Boston – Calgary 5:2 (kon.) | Buffalo – Tampa 5:3 (kon.) | NY Islanders – Columbus 1:4 (kon.)
Philadelphia – New Jersey 4:5 (0:1 po s.n.) | Pittsburgh – Ottawa 6:3 (kon.) | Carolina – Los Angeles 7:3 (kon.)
Detroit – Anaheim 2:1 (kon.) | Nashville – St. Louis 4:3 (po pr.) | Minnesota – NY Rangers 3:2 (kon.)
Winnipeg – Washington 4:3 (po pr.) | Vegas – Chicago 5:2 (kon.) | San Jose – Arizona 1:2 (kon.)
Vegas Golden Knights
5:2 (1:1, 0:1, 4:0)
Chicago Blackhawks
Středa 14.02.2018, 04:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

58:52
    Connor Murphy byl ještě v závěru vyloučen za zdržování hry poté, co puk vyhodil z obranného pásma přes ochranné sklo. Dokonalá tečka za zmarem Blackhawks.

51:46
    Oscar Lindberg vyfasoval dvě minuty za hákování a Chicago má šanci zdramatizovat závěr utkání.

42:26
    David Perron a Patrick Sharp se po zakázaném uvolnění Vegas osekávali a oba byli vykázáni na trestnou lavici za nesportovní chování, respektive krosček.

39:24
    Chicago se opět v závěru třetiny nevyvarovalo faulu a Vegas si po komerční přestávce zahraje pátou přesilovou hru. Tommy Wingels byl vyloučen za podražení.

30:35
    Brent Seabrook byl vyloučen na dvě minuty za sekání a Vegas se pokusí vyrovnat po reklamní přestávce během čtvrté přesilové hry. Zatím nevyužilo žádnou.

22:59
    Marc-André Fleury netradičně hodil hůl pod nohy Patricka Sharpa a následovat bude trestné střílení!

19:16
    Třetí přesilová hra pro Vegas. Patrick Kane byl v závěru třetiny vyloučen na dvě minuty za hákování.

14:10
    Duncan Keith fauloval v levém kruhu obranného pásma a byl vyloučen na dvě minuty za podražení. Chicago jde znovu do čtyř a Vegas si po reklamní přestávce zahraje v rychlém sledu druhou přesilovou hru.

12:06
    William Karlsson nedokázal u levé tyče poslat puk do brány poté, co se mu přihrávka odrazila mimo dosah od pravé brusle, Erik Gustafsson byl ale vyloučen za hákování. První přesilová hra pro Vegas.

01:00
    Deryk Engelland fauloval za vlastní bránou a dostal po minutě hry dvě minuty za vysokou hůl.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 6. Carpenter (Bellemare, Engelland), 42. Hunt (Perron, C. Miller), 44. R. Smith (W. Karlsson, Schmidt), 45. Perron (Neal), 59. Nosek – 3. Wingels (E. Gustafsson, DeBrincat), 27. DeBrincat (Sharp, Hartman)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – Schmidt, McNabb, Theodore, Engelland, C. Miller, Hunt – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Neal (A), O. Lindberg – Leipsic, Eakin, Tuch – Nosek, Bellemare (A), Carpenter. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Chicago Blackhawks: J. Glass (A. Forsberg) – Keith (A), Dahlström, E. Gustafsson, Seabrook (A), Kempný, C. Murphy – Saad, J. Toews (A), Wingels – Schmaltz, Anisimov, P. Kane – Sharp, Hartman, DeBrincat – Bouma, Kämpf, Jurčo. Hlavní trenér: Joel Quenneville.

Rozhodčí: Jake Brenk, Gord Dwyer. Čároví: Lonnie Cameron, Brandon Gawryletz

Diváci: 18085