Finsko
2:3 (0:0, 0:2, 2:1)
Česko
Středa 14.02.2018, 18:00 • Mäntsälä • Reprezentace do 17 let

Je dobojováno! Česko vítězí po tuhém boji s Finskem 2:3! Ve třetí třetině se dvakrát Finové dotáhli na rozdíl jedné branky, ale na 3:3 už vyrovnat nedokázali! To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (20:04:38)

59:54
    Střelu od modré čáry pokryl Malik a puk je v rohu hřiště!

59:47
    Malik pokryl nájezd z levé strany a to už vypadá dobře!

59:30
    Češi dostali puk do útočného pásma a sbírají cenné vteřinky.

59:19
    Oddechový čas pro domácí.
    59:19 Veeti MIETTANEN - 2:3

59:19
    Finsko právě vstřelilo branku!
    Máme tu drama! VEETI MIETTANEN vystřelil zpoza branky a o záda Malika dostal puk do branky! Velká chyba českého brankáře, který si tuhle situaci nepohlídal. Asistence: Henri Nikkanen.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:47
    Fini se dostali s kombinací až ke své brance a tohle už vypadá velmi dobře.

58:20
    Čeští hráči poctivě brání a nedovolují Finům nějaký větší manévry v útočném pásmu.

57:57
    Češi se chtěli rychle dostat do útočného pásma, ale vystavili se do ofsajdu.

57:20
    Finové se na chvilku usadili v útočné třetině, ale za brankou Malika o puk přišli.

56:46
    Češi drží puk za brankou Finska a sbírají cenné vteřinky.

56:09
    Konec utkání se hraje ve velkém tempu a kotouč létá ze strany na stranu. Takový styl hry Česku bohatě stačí, protože vede o dvě branky.

55:38
    Koffer vystřelil z kruhu, ale branku minul.

54:58
    Hráči v modrém jsou v útočném pásmu, ale ke střele se zatím nedostali.

54:20
    Finové vyhodili puk přes všechny čáry, ale stihli puk dojet dříve než česká obrana a přerušovat se nebude.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 47. Pärssinen (Miettinen, Lundell), 60. Miettanen (Nikkanen) – 21. Toman (Mlčák), 39. Najman (Morong), 53. Najman (Raška, Lang)

Finsko: Piiroinen (Taponen) – Holtinkoski, Rasanen, Loponen, Hatakka, Puutio, Koskenkorva, Piironen – Intonen, Nikkanen, Valkeejarvi – Tuomaala, Saarela, Puistola – Raty, Lundell, Miettinen – Lahnaviik, Parssinen, Myllyla
    Česko: Malík (Pařík) – Haš, Mlčák, Kubíček, Kučeřík, Rašín, Poizl, Beránek, Klodner – Raška, Najman, Toman – Mužík, Barinka, Pytlík – Morong, Vitouch, Křemen – Koffer, Zeman, Lang