Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.den | (kon.) |
Ženy - Stíhací závod (10 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Muži - Stíhací závod (12,5 km) | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Ženy - Střední můstek | Vítěz: M. Lundbyová (NOR) (kon.) |
Ženy - 1500 m | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: J. Andersonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) |
Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: D. Woo Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: M. Kingsbury (CAN) (kon.) |
Smíšené dvojice - 1. semifinále (Kanada – Norsko) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - 2. semifinále (OAR – Švýcarsko) | 5:7 (kon.) |
Jan Vojkůvka
Průběžné pořadí týmové soutěže
1. Kanada 73
2. OAR 66
3. USA 62
4. Itálie 56
5. Japonsko 50
...
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
Výsledky - taneční páry, volné tance
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 118,10
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 110,43
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 107,00
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 87,88
Výsledky - ženy, volné jízdy
1. Alina Zagitovová (OAR) 158,08
2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53
3. Gabrielle Dalemanová (CAN) 137,14
4. Carolina Kostnerová (ITA) 134,00
5. Kaori Sakamotová (JPN) 131,91
Výsledky - muži, volné jízdy
1. Patrick Chan (CAN) 179,75
2. Michajl Koljada (OAR) 173,57
3. Adam Rippon (USA) 172,98
4. Matteo Rizzo (ITA) 156,11
5. Keiji Tanaka (JPN) 148,36
Startovní listina tanečních párů, volné tance
1. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
2. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
4. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
5. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
Startovní listina žen, volné jízdy
1. Mirai Nagasuová (USA)
2. Kaori Sakamotová (JPN)
3. Gabrielle Dalemanová (CAN)
4. Carolina Kostnerová (ITA)
5. Alina Zagitovová (OAR)
Startovní listina mužů, volné jízdy
1. Michajl Koljada (OAR)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Adam Rippon (USA)
4. Patrick Chan (CAN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
Program týmové soutěže
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy
1. Kanada 73
2. OAR 66
3. USA 62
4. Itálie 56
5. Japonsko 50
...
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
Výsledky - taneční páry, volné tance
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 118,10
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 110,43
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 107,00
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 87,88
Výsledky - ženy, volné jízdy
1. Alina Zagitovová (OAR) 158,08
2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53
3. Gabrielle Dalemanová (CAN) 137,14
4. Carolina Kostnerová (ITA) 134,00
5. Kaori Sakamotová (JPN) 131,91
Výsledky - muži, volné jízdy
1. Patrick Chan (CAN) 179,75
2. Michajl Koljada (OAR) 173,57
3. Adam Rippon (USA) 172,98
4. Matteo Rizzo (ITA) 156,11
5. Keiji Tanaka (JPN) 148,36
Startovní listina tanečních párů, volné tance
1. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
2. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
4. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
5. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN)
Startovní listina žen, volné jízdy
1. Mirai Nagasuová (USA)
2. Kaori Sakamotová (JPN)
3. Gabrielle Dalemanová (CAN)
4. Carolina Kostnerová (ITA)
5. Alina Zagitovová (OAR)
Startovní listina mužů, volné jízdy
1. Michajl Koljada (OAR)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Adam Rippon (USA)
4. Patrick Chan (CAN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
Program týmové soutěže
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy
1. Kanada 73
2. OAR 66
3. USA 62
4. Itálie 56
5. Japonsko 50
...
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13
1. Tessa Virtueová, Scott Moir (CAN) 118,10
2. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA) 112,01
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR) 110,43
4. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA) 107,00
5. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN) 87,88
1. Kana Muramotová, Chris Reed (JPN)
2. Anna Cappelliniová, Luca Lanotte (ITA)
3. Jekatěrina Bobrovová Dmitrij Solovjov (OAR)
4. Maia Shibutaniová, Alex Shibutani (USA)
5. Tessa Virtueo
1. Kanada 63
2. OAR 58
3. USA 53
4. Itálie 49
5. Japonsko 44
1. Alina Zagitovová (OAR) 158,08
2. Mirai Nagasuová (USA) 137,53
3. Gabrielle Dalemanová (CAN) 137,14
4. Carolina Kostnerová (ITA) 134,00
5. Kaori Sakamotová (JPN) 131,91
1. Mirai Nagasuová (USA)
2. Kaori Sakamotová (JPN)
3. Gabrielle Dalemanová (CAN)
4. Carolina Kostnerová (ITA)
5. Alina Zagitovová (OAR)
1. Kanada 55
2. OAR 48
3. USA 44
4. Itálie 42
5. Japonsko 38
1. Patrick Chan (CAN) 179,75
2. Michajl Koljada (OAR) 173,57
3. Adam Rippon (USA) 172,98
4. Matteo Rizzo (ITA) 156,11
5. Keiji Tanaka (JPN) 148,36
1. Michajl Koljada (OAR)
2. Matteo Rizzo (ITA)
3. Adam Rippon (USA)
4. Patrick Chan (CAN)
5. Keiji Tanaka (JPN)
Muži ve své volné jízdě předvedou celkem třináct hodnocených technických prvků, mezi kterými jsou tři kombinace skoků (z toho jedna trojkombinace), pět solo skoků, tři piruety, kroková sekvence a choreo sekvence.
Ženy budou předvádět dvanáct technických prvků. I u nich se budou hodnotit celkem tři kombinace skoků (jedna trojkombinace), čtyři solo skoky, tři piruety, kroková a choreo sekvence.
A konečně taneční páry, které celou soutěž uzavřou, budou hodnoceny technickým panelem za synchronní twizzly, piruetu, dvě taneční krokovky a celkem čtyři zvedačky.
To představuje technickou sadu známek, která bude doplněna také druhou sadou za prezentaci.
02:00 Muži, volné jízdy
03:10 Ženy, volné jízdy
04:20 Tance na ledě, volné jízdy
1. Kanada 45
2. OAR 39
3. USA 36
4. Itálie 35
5. Japonsko 32
...
6. Čína 18
7. Německo 16
8. Izrael 13
9. Korea 13
10. Francie 13