Motor ČB – Ústí n/L 8:5 (kon.) | Frýdek-M. – Benátky n/J 4:1 (kon.) | Kadaň – Vsetín 2:5 (kon.)
Prostějov – Třebíč 4:1 (kon.) | Havířov – K. Vary 3:2 (po pr.) | Slavia – Kladno 1:2 (po pr.)
konec
SK Trhači Kadaň
2:5 (0:4, 1:0, 1:1)
VHK ROBE Vsetín
Středa 14.02.2018, 18:00 • ZS Kadaň • WSM Liga • 49. kolo
Předzápasové kurzy: 5.54 5.5 1.38
Partner:
   
  59:12
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Tohle je gólově přínosný konec utkání. Pátou branku hostů si připsal VOJTĚCH ŠILHAVÝ, který dostal dobrou přihrávku blízko před bránu. Asistence: Dominik Pokorný a Martin Janáček.
   
  59:01
  Kadaň právě vstřelila branku!
  A máme sníženo. Lukáš Blaha nastřelil Radim Ostrčil, který zůstal ležet na ledě, čehož Trhači využili. JAROSLAV KŮS si našel vyražený puk a nekompromisně dorazil. Asistence: Darek Hejcman.
   
  37:56
  Kadaň právě vstřelila branku!
  Ondřej Havlíček přenechal po přejetí modré Jakubu Chrpovi, který zatáhl do na pravou stranu a přihrál přes obránce MARTINU TŮMOVI, ten z ostrého úhlu našel mezeru mezi rukou a tyčkou. Asistence: Jakub Chrpa a Ondřej Havlíček.
   
  15:59
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Tohle bude Richarda Běhulu hodně mrzet. Vyjetí proti útočníkovi mu nevyšlo, protože se puk dostal na hůl JAROSLAVU MARKOVIČOVI, jenž neměl problém trefit prázdnou bránu. Bez asistence.
   
  11:24
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Dorážku z těsné blízkosti Richard Běhula neudržel. Branka padla po špatné rozehrávce u branky, kde se k puku dostali Radim Kucharczyk a PETR BERÁNEK, ten si připsal nakonec gólovou dorážku. Asistence: Anatolij Protasenj a Radim Kucharczyk.
   
  04:01
  Vsetín právě vstřelil branku!
  To je rychlý a dobrý začátek pro Robe. Radim Kucharczyk přihrál na hůl TOMÁŠI VÁVROVI, který vstřelil dobrou ránou z mezikruží druhou branku svého celku, ten si tak jde pro vítězství. Asistence: Radim Kucharczyk.
   
  02:30
  Vsetín právě vstřelil branku!
  Vsetín se ujímá vedení. JAROSLAV MARKOVIČ se dostal v těsné blízkosti do zakončení, které nasměřoval do sítě. Asistence: David Březina a Martin Janáček.

  Kateřina Kundertová

  Branky a nahrávky: 38. Tůma (Chrpa, Havlíček), 60. Kůs (Hejcman) – 3. Markovič (Březina, Janáček), 5. Vávra (Kucharczyk), 12. P. Beránek (Protasenja, Kucharczyk), 16. Markovič, 60. Šilhavý (Pokorný, Janáček)


  SK Trhači Kadaň: Běhula (Danylec) – Novák, Trefný (C), Kadeřávek, Blaha, Šefl, Hlaváček – Chlán, Hejcman (A), Kůs (A) – Tůma, Havlíček, Chrpa – Dufek, Rindoš, Krejčiřík – Bláha, Polák, Rezek.
  VHK ROBE Vsetín: J. Pavelka (Šurý) – Dundáček, D. Krenželok, Slováček, Ostrčil, Janáček, Holomek – Illéš, Podešva, Vávra – Protasenja, Kucharczyk (A), P. Beránek – Markovič (C), Kopta, Březina – Vítek, Šilhavý, Pokorný.

  Rozhodčí: Kostourek, Valenta – Malý, Šmán