT - 1:3

39:40
    Jack Eichel již do dnešního zápasu nenastoupí, snad zranění nebude vážnějšího charakteru.

40:00

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

A máme tu konec prostřední části, ta byla mnohem zajímavější, viděli jsme hned 4 branky! Nejprve se do samostatného úniku dostal Kane, který překonal Raska a otevřel skóre dnešního zápasu. O 5 minut později navyšoval náskok Wilson, který se trefil z dobré vzdálenosti. Za domácí se dokázal po pěkné akci prosadit Spooner a s Bostonem to vypadalo veseleji. Nicméně minutu před sirénou se prosadil po pěkné akci Pouilot a zasadil Bruins další ránu.
    Střely po druhé třetině: Domácí – 17, Hosté – 18.
    Třetí třetina začne přibližně v 03:00.

40:01

40:34
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Evander Kane – 2 min., podražení).

41:03
    Jake DeBrusk se snažil dorazit volný kotouč rybičkou, ale Chad Johnson si poradil a uhájil brankoviště.

41:47
    Sabres se podařilo vyhodit kotouč a obranná čtveřice může vystřídat.

42:14
    David Pastrňák vypálil od mantinelu,ale jeho pokus minul branku.

42:28
    Benoit Pouliot se dostal k puku před brankou, ale jeho pokus nebyl příliš přesný a Rask švihnutím lapačky ukryl kotouč!

43:49
    Boston se dostával do tlaku, ale nahrávka Davida Backese byla nepřesná a Sabres si tak mohou na chvilku oddechnout.

44:32
    Sabres byli pod obrovským tlakem, který se jim podařilo přerušit pouze za cenu zakázaného uvolnění.

45:12
    Rask podržel nahození od modré a bude se vhazovat ve třetině Bruins.

46:10
    Patrice Bergeron ztratil kotouč i hned za modrou čárou a Sabres mají po delší době kotouč.

47:20
    Austin Czarnik získal kotouč ve třetině a střílel mezi nohama obránce, jeho pokus prolétl těsně kolem branky!

47:58
    Boston přebírá aktivitu v utkání, Sabres se teď nedostávají s pukem za polovinu hřiště.

48:40
    Brandon Carlo vyhrál bruslařský souboj a máme tu zakázané uvolnění Buffala.

49:19
    Brad Marchand s Davide Pastrňákem se střetli na modré čáře a útok Bostonu zastavuje offside.

50:30
    Tim Schaller se obtočil kolem branky a trefil tyč!

51:15
    Vyloučení v týmu Boston Bruins (Charlie McAvoy – 2 min., podražení).

51:28
    Vyloučení v týmu Buffalo Sabres (Sam Reinhart – 2 min., podražení).

51:56
    Evander Kane se dostal do úniku, ale Rask si s jeho backhandovým zakončením poradil!

52:57
    Johan Larsson do přečíslení 2 na 1, akci se rozhodl vyřešit střelou, Rask si mezírku u tyče pohlídal.

53:43
    Sam Reinhart zkoušel odrazit kotouč o Raska do branky, ale puk zamířil mimo branku.

54:28
    Austin Czarnik nabral velkou rychlost ve středním pásmu a prosvištěl kolem obránců, jeho pokus minul tyč o milimetry!

55:02
    Zdeno Chára se zakončoval po objetí branky, ale Chad Johnson se skvěle přesunul a vykopl kotouč!

55:20
    Brad Marchand zavezl kotouč do třetiny, pak ale špatně přihrál a jeho nahrávku sebral Sam Reinhart.

56:38
    Boston kombinuje ve třetině Sabres, střela Cháry minula branku!

57:10
    Sabres mají kotouč za vlastní brankou a nikam se neženou, Bruins jejich rozehrávku aktivně napadají.

57:50
    Benoit Pouliot vybojoval kotouč ve třetině soupeře a našetřil cenné vteřinky.

58:23
    Boston to zkouší se 6ti hráči!

58:40
    David Pastrňák se procpal s pukem před branku, ale jeho zakončení na druhou tyč nebyl úspěšné!

59:01
    Boston využívá početní výhodu! Brad Marchand poslal kotouč po mantinelu na Patrice Bergerona, který vypálil přízemní ránu, před brankou stál volný DAVID BACKES, který tečoval kotouč do šibenice! Asistence: Patrice Bergeron, Brad Marchand.
    59:01 David BACKES - 2:3

59:01
    Oddechový čas pro domácí.

59:31
    Nejprve se do dobré šance dostal Pastrňák, ale jeho střela těsně minula branku, následně se puk dostal před brankou k RASMUSU RISTOLAINENOVI, který z otočky trefil prázdnou branku přes celé hřiště! Bez asistence.
    59:31 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

A máme za sebou i poslední třetinu. V poslední třetině jsme viděli po jednom gólu na každé straně. Nejprve minutu před koncem snížil David Backes a půl minutky před koncem trefil prázdnou branku Rasmus Ristolainen. Buffalo tak ukořistilo 2 body a zastavilo rozjetý Boston.
    Střely po třetí třetině: Domácí – 27, Hosté – 28.

Zdeno Chára (Boston) – 0 + 0, 3 střely, 21:17

To je ode mě vše, na shledanou u dalších přenosů! (03:43:23)

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 35. Spooner (DeBrusk, Krug), 60. Backes (Bergeron, Marchand) – 28. E. Kane (S. Reinhart), 33. S. Wilson (Beaulieu, Rodrigues), 39. B. Pouliot (S. Wilson), 60. Ristolainen

Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – McAvoy, Chára, Carlo, Krug, McQuaid, Grzelcyk – Pastrňák, Bergeron, Marchand – Spooner, Krejčí, DeBrusk – Backes, Riley Nash, Heinen – Czarnik, Kuraly, Schaller.
    Buffalo Sabres: Ch. Johnson (Lehner) – Beaulieu, Ristolainen, Scandella, C. Nelson, Gorges, Antipin – Rodrigues, Eichel, S. Reinhart – E. Kane, R. O'Reilly, Okposo – S. Wilson, Jo. Larsson, Pominville – B. Pouliot, Josefson, Nolan.

Rozhodčí: Walsh, L’Ecuyer – Mach, Racicot