Liberec – Mladá Boleslav 2:7 (kon.) | Florbal Ústí – Bulldogs 7:4 (kon.) | Střešovice – Sparta 8:2 (kon.)
Vítkovice – Chodov 4:10 (kon.)
1. SC TEMPISH Vítkovice
4:10 (0:2, 0:4, 4:4)
FAT PIPE Florbal Chodov
Neděle 11.02.2018, 18:00 • SH Zubří • Livesport Superliga • 23. kolo

52:36
    Další šanci ke snížení stavu dnešního zápasu budou mít nyní k dispozici Vítkovice, jelikož je Martin Koutný vyloučen za držení protihráče.

51:08
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Petr Jankulár – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

44:47
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Tomáš Sýkora – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

40:26
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Josef Rýpar – 2 minuty, Nesportovní chování).

21:39
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jan Jastřembský – 2 minuty, Blokování soupeřovy hole).

19:32
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Tomáš Sladký – 2 minuty, Sekání).

15:53
    Budou to mít, ale více než těžké jelikož za úplně zbytečný faul jde na trestnou lavici domácí Rýpar

09:39
    Vyloučení v týmu 1. SC TEMPISH Vítkovice (Jan Jastřembský – 2 minuty, Hrubost).
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Martin Koutný – 2 minuty, Hrubost).

04:48
    Vyloučení v týmu FAT PIPE Florbal Chodov (Michal Strachota – 2 minuty, Hrubost).

Vojtěch Řádek

Branky a nahrávky: 44. Hubálek (Hájek), 51. Jan Šebesta (Firda), 55. Hájek (Sladký), 59. Hájek (Hubálek) – 11. Pražan (Sýkora), 15. Ondrušek (Matejčík), 21. Sýkora (Ondrušek), 33. Žák, 38. Žák (Strachota), 38. Ondrušek (Mikeš), 41. Ondrušek (Sýkora), 42. Matejčík (Sýkora), 57. Matejčík (Barák), 59. Ondrušek (Matejčík)

1. SC TEMPISH Vítkovice: Gurkovský (Souček) – Jankulár, Komačka, Jastřembský – Hrubý, Firda, Sladký – Tokoš, Jan Šebesta, Vilím – Rýpar, Gál, Děček – Hájek, Bräuer, Hubálek – Delong, Besta.
    FAT PIPE Florbal Chodov: Šantora (Barák) – Pražan, Fiala, Kašovský, Sýkora, Bouša, Kotlas, Podhráský – Žák, Mikeš, Matejčík – Koutný, Strachota, Ondrušek – Plíhal.

Rozhodčí: Kamil Sojka, Tomáš Sojka