Tisková konference FK Jablonec | (kon.) | | | Tisková konference FC Slovan Liberec | (kon.) |
Tisková konference FC Vysočina Jihlava | (kon.) | | | Tisková konference 1.FC Slovácko | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 4.den | (kon.) |
Ženy - Sprint klasickou technikou (kvalifikace) | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) (kon.) | | | Muži - Sprint klasickou technikou (kvalifikace) | Vítěz: R. Hakola (FIN) (kon.) |
Ženy - Sprint klasickou technikou (finále) | Vítěz: S. Nilssonová (SWE) (kon.) | | | Muži - Sprint klasickou technikou (finále) | Vítěz: J. Klæbo (NOR) (kon.) |
Muži - Superkombinace (sjezd) | Vítěz: T. Dressen (GER) (kon.) | | | Muži - Superkombinace (slalom) | Vítěz: M. Hirscher (AUT) (kon.) |
Muži - 1500 m | Vítěz: K. Nuis (NED) (kon.) |
Ženy - 500 m (finále) | Vítěz: A. Fontanová (ITA) (kon.) | | | Muži - 1000 m (kvalifikace) | Vítěz: Ch. Hamelin (CAN) (kon.) |
Muži - štafeta 5000 m (kvalifikace) | Vítěz: Jižní Korea (kon.) |
Ženy - Half pipe (finále) | Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) | | | Muži - Half pipe (kvalifikace) | Vítěz: S. White (USA) (kon.) |
Ženy - 3. a 4. jízdy | Vítěz: N. Geisenbergerová (GER) (kon.) |
Smíšené dvojice - utkání o bronz (OAR – NOR) | 8:4 (kon.) | | | Smíšené dvojice - finále (CAN – SUI) | 10:3 (kon.) |
konec
Ženy - Sprint klasickou technikou (kvalifikace)
Vítěz: S. Nilssonová (SWE)
Jan Vojkůvka
Výsledky
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:08,74
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0,39
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +3,56
4. Hanna Falková (SWE) +3,80
5. Katja Višnarová (SLO) +6,50
6. Natalja Něprjajevová (OAR) +6,91
7. Jessica Digginsová (USA) +7,02
8. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +7,32
9. Sadie Bjornsenová (USA) +7,38
10. Heidi Wengová (NOR) +7,54
11. Anamarija Lampičová (SLO) +7,83
12. Sophie Caldwellová (USA) +8,32
13. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +8,61
14. Anna Dyviková (SWE) +9,25
15. Julija Bělorukovová (OAR) +9,52
16. Sandra Ringwaldová (GER) +9,69
17. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +9,74
18. Gaia Vürichová (ITA) +10,27
19. Johanna Matintalová (FIN) +10,30
20. Nadine Fähndrichová (SUI) +10,68
21. Laurien van der Graaffová (SUI) +10,88
22. Justyna Kowalczyková (POL) +11,26
23. Kateřina Beroušková (CZE) +11,35
24. Kerttu Niskanenová (FIN) +11,74
25. Katharina Hennigová (GER) +13,90
26. Elisabeth Schichová (GER) +14,52
27. Anna Ševčenková (KAZ) +14,53
28. Lucia Scardoniová (ITA) +14,58
29. Alenka Čebašeková (SLO) +14,64
30. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +15,28
---
31. Alena Procházková (SVK) +15,87
32. Greta Laurentová (ITA) +16,80
33. Ida Sargentová (USA) +17,06
34. Emily Nishikawová (CAN) +18,01
35. Julija Tichonovová (BLR) +18,45
36. Hanna Kolbová (GER) +19,10
37. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +19,20
38. Ewelina Marciszová (POL) +19,37
39. Tatjana Mannimová (EST) +19,83
40. Anastasija Kirillovová (BLR) +20,24
41. Polina Seronosovová (BLR) +20,70
42. Dahria Beattyová (CAN) +21,03
43. Karolína Grohová (CZE) +22,17
44. Alisa Žambalovová (OAR) +22,79
45. Petra Hynčicová (CZE) +23,29
46. Aurore Jeanová (FRA) +23,71
47. Valjancina Kaminská (BLR) +24,06
48. Jessica Yeatonová (AUS) +24,27
49. Sin Li (CHN) +24,87
50. Lisa Unterwegerová (AUT) +25,55
51. Cendrine Browneová (CAN) +25,56
52. Nika Razingerová (SLO) +26,37
53. Barbora Klementová (SVK) +29,26
54. Teťana Antypenková (UKR) +29,82
55. Jelena Kolominová (KAZ) +30,48
56. Marina Anciborová (UKR) +31,43
57. Čchun-süe Čch' (CHN) +33,96
58. Aimee Watsonová (AUS) +36,13
59. Mathilde-Amivi Petitjeanová (TOG) +37,19
60. Valerija Tjulenevová (KAZ) +38,53
61. Timea Lorinczová (ROU) +40,10
62. Patricija Eidukaová (LAT) +40,96
63. Casey Wrightová (AUS) +41,06
64. Vedrana Malecová (CRO) +46,02
65. Gabrijela Skenderová (CRO) +47,49
66. Antonija Grigorovová (BUL) +51,03
67. Hje-ri Ju (KOR) +1:03,18
68. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN) +1:39,17
Startovní listina
1. Anna Dyviková (SWE)
2. Alenka Čebašeková (SLO)
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
4. Sadie Bjornsenová (USA)
5. Katja Višnarová (SLO)
6. Hanna Falková (SWE)
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
9. Anamarija Lampičová (SLO)
10. Julija Bělorukovová (OAR)
11. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
12. Stina Nilssonová (SWE)
13. Sandra Ringwaldová (GER)
14. Hanna Kolbová (GER)
15. Jessica Digginsová (USA)
16. Heidi Wengová (NOR)
17. Laurien van der Graaffová (SUI)
18. Sophie Caldwellová (USA)
19. Natalja Něprjajevová (OAR)
20. Gaia Vürichová (ITA)
21. Ida Sargentová (USA)
22. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
23. Greta Laurentová (ITA)
24. Nadine Fähndrichová (SUI)
25. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
26. Kerttu Niskanenová (FIN)
27. Aurore Jeanová (FRA)
28. Elisabeth Schichová (GER)
29. Lucia Scardoniová (ITA)
30. Justyna Kowalczyková (POL)
31. Alena Procházková (SVK)
32. Lisa Unterwegerová (AUT)
33. Dahria Beattyová (CAN)
34. Johanna Mantitalová (FIN)
35. Jessica Yeatonová (AUS)
36. Karolína Grohová (CZE)
37. Ewelina Marciszová (POL)
38. Polina Seronosovová (BLR)
39. Alisa Žambalovová (OAR)
40. Anastasija Kirillovová (BLR)
41. Nika Razingerová (SLO)
42. Katharina Hennigová (GER)
43. Valjancina Kaminská (BLR)
44. Emily Nishikawová (CAN)
45. Julija Tichonovová (BLR)
46. Anna Ševčenková (KAZ)
47. Sylwia Jaśkowiecová (POL)
48. Cendrine Browneová (CAN)
49. Kateřina Beroušková (CZE)
50. Tatjana Mannimová (EST)
51. Patricija Eidukaová (LAT)
52. Petra Hynčicová (CZE)
53. Mathilde-Amivi Petitjeanová (TOG)
54. Vedrana Malecová (CRO)
55. Casey Wrightová (AUS)
56. Jelena Kolominová (KAZ)
57. Teťana Antypenková (UKR)
58. Marina Anciborová (UKR)
59. Sin Li (CHN)
60. Čchun-süe Čch' (CHN)
61. Valerija Tjulenevová (KAZ)
62. Timea Lorinczová (ROU)
63. Aimee Watsonová (AUS)
64. Barbora Klementová (SVK)
65. Hje-ri Ju (KOR)
66. Antonija Grigorovová (BUL)
67. Gabrijela Skenderová (CRO)
68. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:08,74
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0,39
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +3,56
4. Hanna Falková (SWE) +3,80
5. Katja Višnarová (SLO) +6,50
6. Natalja Něprjajevová (OAR) +6,91
7. Jessica Digginsová (USA) +7,02
8. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +7,32
9. Sadie Bjornsenová (USA) +7,38
10. Heidi Wengová (NOR) +7,54
11. Anamarija Lampičová (SLO) +7,83
12. Sophie Caldwellová (USA) +8,32
13. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +8,61
14. Anna Dyviková (SWE) +9,25
15. Julija Bělorukovová (OAR) +9,52
16. Sandra Ringwaldová (GER) +9,69
17. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +9,74
18. Gaia Vürichová (ITA) +10,27
19. Johanna Matintalová (FIN) +10,30
20. Nadine Fähndrichová (SUI) +10,68
21. Laurien van der Graaffová (SUI) +10,88
22. Justyna Kowalczyková (POL) +11,26
23. Kateřina Beroušková (CZE) +11,35
24. Kerttu Niskanenová (FIN) +11,74
25. Katharina Hennigová (GER) +13,90
26. Elisabeth Schichová (GER) +14,52
27. Anna Ševčenková (KAZ) +14,53
28. Lucia Scardoniová (ITA) +14,58
29. Alenka Čebašeková (SLO) +14,64
30. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +15,28
---
31. Alena Procházková (SVK) +15,87
32. Greta Laurentová (ITA) +16,80
33. Ida Sargentová (USA) +17,06
34. Emily Nishikawová (CAN) +18,01
35. Julija Tichonovová (BLR) +18,45
36. Hanna Kolbová (GER) +19,10
37. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +19,20
38. Ewelina Marciszová (POL) +19,37
39. Tatjana Mannimová (EST) +19,83
40. Anastasija Kirillovová (BLR) +20,24
41. Polina Seronosovová (BLR) +20,70
42. Dahria Beattyová (CAN) +21,03
43. Karolína Grohová (CZE) +22,17
44. Alisa Žambalovová (OAR) +22,79
45. Petra Hynčicová (CZE) +23,29
46. Aurore Jeanová (FRA) +23,71
47. Valjancina Kaminská (BLR) +24,06
48. Jessica Yeatonová (AUS) +24,27
49. Sin Li (CHN) +24,87
50. Lisa Unterwegerová (AUT) +25,55
51. Cendrine Browneová (CAN) +25,56
52. Nika Razingerová (SLO) +26,37
53. Barbora Klementová (SVK) +29,26
54. Teťana Antypenková (UKR) +29,82
55. Jelena Kolominová (KAZ) +30,48
56. Marina Anciborová (UKR) +31,43
57. Čchun-süe Čch' (CHN) +33,96
58. Aimee Watsonová (AUS) +36,13
59. Mathilde-Amivi Petitjeanová (TOG) +37,19
60. Valerija Tjulenevová (KAZ) +38,53
61. Timea Lorinczová (ROU) +40,10
62. Patricija Eidukaová (LAT) +40,96
63. Casey Wrightová (AUS) +41,06
64. Vedrana Malecová (CRO) +46,02
65. Gabrijela Skenderová (CRO) +47,49
66. Antonija Grigorovová (BUL) +51,03
67. Hje-ri Ju (KOR) +1:03,18
68. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN) +1:39,17
Startovní listina
1. Anna Dyviková (SWE)
2. Alenka Čebašeková (SLO)
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN)
4. Sadie Bjornsenová (USA)
5. Katja Višnarová (SLO)
6. Hanna Falková (SWE)
7. Maiken Caspersen Fallaová (NOR)
8. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR)
9. Anamarija Lampičová (SLO)
10. Julija Bělorukovová (OAR)
11. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR)
12. Stina Nilssonová (SWE)
13. Sandra Ringwaldová (GER)
14. Hanna Kolbová (GER)
15. Jessica Digginsová (USA)
16. Heidi Wengová (NOR)
17. Laurien van der Graaffová (SUI)
18. Sophie Caldwellová (USA)
19. Natalja Něprjajevová (OAR)
20. Gaia Vürichová (ITA)
21. Ida Sargentová (USA)
22. Ida Ingemarsdotterová (SWE)
23. Greta Laurentová (ITA)
24. Nadine Fähndrichová (SUI)
25. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN)
26. Kerttu Niskanenová (FIN)
27. Aurore Jeanová (FRA)
28. Elisabeth Schichová (GER)
29. Lucia Scardoniová (ITA)
30. Justyna Kowalczyková (POL)
31. Alena Procházková (SVK)
32. Lisa Unterwegerová (AUT)
33. Dahria Beattyová (CAN)
34. Johanna Mantitalová (FIN)
35. Jessica Yeatonová (AUS)
36. Karolína Grohová (CZE)
37. Ewelina Marciszová (POL)
38. Polina Seronosovová (BLR)
39. Alisa Žambalovová (OAR)
40. Anastasija Kirillovová (BLR)
41. Nika Razingerová (SLO)
42. Katharina Hennigová (GER)
43. Valjancina Kaminská (BLR)
44. Emily Nishikawová (CAN)
45. Julija Tichonovová (BLR)
46. Anna Ševčenková (KAZ)
47. Sylwia Jaśkowiecová (POL)
48. Cendrine Browneová (CAN)
49. Kateřina Beroušková (CZE)
50. Tatjana Mannimová (EST)
51. Patricija Eidukaová (LAT)
52. Petra Hynčicová (CZE)
53. Mathilde-Amivi Petitjeanová (TOG)
54. Vedrana Malecová (CRO)
55. Casey Wrightová (AUS)
56. Jelena Kolominová (KAZ)
57. Teťana Antypenková (UKR)
58. Marina Anciborová (UKR)
59. Sin Li (CHN)
60. Čchun-süe Čch' (CHN)
61. Valerija Tjulenevová (KAZ)
62. Timea Lorinczová (ROU)
63. Aimee Watsonová (AUS)
64. Barbora Klementová (SVK)
65. Hje-ri Ju (KOR)
66. Antonija Grigorovová (BUL)
67. Gabrijela Skenderová (CRO)
68. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN)
1. Stina Nilssonová (SWE) 3:08,74
2. Maiken Caspersen Fallaová (NOR) +0,39
3. Krista Pärmäkoskiová (FIN) +3,56
4. Hanna Falková (SWE) +3,80
5. Katja Višnarová (SLO) +6,50
6. Natalja Něprjajevová (OAR) +6,91
7. Jessica Digginsová (USA) +7,02
8. Ida Ingemarsdotterová (SWE) +7,32
9. Sadie Bjornsenová (USA) +7,38
10. Heidi Wengová (NOR) +7,54
11. Anamarija Lampičová (SLO) +7,83
12. Sophie Caldwellová (USA) +8,32
13. Ingvild Flugstad Østbergová (NOR) +8,61
14. Anna Dyviková (SWE) +9,25
15. Julija Bělorukovová (OAR) +9,52
16. Sandra Ringwaldová (GER) +9,69
17. Kathrine Rolsted Harsemová (NOR) +9,74
18. Gaia Vürichová (ITA) +10,27
19. Johanna Matintalová (FIN) +10,30
20. Nadine Fähndrichová (SUI) +10,68
21. Laurien van der Graaffová (SUI) +10,88
22. Justyna Kowalczyková (POL) +11,26
23. Kateřina Beroušková (CZE) +11,35
24. Kerttu Niskanenová (FIN) +11,74
25. Katharina Hennigová (GER) +13,90
26. Elisabeth Schichová (GER) +14,52
27. Anna Ševčenková (KAZ) +14,53
28. Lucia Scardoniová (ITA) +14,58
29. Alenka Čebašeková (SLO) +14,64
30. Aino-Kaisa Saarinenová (FIN) +15,28
---
31. Alena Procházková (SVK) +15,87
32. Greta Laurentová (ITA) +16,80
33. Ida Sargentová (USA) +17,06
34. Emily Nishikawová (CAN) +18,01
35. Julija Tichonovová (BLR) +18,45
36. Hanna Kolbová (GER) +19,10
37. Sylwia Jaśkowiecová (POL) +19,20
38. Ewelina Marciszová (POL) +19,37
39. Tatjana Mannimová (EST) +19,83
40. Anastasija Kirillovová (BLR) +20,24
41. Polina Seronosovová (BLR) +20,70
42. Dahria Beattyová (CAN) +21,03
43. Karolína Grohová (CZE) +22,17
44. Alisa Žambalovová (OAR) +22,79
45. Petra Hynčicová (CZE) +23,29
46. Aurore Jeanová (FRA) +23,71
47. Valjancina Kaminská (BLR) +24,06
48. Jessica Yeatonová (AUS) +24,27
49. Sin Li (CHN) +24,87
50. Lisa Unterwegerová (AUT) +25,55
51. Cendrine Browneová (CAN) +25,56
52. Nika Razingerová (SLO) +26,37
53. Barbora Klementová (SVK) +29,26
54. Teťana Antypenková (UKR) +29,82
55. Jelena Kolominová (KAZ) +30,48
56. Marina Anciborová (UKR) +31,43
57. Čchun-süe Čch' (CHN) +33,96
58. Aimee Watsonová (AUS) +36,13
59. Mathilde-Amivi Petitjeanová (TOG) +37,19
60. Valerija Tjulenevová (KAZ) +38,53
61. Timea Lorinczová (ROU) +40,10
62. Patricija Eidukaová (LAT) +40,96
63. Casey Wrightová (AUS) +41,06
64. Vedrana Malecová (CRO) +46,02
65. Gabrijela Skenderová (CRO) +47,49
66. Antonija Grigorovová (BUL) +51,03
67. Hje-ri Ju (KOR) +1:03,18
68. Samaneh Beyramiová Baherová (IRN) +1:39,17
Sprint je ale kontaktní závod a můžeme se těšit na velmi zajímavé boje i s českou zástupkyní Kateřinou Berouškovou.