Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.den | (kon.) |
Ženy - Stíhací závod (10 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Muži - Stíhací závod (12,5 km) | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Ženy - Střední můstek | Vítěz: M. Lundbyová (NOR) (kon.) |
Ženy - 1500 m | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: J. Andersonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) |
Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: D. Woo Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: M. Kingsbury (CAN) (kon.) |
Smíšené dvojice - 1. semifinále (Kanada – Norsko) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - 2. semifinále (OAR – Švýcarsko) | 5:7 (kon.) |
konec
Ženy - Stíhací závod (10 km)
Vítěz: L. Dahlmeierová (GER)
Petr Sumbal
Konečné pořadí:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 30:35.3 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +29.4 (4)
3. Anais Bescondová (FRA) +29.6 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:07.3 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:08.9 (3)
6. Denise Herrmannová (GER) +1:19.4 (2)
7. Veronika Vítková (CZE) +1:37.3 (3)
8. Lena Häckiová (SUI) +1:41.5 (3)
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:47.8 (5)
10. Mona Brorssonová (SWE) +1:54.5 (1)
11. Lisa Vittozziová (ITA) +1:59.3 (4)
12. Franziska Hildebrandová (GER) +2:01.2 (3)
13. Vanessa Hinzová (GER) +2:06.1 (4)
14. Naděžda Skardinová (BLR) +2:07.4 (1)
15. Dorothea Wiererová (ITA) +2:13.1 (5)
16. Irene Cadurischová (SUI) +2:17.5 (4)
17. Iryna Krjuková (BLR) +2:18.7 (2)
18. Vita Semerenková (UKR) +2:19.1 (4)
19. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:27.7 (2)
20. Galina Višněvská (KAZ) +2:30.6 (1)
21. Linn Perssonová (SWE) +2:46.4 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:46.9 (6)
23. Jessica Jislová (CZE) +2:49 (3)
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:52.7 (5)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:54.5 (6)
26. Johanna Talihärmová (EST) +2:59.4 (4)
27. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3:02.5 (7)
28. Julia Ransomová (CAN) +3:03 (1)
29. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:09.8 (2)
30. Weronika Nowakowská (POL) +3:10.9 (2)
31. Tatjana Akimovová (OAR) +3:15.5 (4)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:18.5 (3)
33. Baiba Bendiková (LAT) +3:24.1 (3)
34. Justine Braisazová (FRA) +3:32.7 (7)
35. Elisa Gasparinová (SUI) +3:35.9 (5)
36. Krystyna Guziková (POL) +3:49 (4)
37. Darja Domračevová (BLR) +3:51.5 (6)
38. Paulina Fialková (SVK) +3:58.3 (8)
39. Selina Gasparinová (SUI) +4:04.9 (5)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05.9 (5)
41. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:10.2 (4)
42. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4:21.5 (4)
43. Monika Hojniszová (POL) +4:30.3 (4)
44. Nadzeja Pisaravová (BLR) +4:35 (3)
45. Jen Čang (CHN) +4:41.4 (3)
46. Anastasija Merkušinová (UKR) +4:55.1 (5)
47. Emily Dreissigackerová (USA) +5:01.4 (4)
48. Nicole Gontierová (ITA) +5:02.3 (7)
49. Magdalena Gwizdońová (POL) +5:31.7 (5)
50. Anna Frolinová (KOR) +5:38.9 (8)
51. Anja Erženová (SLO) +5:47.3 (7)
52. Uljana Kajševová (OAR) +5:58.3 (5)
53. Emma Lunderová (CAN) +6:16.8 (4)
54. Sari Furujová (JPN) +6:26.8 (5)
55. Emilija Jordanovová (BUL) +6:29 (6)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) +6:32.6 (7)
57. Darja Kliminová (KAZ) +7:24.7 (8)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +8:03.8 (8)
59. Valj Semerenková (UKR) DNS
60. Megan Tandyová (CAN) DNS
Pořadí po 4. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 25:21,0 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +55,3 (4)
3.Anais Bescondová (FRA) +56,1 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:28,9 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:30,2 (3)
...
7. Veronika Vítková (CZE) +1:44,3 (3)
24. Jessica Jislová (CZE) +3:08,2 (3)
26. Markéta Davidová (CZE) +3:17,2 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,9 (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +4:08,3 (8).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +18:58,1 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +39,7 (3)
3. Veronika Vítková (CZE) +49,1 (1)
4. Anais Bescondová (FRA) +59,6 (1)
5. Marte Olsbuová (NOR) +1:07,6 (3)
...
21. Markéta Davidová (CZE) +2:20,3 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +2:30,2 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +3:11,7 (6)
39. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,5 (3).
Pořadí po 2. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +12:41,8 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (1)
3. Irene Cadurishová (SUI) +11,9 (0)
4. Anais Bescondová (FRA) +23,8 (0)
5. Veronika Vítková (CZE) +29,3 (1)
...
21. Jessica Jislová (CZE) +1:44,1 (1)
22. Markéta Davidová (CZE) +1:46,3 (3)
29. Paulina Fialková (SVK) +2:02,5 (4)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +3:22,3 (3).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 5:44,3 (0)
2. Veronika Vítková (CZE) +17,8 (0)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) +32,6 (0)
4. Irene Cadurischová (SUI) +37,7 (0)
5. Justine Braisazová (FRA) +39,1 (0)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:21,7 (1)
18. Paulina Fialková (SVK) +1:32,9 (2)
20. Jessica Jislová (CZE) +1:34,9 (0)
53. Eva Puskarčíková (CZE) +3:23,8 (2).
Startovní listina
1. Laura Dahlmeierová (GER)
2. Marte Olsbuová (NOR) +24.2
3. Veronika Vítková (CZE) +25.8
4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +33.1
5. Vanessa Hinzová (GER) +40.3
6. Lisa Vittozziová (ITA) +40.5
7. Hanna Öbergová (SWE) +40.8
8. Irene Cadurischová (SUI) +45.5
9. Darja Domračevová (BLR) +46.2
10. Justine Braisazová (FRA) +47.9
11. Paulina Fialková (SVK) +50.6
12. Franziska Hildebrandová (GER) +53.7
13. Anastasia Kuzminová (SVK) +53.9
14. Vita Semerenková (UKR) +54.5
15. Markéta Davidová (CZE) +57.1
16. Anais Chevalierová (FRA) +1:09.4
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:11.2
18. Dorothea Wiererová (ITA) +1:14.1
19. Anais Bescondová (FRA) +1:14.6
20. Tatjana Akimovová (OAR) +1:18
21. Denise Herrmannová (GER) +1:19.6
22. Johanna Talihärmová (EST) +1:20.8
23. Jessica Jislová (CZE) +1:22.9
24. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:26.2
25. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:30.2
26. Lena Häckiová (SUI) +1:33.5
27. Mona Brorssonová (SWE) +1:36
28. Krystyna Guziková (POL) +1:37.1
29. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:45.3
30. Galina Višněvská (KAZ) +1:46
31. Elisa Gasparinová (SUI) +1:46.2
32. Anna Frolinová (KOR) +1:50.7
33. Uljana Kajševová (OAR) +1:52.3
34. Weronika Nowakowská (POL) +1:57
35. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:59.7
36. Naděžda Skardinová (BLR) +2:01.6
37. Linn Perssonová (SWE) +2:05.3
38. Jen Čang (CHN) +2:07.8
39. Baiba Bendiková (LAT) +2:08.4
40. Julia Ransomová (CAN) +2:08.8
41. Selina Gasparinová (SUI) +2:12.2
42. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:13.5
43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13.6
44. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.8
45. Monika Hojniszová (POL) +2:14.4
46. Valj Semerenková (UKR) +2:14.7
47. Anja Erženová (SLO) +2:14.7
48. Dunja Zdoucová (AUT) +2:14.8
49. Sari Furujová (JPN) +2:15.3
50. Synnove Solemdalová (NOR) +2:17.7
51. Emily Dreissigackerová (USA) +2:21
52. Nadzeja Pisaravová (BLR) +2:22.9
53. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:23
54. Emma Lunderová (CAN) +2:24.2
55. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:26.1
56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:29.5
57. Megan Tandyová (CAN) +2:36.6
58. Darja Kliminová (KAZ) +2:41.5
59. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:42.9
60. Emilija Jordanovová (BUL) +2:43.8
1. Laura Dahlmeierová (GER) 30:35.3 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +29.4 (4)
3. Anais Bescondová (FRA) +29.6 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:07.3 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:08.9 (3)
6. Denise Herrmannová (GER) +1:19.4 (2)
7. Veronika Vítková (CZE) +1:37.3 (3)
8. Lena Häckiová (SUI) +1:41.5 (3)
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:47.8 (5)
10. Mona Brorssonová (SWE) +1:54.5 (1)
11. Lisa Vittozziová (ITA) +1:59.3 (4)
12. Franziska Hildebrandová (GER) +2:01.2 (3)
13. Vanessa Hinzová (GER) +2:06.1 (4)
14. Naděžda Skardinová (BLR) +2:07.4 (1)
15. Dorothea Wiererová (ITA) +2:13.1 (5)
16. Irene Cadurischová (SUI) +2:17.5 (4)
17. Iryna Krjuková (BLR) +2:18.7 (2)
18. Vita Semerenková (UKR) +2:19.1 (4)
19. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:27.7 (2)
20. Galina Višněvská (KAZ) +2:30.6 (1)
21. Linn Perssonová (SWE) +2:46.4 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:46.9 (6)
23. Jessica Jislová (CZE) +2:49 (3)
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:52.7 (5)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:54.5 (6)
26. Johanna Talihärmová (EST) +2:59.4 (4)
27. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3:02.5 (7)
28. Julia Ransomová (CAN) +3:03 (1)
29. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:09.8 (2)
30. Weronika Nowakowská (POL) +3:10.9 (2)
31. Tatjana Akimovová (OAR) +3:15.5 (4)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:18.5 (3)
33. Baiba Bendiková (LAT) +3:24.1 (3)
34. Justine Braisazová (FRA) +3:32.7 (7)
35. Elisa Gasparinová (SUI) +3:35.9 (5)
36. Krystyna Guziková (POL) +3:49 (4)
37. Darja Domračevová (BLR) +3:51.5 (6)
38. Paulina Fialková (SVK) +3:58.3 (8)
39. Selina Gasparinová (SUI) +4:04.9 (5)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05.9 (5)
41. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:10.2 (4)
42. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4:21.5 (4)
43. Monika Hojniszová (POL) +4:30.3 (4)
44. Nadzeja Pisaravová (BLR) +4:35 (3)
45. Jen Čang (CHN) +4:41.4 (3)
46. Anastasija Merkušinová (UKR) +4:55.1 (5)
47. Emily Dreissigackerová (USA) +5:01.4 (4)
48. Nicole Gontierová (ITA) +5:02.3 (7)
49. Magdalena Gwizdońová (POL) +5:31.7 (5)
50. Anna Frolinová (KOR) +5:38.9 (8)
51. Anja Erženová (SLO) +5:47.3 (7)
52. Uljana Kajševová (OAR) +5:58.3 (5)
53. Emma Lunderová (CAN) +6:16.8 (4)
54. Sari Furujová (JPN) +6:26.8 (5)
55. Emilija Jordanovová (BUL) +6:29 (6)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) +6:32.6 (7)
57. Darja Kliminová (KAZ) +7:24.7 (8)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +8:03.8 (8)
59. Valj Semerenková (UKR) DNS
60. Megan Tandyová (CAN) DNS
Pořadí po 4. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 25:21,0 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +55,3 (4)
3.Anais Bescondová (FRA) +56,1 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:28,9 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:30,2 (3)
...
7. Veronika Vítková (CZE) +1:44,3 (3)
24. Jessica Jislová (CZE) +3:08,2 (3)
26. Markéta Davidová (CZE) +3:17,2 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,9 (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +4:08,3 (8).
Pořadí po 3. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +18:58,1 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +39,7 (3)
3. Veronika Vítková (CZE) +49,1 (1)
4. Anais Bescondová (FRA) +59,6 (1)
5. Marte Olsbuová (NOR) +1:07,6 (3)
...
21. Markéta Davidová (CZE) +2:20,3 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +2:30,2 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +3:11,7 (6)
39. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,5 (3).
Pořadí po 2. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) +12:41,8 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (1)
3. Irene Cadurishová (SUI) +11,9 (0)
4. Anais Bescondová (FRA) +23,8 (0)
5. Veronika Vítková (CZE) +29,3 (1)
...
21. Jessica Jislová (CZE) +1:44,1 (1)
22. Markéta Davidová (CZE) +1:46,3 (3)
29. Paulina Fialková (SVK) +2:02,5 (4)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +3:22,3 (3).
Pořadí po 1. střelbě:
1. Laura Dahlmeierová (GER) 5:44,3 (0)
2. Veronika Vítková (CZE) +17,8 (0)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) +32,6 (0)
4. Irene Cadurischová (SUI) +37,7 (0)
5. Justine Braisazová (FRA) +39,1 (0)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:21,7 (1)
18. Paulina Fialková (SVK) +1:32,9 (2)
20. Jessica Jislová (CZE) +1:34,9 (0)
53. Eva Puskarčíková (CZE) +3:23,8 (2).
Startovní listina
1. Laura Dahlmeierová (GER)
2. Marte Olsbuová (NOR) +24.2
3. Veronika Vítková (CZE) +25.8
4. Marie Dorinová Habertová (FRA) +33.1
5. Vanessa Hinzová (GER) +40.3
6. Lisa Vittozziová (ITA) +40.5
7. Hanna Öbergová (SWE) +40.8
8. Irene Cadurischová (SUI) +45.5
9. Darja Domračevová (BLR) +46.2
10. Justine Braisazová (FRA) +47.9
11. Paulina Fialková (SVK) +50.6
12. Franziska Hildebrandová (GER) +53.7
13. Anastasia Kuzminová (SVK) +53.9
14. Vita Semerenková (UKR) +54.5
15. Markéta Davidová (CZE) +57.1
16. Anais Chevalierová (FRA) +1:09.4
17. Iryna Krjuková (BLR) +1:11.2
18. Dorothea Wiererová (ITA) +1:14.1
19. Anais Bescondová (FRA) +1:14.6
20. Tatjana Akimovová (OAR) +1:18
21. Denise Herrmannová (GER) +1:19.6
22. Johanna Talihärmová (EST) +1:20.8
23. Jessica Jislová (CZE) +1:22.9
24. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:26.2
25. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +1:30.2
26. Lena Häckiová (SUI) +1:33.5
27. Mona Brorssonová (SWE) +1:36
28. Krystyna Guziková (POL) +1:37.1
29. Katharina Innerhoferová (AUT) +1:45.3
30. Galina Višněvská (KAZ) +1:46
31. Elisa Gasparinová (SUI) +1:46.2
32. Anna Frolinová (KOR) +1:50.7
33. Uljana Kajševová (OAR) +1:52.3
34. Weronika Nowakowská (POL) +1:57
35. Elisabeth Högbergová (SWE) +1:59.7
36. Naděžda Skardinová (BLR) +2:01.6
37. Linn Perssonová (SWE) +2:05.3
38. Jen Čang (CHN) +2:07.8
39. Baiba Bendiková (LAT) +2:08.4
40. Julia Ransomová (CAN) +2:08.8
41. Selina Gasparinová (SUI) +2:12.2
42. Fujuko Tačizakiová (JPN) +2:13.5
43. Eva Puskarčíková (CZE) +2:13.6
44. Nicole Gontierová (ITA) +2:13.8
45. Monika Hojniszová (POL) +2:14.4
46. Valj Semerenková (UKR) +2:14.7
47. Anja Erženová (SLO) +2:14.7
48. Dunja Zdoucová (AUT) +2:14.8
49. Sari Furujová (JPN) +2:15.3
50. Synnove Solemdalová (NOR) +2:17.7
51. Emily Dreissigackerová (USA) +2:21
52. Nadzeja Pisaravová (BLR) +2:22.9
53. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:23
54. Emma Lunderová (CAN) +2:24.2
55. Anastasija Merkušinová (UKR) +2:26.1
56. Magdalena Gwizdońová (POL) +2:29.5
57. Megan Tandyová (CAN) +2:36.6
58. Darja Kliminová (KAZ) +2:41.5
59. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +2:42.9
60. Emilija Jordanovová (BUL) +2:43.8
1. Laura Dahlmeierová (GER) 30:35.3 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +29.4 (4)
3. Anais Bescondová (FRA) +29.6 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:07.3 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:08.9 (3)
6. Denise Herrmannová (GER) +1:19.4 (2)
7. Veronika Vítková (CZE) +1:37.3 (3)
8. Lena Häckiová (SUI) +1:41.5 (3)
9. Tiril Eckhoffová (NOR) +1:47.8 (5)
10. Mona Brorssonová (SWE) +1:54.5 (1)
11. Lisa Vittozziová (ITA) +1:59.3 (4)
12. Franziska Hildebrandová (GER) +2:01.2 (3)
13. Vanessa Hinzová (GER) +2:06.1 (4)
14. Naděžda Skardinová (BLR) +2:07.4 (1)
15. Dorothea Wiererová (ITA) +2:13.1 (5)
16. Irene Cadurischová (SUI) +2:17.5 (4)
17. Iryna Krjuková (BLR) +2:18.7 (2)
18. Vita Semerenková (UKR) +2:19.1 (4)
19. Rosanna Crawfordová (CAN) +2:27.7 (2)
20. Galina Višněvská (KAZ) +2:30.6 (1)
21. Linn Perssonová (SWE) +2:46.4 (3)
22. Kaisa Mäkäräinenová (FIN) +2:46.9 (6)
23. Jessica Jislová (CZE) +2:49 (3)
24. Anaïs Chevalierová (FRA) +2:52.7 (5)
25. Markéta Davidová (CZE) +2:54.5 (6)
26. Johanna Talihärmová (EST) +2:59.4 (4)
27. Marie Dorinová Habertová (FRA) +3:02.5 (7)
28. Julia Ransomová (CAN) +3:03 (1)
29. Elisabeth Högbergová (SWE) +3:09.8 (2)
30. Weronika Nowakowská (POL) +3:10.9 (2)
31. Tatjana Akimovová (OAR) +3:15.5 (4)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:18.5 (3)
33. Baiba Bendiková (LAT) +3:24.1 (3)
34. Justine Braisazová (FRA) +3:32.7 (7)
35. Elisa Gasparinová (SUI) +3:35.9 (5)
36. Krystyna Guziková (POL) +3:49 (4)
37. Darja Domračevová (BLR) +3:51.5 (6)
38. Paulina Fialková (SVK) +3:58.3 (8)
39. Selina Gasparinová (SUI) +4:04.9 (5)
40. Katharina Innerhoferová (AUT) +4:05.9 (5)
41. Synnøve Solemdalová (NOR) +4:10.2 (4)
42. Ingrid Landmark Tandrevoldová (NOR) +4:21.5 (4)
43. Monika Hojniszová (POL) +4:30.3 (4)
44. Nadzeja Pisaravová (BLR) +4:35 (3)
45. Jen Čang (CHN) +4:41.4 (3)
46. Anastasija Merkušinová (UKR) +4:55.1 (5)
47. Emily Dreissigackerová (USA) +5:01.4 (4)
48. Nicole Gontierová (ITA) +5:02.3 (7)
49. Magdalena Gwizdońová (POL) +5:31.7 (5)
50. Anna Frolinová (KOR) +5:38.9 (8)
51. Anja Erženová (SLO) +5:47.3 (7)
52. Uljana Kajševová (OAR) +5:58.3 (5)
53. Emma Lunderová (CAN) +6:16.8 (4)
54. Sari Furujová (JPN) +6:26.8 (5)
55. Emilija Jordanovová (BUL) +6:29 (6)
56. Fujuko Tačizakiová (JPN) +6:32.6 (7)
57. Darja Kliminová (KAZ) +7:24.7 (8)
58. Dunja Zdoucová (AUT) +8:03.8 (8)
59. Valj Semerenková (UKR) DNS
60. Megan Tandyová (CAN) DNS
1. Laura Dahlmeierová (GER) 25:21,0 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +55,3 (4)
3.Anais Bescondová (FRA) +56,1 (1)
4. Marte Olsbuová (NOR) +1:28,9 (4)
5. Hanna Öbergová (SWE) +1:30,2 (3)
...
7. Veronika Vítková (CZE) +1:44,3 (3)
24. Jessica Jislová (CZE) +3:08,2 (3)
26. Markéta Davidová (CZE) +3:17,2 (6)
32. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,9 (3)
39. Paulina Fialková (SVK) +4:08,3 (8).
1. Laura Dahlmeierová (GER) +18:58,1 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +39,7 (3)
3. Veronika Vítková (CZE) +49,1 (1)
4. Anais Bescondová (FRA) +59,6 (1)
5. Marte Olsbuová (NOR) +1:07,6 (3)
...
21. Markéta Davidová (CZE) +2:20,3 (4)
26. Jessica Jislová (CZE) +2:30,2 (2)
36. Paulina Fialková (SVK) +3:11,7 (6)
39. Eva Puskarčíková (CZE) +3:31,5 (3).
1. Laura Dahlmeierová (GER) +12:41,8 (1)
2. Anastasia Kuzminová (SVK) +9,2 (1)
3. Irene Cadurishová (SUI) +11,9 (0)
4. Anais Bescondová (FRA) +23,8 (0)
5. Veronika Vítková (CZE) +29,3 (1)
...
21. Jessica Jislová (CZE) +1:44,1 (1)
22. Markéta Davidová (CZE) +1:46,3 (3)
29. Paulina Fialková (SVK) +2:02,5 (4)
48. Eva Puskarčíková (CZE) +3:22,3 (3).
1. Laura Dahlmeierová (GER) 5:44,3 (0)
2. Veronika Vítková (CZE) +17,8 (0)
3. Anastasia Kuzminová (SVK) +32,6 (0)
4. Irene Cadurischová (SUI) +37,7 (0)
5. Justine Braisazová (FRA) +39,1 (0)
...
16. Markéta Davidová (CZE) +1:21,7 (1)
18. Paulina Fialková (SVK) +1:32,9 (2)
20. Jessica Jislová (CZE) +1:34,9 (0)
53. Eva Puskarčíková (CZE) +3:23,8 (2).