Liberec – Mladá Boleslav 2:7 (kon.) | Florbal Ústí – Bulldogs 7:4 (kon.) | Střešovice – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Chodov 4:10 (kon.)
FBC Liberec
2:7 (1:2, 0:3, 1:2)
Předvýběr.CZ Florbal MB
Neděle 11.02.2018, 15:00 • SH Dukla Liberec • Livesport Superliga • 23. kolo

To je ode mě pro dnešek vše! Děkuji za pozornost a přeji krásný zbytek nedělního dne. Nezapomeňte s námi sledovat i další florbalová utkání. Již za pět minut startuje utkání Tatranu a Sparty.
    Na shledanou! (16:54:53)

Mladá Boleslav potvrdila roli favorita. První dvě třetiny dominovala a nedala Liberci téměř žádnou šanci. Třetí třetina byla pro Liberec nejvyvedenější. Na střely se jasně lépe dařilo domácímu celku, ale Bauer byl dnes ve formě.

Liberec právě vstřelil branku!
    Ferdan od levého mantinelu našel na středu RADKA VALEŠE, který pěknou střelou zakončil za Bauerova záda. Asistence: Prokop Ferdan.

58:00
    Hosté si vytvořili několik šancí, ale ani jedna nezapadla do branky.

57:13
    Bitman vytáhl svou dělovku z poloviny hřiště. Rána sice dobrá, ale nepřesná.

56:59
    Hiadlovský se snažil obtočit kolem branky, ale nepovedlo se mu to.

56:30
    Ferdanovu střelu vyráží nohou Bauer.

54:46
    Veselý od pravého mantinelu parádní střelou trefuje tyčku branky!

53:39
    Oba celky si vytváří více příležitostí.
    52:41 Milan TOMAŠÍK - 1:7

52:41
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    MILAN TOMAŠÍK se řítil sám na Chynu, který se položil a mladoboleslavský útočník ho přehodil. Asistence: Petr Kološ.

Týna Zíková

Branky a nahrávky: 17. Ferdan (Hrůza), 59. Valeš (Ferdan) – 1. Tomáš Chroust (Curney), 12. Zakonov (Rožnovják), 23. Pluhař (Bína), 30. Tadeáš Chroust (Curney), 40. Tomašík (Kološ), 48. Curney (Bauer), 53. Tomašík (Kološ)

FBC Liberec: Chyna (Janota) – Bitman, Veselý, Strobach – Kopecký, Valeš, Hůza – Marek, Baudisch, Ferdan – Šoltys, Böhm, Kořínek – Hrůza, Kroupa, Hiadlovský.
    Předvýběr.CZ Florbal MB: Bauer (Rytych) – Novák, Kološ, Řehoř, Křenek, Jelínek, Zakonov, Krzyžanek – Novotný, Tadeáš Chroust, Tomáš Chroust – Bína, Rožnovják, Pluhař – Gruber, Curney, Tomašík – Krajcigr, Natov.

Rozhodčí: Müller Jiří, Novosad Matouš