Finsko – USA | 1:3 (kon.) | | | Kanada – Olympijští sportovci z Ruska | 5:0 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:0 (kon.) |
Litoměřice – Přerov | 4:6 (kon.) |
Boston – Buffalo | 2:4 (kon.) | | | Toronto – Ottawa | 6:3 (kon.) | | | Montreal – Nashville | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Columbus – New Jersey | 6:1 (kon.) | | | Tampa – Los Angeles | 4:3 (kon.) | | | Carolina – Colorado | 3:1 (kon.) |
Arizona – Philadelphia | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Minnesota – Chicago | 3:0 (kon.) | | | San Jose – Edmonton | 6:4 (kon.) |
St. Louis – Pittsburgh | 1:4 (kon.) | | | Winnipeg – NY Rangers | 1:3 (kon.) | | | Washington – Detroit | 4:5 (po pr.) |
Dallas – Vancouver | 0:6 (kon.) |
Salzburg – Slavia | 2:1 (kon.) | | | Mladá Boleslav – HC Litvínov | 6:3 (kon.) | | | Olomouc – Letňany | 7:0 (kon.) |
Havířov – Warriors Brno | 9:0 (kon.) | | | Žďár n/S – Havlíčkův Brod | 1:7 (kon.) | | | Chomutov – Třinec | 2:4 (kon.) |
Nitra – Banská Bystrica | 1:4 (kon.) | | | Poprad – Žilina | 3:2 (po pr.) | | | Lipt. Mikuláš – Trenčín | 3:2 (po pr.) |
Detva – Košice | 1:2 (kon.) | | | Zvolen – Nové Zámky | 6:3 (kon.) |
Telč – Milevsko | 3:6 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 14:7 (kon.) | | | Poděbrady – Mladá Boleslav B | 5:2 (kon.) |
Králův Dvůr – PZ Kladno | 9:2 (kon.) | | | Humpolec – Soběslav | 2:8 (kon.) | | | Uh.Brod – Uh.Ostroh | 3:4 (kon.) |
Uničov – Boskovice | 5:3 (kon.) | | | Orlová – Frýdek-M. "B" | 5:4 (kon.) | | | Kutná Hora – Žabonosy | 1:2 (po pr.) |
Neratovice – Rakovník | 5:3 (kon.) | | | Tachov – Nejdek | 4:7 (kon.) | | | Nový Jičín B – Poruba "B" | 3:7 (kon.) |
TJ Sušice – HC Rokycany | 0:12 (kon.) | | | HC Varnsdorf – Frýdlant | 5:0 (kon.) | | | Polička – BK Havlíčkův Brod B | 5:17 (kon.) |
Žižkov Praha – Hvězda Praha | 4:9 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 7:2 (kon.) | | | Moravská Třebová – Chotěboř | 2:1 (kon.) |
Čáslav – Lev Benešov | 2:3 (kon.) | | | HC Vimperk – Pelhřimov B | 18:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Radomyšl | 5:3 (kon.) |
Hluboká n.V. – HC Vajgar | 2:3 (po pr.) | | | Nový Bydžov – Hronov | 5:3 (kon.) | | | Jaroměř – Náchod | 1:0 (po pr.) |
Nová Paka – Trutnov | 9:8 (kon.) | | | Opočno – N. Město n. M. | 1:4 (kon.) | | | Hlinsko – Choceň | 7:6 (kon.) |
Chrudim – Litomyšl | 2:4 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 9:5 (kon.) |
Znojmo – Villach | 6:5 (po pr.) |
HC 2009 Nýrsko – Tango Klatovy | 4:4 (kon.) | | | Tomahawk – Poběžovice | 1:4 (kon.) | | | HC Čápi – Marsy Klatovy | 4:2 (kon.) |
HC Lovosice – Klášterec nO | 1:9 (kon.) | | | Louny – | 7:13 (kon.) | | | Litoměřice B – Roudnice | 13:2 (kon.) |
konec
HC Stadion Litoměřice B
13:2
(4:2, 3:0, 6:0)
HC Roudnice nad Labem
Vít Trubička
Branky a nahrávky:
1. Hruška (Vandas, Bejček), 5. Rusý (Domský), 6. Purma (Pavlata, Bejček), 13. Purma (Krýsl, Domský), 31. Fábry (Vandas, Šikner), 38. Bejček (Domský, Purma), 40. Purma (Domský), 41. Rusý (Pavlata, Vandas), 42. Purma (Bejček, Domský), 42. Pavlata (Vaněk, Kolenatý), 44. Vandas (Pavlata, Purma), 47. Vandas (Bejček, Purma), 50. France (Rusý, Domský) – 1. Pokorný (Kuchař, Sailer), 13. Pokorný (Kuchař, Sailer)
Rozhodčí: Štěpán – Liška, Michajiličenko.
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Stadion Litoměřice B:
Sklíba (Kohout) – France, Kolenatý, Šikner, Krýsl, Vandas, Student – Bejček, Fábry, Vaněk, Rusý, Sýkora, Hruška, Purma, Domský, Pavlata.
Náhradníci:
Trenér:
HC Roudnice nad Labem: Folk (Kolařík) – Brandejský P., Hlavička, Richter, Tintěra, Štosek, Arazím – Pokorný, Kuchař, Brandejský J., Lauko, Čichovský, Sailer, Vejl, Bačkády, Kašička, Barcal.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Roudnice nad Labem: Folk (Kolařík) – Brandejský P., Hlavička, Richter, Tintěra, Štosek, Arazím – Pokorný, Kuchař, Brandejský J., Lauko, Čichovský, Sailer, Vejl, Bačkády, Kašička, Barcal.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Štěpán – Liška, Michajiličenko.
Diváci:
Na což Roudnice bleskově zareagovala! Odraženou střelu umístil pod beton JAN POKORNÝ. Asistence: Martin Kuchař, Petr Sailer.
Roudničanům se prakticky ihned po vhazování podařilo ujmout vedení. Překvapeného Sklíbu překonal JAN POKORNÝ. Asistence: Martin Kuchař, Petr Sailer.
HC Stadion Litoměřice B: Sklíba (Kohout) – France, Kolenatý, Šikner, Krýsl, Vandas, Student – Bejček, Fábry, Vaněk, Rusý, Sýkora, Hruška, Purma, Domský, Pavlata.
HC Roudnice nad Labem: Folk (Kolařík) – Brandejský P., Hlavička, Richter, Tintěra, Štosek, Arazím – Pokorný, Kuchař, Brandejský J., Lauko, Čichovský, Sailer, Vejl, Bačkády, Kašička, Barcal.
Rozhodčí: Štěpán – Liška, Michajiličenko..
7.10., 5. kolo: HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice "B" 1:4
30.12., 17. kolo: HC Roudnice nad Labem – HC Stadion Litoměřice "B" 6:5 sn.
1. Mostečtí Lvi – 22 Z | 19-2-0-1 | 192:79 | 61 b.
2. HC Stadion Litoměřice "B" – 21 Z | 15-0-3-3 | 117:80 | 48 b.
3. HC Slovan Louny – 22 Z | 10-0-1-11 | 112:10 | 31 b.
4. SK Trhači Kadaň "B" – 23 Z | 9-2-0-12 | 123:130 | 31 b.
5. HC Klášterec nad Ohří – 22 Z | 9-0-1-12 | 112:122 | 28 b.
6. HC Roudnice nad Labem – 20 Z | 6-2-0-12 | 83:105 | 22 b.
7. HC Lovosice – 22 Z | 2-0-1-19 | 56:169 | 7 b.