Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 3.den | (kon.) |
Ženy - Stíhací závod (10 km) | Vítěz: L. Dahlmeierová (GER) (kon.) | | | Muži - Stíhací závod (12,5 km) | Vítěz: M. Fourcade (FRA) (kon.) |
Ženy - Střední můstek | Vítěz: M. Lundbyová (NOR) (kon.) |
Ženy - 1500 m | Vítěz: I. Wüstová (NED) (kon.) |
Týmová soutěž | Vítěz: Kanada (kon.) |
Ženy - Slopestyle (finále) | Vítěz: J. Andersonová (USA) (kon.) | | | Ženy - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) |
Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Muži - Jízda v boulích (2. kvalifikace) | Vítěz: D. Woo Čoi (KOR) (kon.) | | | Muži - Jízda v boulích (finále) | Vítěz: M. Kingsbury (CAN) (kon.) |
Smíšené dvojice - 1. semifinále (Kanada – Norsko) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - 2. semifinále (OAR – Švýcarsko) | 5:7 (kon.) |
konec
Muži - Jízda v boulích (finále)
Vítěz: M. Kingsbury (CAN)
Ondřej Jícha
Startovní listina
1. James Matheson (AUS)
2. Nobujuki Niši (JPN)
3. Jimi Salonen (FIN)
4. Šo Endo (JPN)
5. Anthony Benna (FRA)
6. Marc Antoine-Gagnon (CAN)
7. Bradley Wilson (USA)
8. Casey Andringa (USA)
9. Vinjar Slatten (NOR)
10. Dže Woo Čoi (KOR)
11. Sacha Theocharis (FRA)
12. Matt Graham (AUS)
13. Philippe Marquis (CAN)
14. Pavel Kolmakov (KAZ)
15. Daiči Hara (JPN)
16. Ikuma Horišima (JPN)
17. Troy Murphy (USA)
18. Dmitrij Reicherd (KAZ)
19. Alexander Smyšljajev (OAR)
20. Mikael Kingsbury (CAN)
1. James Matheson (AUS)
2. Nobujuki Niši (JPN)
3. Jimi Salonen (FIN)
4. Šo Endo (JPN)
5. Anthony Benna (FRA)
6. Marc Antoine-Gagnon (CAN)
7. Bradley Wilson (USA)
8. Casey Andringa (USA)
9. Vinjar Slatten (NOR)
10. Dže Woo Čoi (KOR)
11. Sacha Theocharis (FRA)
12. Matt Graham (AUS)
13. Philippe Marquis (CAN)
14. Pavel Kolmakov (KAZ)
15. Daiči Hara (JPN)
16. Ikuma Horišima (JPN)
17. Troy Murphy (USA)
18. Dmitrij Reicherd (KAZ)
19. Alexander Smyšljajev (OAR)
20. Mikael Kingsbury (CAN)
1. James Matheson (AUS)
2. Nobujuki Niši (JPN)
3. Jimi Salonen (FIN)
4. Šo Endo (JPN)
5. Anthony Benna (FRA)
6. Marc Antoine-Gagnon (CAN)
7. Bradley Wilson (USA)
8. Casey Andringa (USA)
9. Vinjar Slatten (NOR)
10. Dže Woo Čoi (KOR)
11. Sacha Theocharis (FRA)
12. Matt Graham (AUS)
13. Philippe Marquis (CAN)
14. Pavel Kolmakov (KAZ)
15. Daiči Hara (JPN)
16. Ikuma Horišima (JPN)
17. Troy Murphy (USA)
18. Dmitrij Reicherd (KAZ)
19. Alexander Smyšljajev (OAR)
20. Mikael Kingsbury (CAN)
Daiči Hara (JPN)
Mikael Kingsbury (CAN)
Casey Andringa (USA)
Matt Graham (AUS)
Vinjar Slatten (NOR)
Marc Antoine-Gagnon (CAN)
Pro bronz si doskákal a dojel Japonec Daiči Hara, který se po všechny tří jízdy držel okolo hranice 82 bodu. Pro Japonsko získal bronz teprve ve 20 letech a je velkým příslibem do budoucna.
1. Mikael Kingsbury (CAN) 86.63
2. Matt Graham (AUS) 82.57
3. Daiči Hara (JPN) 82.19
4. Marc Antoine-Gagnon (CAN) 77.02
5. Casey Andringa (USA) 75.50
6. Vinjar Slatten (NOR) 33.61
7. Pavel Kolmakov (KAZ)
8. Dmitrij Reicherd (KAZ)
9. Sacha Theocharis (FRA)
10. Šo Endo (JPN)
11. Ikuma Horišima (JPN)
12. Dže Woo Čoi (KOR)
13. Anthony Benna (FRA)
14. James Matheson (AUS)
15. Alexander Smyšljajev (OAR)
16. Jimi Salonen (FIN)
17. Troy Murphy (USA)
18. Bradley Wilson (USA)
19. Nobujuki Niši (JPN)
20. Philippe Marquis (CAN) DNF (14:44:18)