Ženy - Half pipe (finále) Vítěz: Ch. Kimová (USA) (kon.) | Muži - Half pipe (kvalifikace) Vítěz: S. White (USA) (kon.)

11. Peetu Piiroinen (FIN) 77.50
    12. Kent Callister (AUS) 77.00 (09:10:03)

29. Wan-čcheng Š' (CHN) 11.75

Tuto kvalifikaci vyhrává White z USA. Prvních dvanáct snowboardistů postoupilo do finálového klání, ve kterém se bude bojovat o sadu medailí. I do tohoto závodu promluvilo počasí, na několik minut byl přerušen.

Konec kvalifikace.

29
    Nikita Avtanějev (OAR) v první jízdě 63,25. Druhý pokus byl výrazně horší, získal jen 32,75 bodů a na dobré umístění pomýšlet nemůže.

28
    Leečun Kweon jako předposlední závodník ve druhém kole. Nevedl si vůbec špatně, první výsledek byl 58,50. Nyní by to mělo být o něco lepší. 62,75 a jde na jednadvacátou pozici.

27
    Nathan Johnstone (AUS) z prvního kola si nese výsledek 62,25. Ve druhém kole ale předvedli hodně podprůměrnou jízdu, se kterou ani on sám spokojený nyní. 10,25, a proto platí výsledek prvního kola.

26
    Ho Čun Kim (KOR) v prvním kole 54,50, nyní přišel velmi rychlý pád, a pak už jen dojezd U-rampy z nutnosti. Hodnocení druhého pokusu je 10,25. Průběžné 24. místo.

25
    Seamus O'Connor (IRL) v prvním kole 65,50, nyní si nepolepšil. Nebyla to nikterak povedená jízda, kterou zakončil nepovedeným dopadem. Irský závodník jde na 18. pozici.

24
    Kwang Ki Lee (KOR) nyní na čtrnácté pozici, v prvním kole solidní jízda s hodnocením 75. Nyní to bude mít Lee těžké, neboť jeho první pokus byl na hranici jeho možností. Nyní 72 a jde na čtrnáctou pozici.

23
    Finský Peetu Piiroinen předvedl lepší druhou jízdu, nejvyšší skok těsně pod čtyři metry. V prvním kole 14,25, nyní si rozhodně polepší. 77,50 jej řadí těsně za elitní desítku, je na jedenácté pozici.

22
    Tit Štante (SLO) v prvním kole zajel velmi špatně. Nyní se zlepšil, díky výrazně lepší střední pasáži získává 52,25 bodů, ale na nějaký velký pokus v průběžném pořadí to není. Jde na Čtyřiadvacátou pozici.

21
    Rakai Tait (NZL) nyní předvedl nepříliš vedenou jízdu, za kterou získává 25,75 bodů a proti prvnímu kolu si nepomohl.

20
    Elias Allenspach (SUI) jede jako dvacátý. Po nepovedeném prvním kole příliš nezvládl ani druhou jízdu. Nyní získává hodnocení 25,50, což také není mnoho a na finále může zapomenout.

19
    Janne Korpi (FIN) v prvním kole upadl, nyní nepředvedl o moc lepší jízdu, získává 22,50 a jde na sedmadvacáté místo.

18
    Johannes Höpfl (GER) měl první jízdu průběrnou. Nyní ve druhém pokusu si vedl o něco lépe. Skoky měl průměrně o něco vyšší i drobně náročnější. Díky tomu si polepšil z 53,25 na 59,50.

17
    I-wej Čang (CHN) nepředvedl příliš dobrou jízdu. Bude muset čekat na výsledky ostatních, aby věděl, zda se dostane do finále, nebo ne.

16
    I-wej Čang (CHN) má výrazné zlepšení. První jízda za 32,50, nyní díky výrazně obtížnějším trikům a jízdě bez pádu 74 a 14 průběžné místo.

15
    Torgeir Bergrem (NOR) byl po prvním kole sedmý, získal 82,00. Ve střední pasáži U-rampy měl problémy, které vyústily v pád. Vylepšení prvního výsledku rozhodně nebude. Nyní má 50,25, ale na lepší než deváté místo to není.

14
    Shaun White (USA) před touto jízdou třetí, chce zajet ještě lépe. 5,7 metrů byl jeho nejvyšší skok. Předvedl velmi dobrou jízdu. Nedostatky dokázal odstranit a jde na první místo 98,50.