Tlačová konferencia FK Železiarne Podbrezová | (kon.) | | | Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) |
Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
Tisková konference MFK Karviná | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 6.den | (kon.) |
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km) | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Muži - Vytrvalostní závod (20 km) | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Ženy - 10 km volnou technikou | Vítěz: R. Hagaová (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Mölggová (ITA) (kon.) | | | Muži - Sjezd | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži - 10000 m | Vítěz: T. Bloemen (CAN) (kon.) |
Sportovní dvojice - volné jízdy | Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | Vítěz: S. Jun (KOR) (kon.) |
Týmová štafeta | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: A. Orlovová (OAR) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Mensur Suljovic - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Simon Whitlock - Raymond Van Barneveld | 7:4 (kon.) |
konec
Muži - Vytrvalostní závod (20 km)
Vítěz: J. T. Bø (NOR)
Petr Sumbal
Startovní listina
1. Fredrik Lindström (SWE)
2. Mario Dolder (SUI)
3. Lowell Bailey (USA)
4. Antonin Guigonnat (FRA)
5. Vladimir Iliev (BUL)
6. Timofej Lapšin (KOR)
7. Ondřej Moravec (CZE)
8. Kalev Ermits (EST)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR)
10. Artěm Prima (UKR)
11. Emil Hegle Svendsen (NOR)
12. Martin Otčenáš (SVK)
13. Simon Desthieux (FRA)
14. Vladimir Čepelin (BLR)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
16. Erik Lesser (GER)
17. Miha Dovžan (SLO)
18. Arnd Peiffer (GER)
19. Simon Eder (AUT)
20. Tuomas Gronman (FIN)
21. Simon Schempp (GER)
22. Florent Claude (BEL)
23. Martin Fourcade (FRA)
24. Scott Gow (CAN)
25. Julian Eberhard (AUT)
26. Matvej Jelisejev (OAR)
27. Tarjei Bø (NOR)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Grzegorz Guzik (POL)
30. Christian Gow (CAN)
31. Tomas Kaukenas (LTU)
32. Lukas Hofer (ITA)
33. Raman Jaljotnau (BLR)
34. Vladislav Vitěnko (KAZ)
35. Anton Babikov (OAR)
36. Tero Seppälä (FIN)
37. Roland Lessing (EST)
38. Dominik Landertinger (AUT)
39. Jeremy Finello (SUI)
40. Mikito Tačizaki (JPN)
41. Klemen Bauer (SLO)
42. Krasimir Anev (BUL)
43. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
44. Maxim Braun (KAZ)
45. Sergej Semjonov (UKR)
46. Remus Faur (ROU)
47. Lars Helge Birkeland (NOR)
48. Cornel Puchianu (ROU)
49. Johannes Kühn (GER)
50. Oskars Muižnieks (LAT)
51. Sebastian Samuelsson (SWE)
52. Tim Burke (USA)
53. Matej Kazár (SVK)
54. Emilien Jacquelin (FRA)
55. Dominik Windisch (ITA)
56. Michal Šlesingr (CZE)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Vytautas Strolia (LTU)
59. George Buta (ROU)
60. Vladimir Semakov (UKR)
61. Jesper Nelin (SWE)
62. Vasilij Podkorytov (KAZ)
63. Anton Sinapov (BUL)
64. Sergej Bočarnikov (BLR)
65. Michal Krčmář (CZE)
66. Olli Hiidensalo (FIN)
67. Rene Zahkna (EST)
68. Sean Doherty (USA)
69. Tomáš Hasilla (SVK)
70. Tobias Eberhard (AUT)
71. Thomas Bormolini (ITA)
72. Nathan Smith (CAN)
73. Mitja Drinovec (SLO)
74. Kauri Koiv (EST)
75. Michal Šíma (SVK)
76. Brendan Green (CAN)
77. Martin Ponsiluoma (SWE)
78. Michael Rösch (BEL)
79. Artěm Tyščenko (UKR)
80. Dimitar Gerdžikov (BUL)
81. Maxim Varabej (BLR)
82. Adam Václavík (CZE)
83. Gheorghe Pop (ROU)
84. Leif Nordgren (USA)
85. Giuseppe Montello (ITA)
86. Timur Chamitgatin (KAZ)
1. Fredrik Lindström (SWE)
2. Mario Dolder (SUI)
3. Lowell Bailey (USA)
4. Antonin Guigonnat (FRA)
5. Vladimir Iliev (BUL)
6. Timofej Lapšin (KOR)
7. Ondřej Moravec (CZE)
8. Kalev Ermits (EST)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR)
10. Artěm Prima (UKR)
11. Emil Hegle Svendsen (NOR)
12. Martin Otčenáš (SVK)
13. Simon Desthieux (FRA)
14. Vladimir Čepelin (BLR)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
16. Erik Lesser (GER)
17. Miha Dovžan (SLO)
18. Arnd Peiffer (GER)
19. Simon Eder (AUT)
20. Tuomas Gronman (FIN)
21. Simon Schempp (GER)
22. Florent Claude (BEL)
23. Martin Fourcade (FRA)
24. Scott Gow (CAN)
25. Julian Eberhard (AUT)
26. Matvej Jelisejev (OAR)
27. Tarjei Bø (NOR)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Grzegorz Guzik (POL)
30. Christian Gow (CAN)
31. Tomas Kaukenas (LTU)
32. Lukas Hofer (ITA)
33. Raman Jaljotnau (BLR)
34. Vladislav Vitěnko (KAZ)
35. Anton Babikov (OAR)
36. Tero Seppälä (FIN)
37. Roland Lessing (EST)
38. Dominik Landertinger (AUT)
39. Jeremy Finello (SUI)
40. Mikito Tačizaki (JPN)
41. Klemen Bauer (SLO)
42. Krasimir Anev (BUL)
43. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
44. Maxim Braun (KAZ)
45. Sergej Semjonov (UKR)
46. Remus Faur (ROU)
47. Lars Helge Birkeland (NOR)
48. Cornel Puchianu (ROU)
49. Johannes Kühn (GER)
50. Oskars Muižnieks (LAT)
51. Sebastian Samuelsson (SWE)
52. Tim Burke (USA)
53. Matej Kazár (SVK)
54. Emilien Jacquelin (FRA)
55. Dominik Windisch (ITA)
56. Michal Šlesingr (CZE)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Vytautas Strolia (LTU)
59. George Buta (ROU)
60. Vladimir Semakov (UKR)
61. Jesper Nelin (SWE)
62. Vasilij Podkorytov (KAZ)
63. Anton Sinapov (BUL)
64. Sergej Bočarnikov (BLR)
65. Michal Krčmář (CZE)
66. Olli Hiidensalo (FIN)
67. Rene Zahkna (EST)
68. Sean Doherty (USA)
69. Tomáš Hasilla (SVK)
70. Tobias Eberhard (AUT)
71. Thomas Bormolini (ITA)
72. Nathan Smith (CAN)
73. Mitja Drinovec (SLO)
74. Kauri Koiv (EST)
75. Michal Šíma (SVK)
76. Brendan Green (CAN)
77. Martin Ponsiluoma (SWE)
78. Michael Rösch (BEL)
79. Artěm Tyščenko (UKR)
80. Dimitar Gerdžikov (BUL)
81. Maxim Varabej (BLR)
82. Adam Václavík (CZE)
83. Gheorghe Pop (ROU)
84. Leif Nordgren (USA)
85. Giuseppe Montello (ITA)
86. Timur Chamitgatin (KAZ)
O další příjemné překvapení se pokusí také Michal Krčmář, který už získal stříbro ve sprintu. Stíhačka se mu však nepovedla, tam skončil až třicátý. V obou závodech se zatím nevedlo původně předpokládané české jedničce Ondřeji Moravcovi. Ten bude muset dnes předvést velmi dobrý výsledek, aby se ještě dokázal kvalifikovat do závodu s hromadným startem. Jistotu startu má také Michal Šlesingr. O to, kdo obsadí poslední české místo na startovní listině se rozhodne mezi Adamem Václavíkem a Jaroslavem Soukupem.
1. Martin Fourcade (FRA) 834 bodů
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 780
3. Jakov Fak (SLO) 467
4. Anton Šipulin (RUS) 460
5. Arnd Peiffer (GER) 443
...
22. Ondřej Moravec (CZE) 217
24. Michal Krčmář (CZE) 215
36. Michal Šlesingr (CZE) 108
75. Jaroslav Soukup (CZE) 16
79. Tomáš Krupčík (CZE) 9
85. Adam Václavík (CZE) 7
1. Martin Fourcade (FRA) 108 bodů
2. Johannes Thingnes Bø (NOR) 108
3. Quentin Fillon Maillet (FRA) 75
4. Lukas Hofer (ITA) 70
5. Ondřej Moravec (CZE) 65
...
11. Michal Šlesingr (CZE) 49
16. Michal Krčmář (CZE) 40
Zlato: Martin Fourcade (FRA)
Stříbro: Erik Lesser (GER)
Bronz: Jevgenij Garaničev (RUS)
1. Fredrik Lindström (SWE)
2. Mario Dolder (SUI)
3. Lowell Bailey (USA)
4. Antonin Guigonnat (FRA)
5. Vladimir Iliev (BUL)
6. Timofej Lapšin (KOR)
7. Ondřej Moravec (CZE)
8. Kalev Ermits (EST)
9. Johannes Thingnes Bø (NOR)
10. Artěm Prima (UKR)
11. Emil Hegle Svendsen (NOR)
12. Martin Otčenáš (SVK)
13. Simon Desthieux (FRA)
14. Vladimir Čepelin (BLR)
15. Andrejs Rastorgujevs (LAT)
16. Erik Lesser (GER)
17. Miha Dovžan (SLO)
18. Arnd Peiffer (GER)
19. Simon Eder (AUT)
20. Tuomas Gronman (FIN)
21. Simon Schempp (GER)
22. Florent Claude (BEL)
23. Martin Fourcade (FRA)
24. Scott Gow (CAN)
25. Julian Eberhard (AUT)
26. Matvej Jelisejev (OAR)
27. Tarjei Bø (NOR)
28. Benjamin Weger (SUI)
29. Grzegorz Guzik (POL)
30. Christian Gow (CAN)
31. Tomas Kaukenas (LTU)
32. Lukas Hofer (ITA)
33. Raman Jaljotnau (BLR)
34. Vladislav Vitěnko (KAZ)
35. Anton Babikov (OAR)
36. Tero Seppälä (FIN)
37. Roland Lessing (EST)
38. Dominik Landertinger (AUT)
39. Jeremy Finello (SUI)
40. Mikito Tačizaki (JPN)
41. Klemen Bauer (SLO)
42. Krasimir Anev (BUL)
43. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL)
44. Maxim Braun (KAZ)
45. Sergej Semjonov (UKR)
46. Remus Faur (ROU)
47. Lars Helge Birkeland (NOR)
48. Cornel Puchianu (ROU)
49. Johannes Kühn (GER)
50. Oskars Muižnieks (LAT)
51. Sebastian Samuelsson (SWE)
52. Tim Burke (USA)
53. Matej Kazár (SVK)
54. Emilien Jacquelin (FRA)
55. Dominik Windisch (ITA)
56. Michal Šlesingr (CZE)
57. Jakov Fak (SLO)
58. Vytautas Strolia (LTU)
59. George Buta (ROU)
60. Vladimir Semakov (UKR)
61. Jesper Nelin (SWE)
62. Vasilij Podkorytov (KAZ)
63. Anton Sinapov (BUL)
64. Sergej Bočarnikov (BLR)
65. Michal Krčmář (CZE)
66. Olli Hiidensalo (FIN)
67. Rene Zahkna (EST)
68. Sean Doherty (USA)
69. Tomáš Hasilla (SVK)
70. Tobias Eberhard (AUT)
71. Thomas Bormolini (ITA)
72. Nathan Smith (CAN)
73. Mitja Drinovec (SLO)
74. Kauri Koiv (EST)
75. Michal Šíma (SVK)
76. Brendan Green (CAN)
77. Martin Ponsiluoma (SWE)
78. Michael Rösch (BEL)
79. Artěm Tyščenko (UKR)
80. Dimitar Gerdžikov (BUL)
81. Maxim Varabej (BLR)
82. Adam Václavík (CZE)
83. Gheorghe Pop (ROU)
84. Leif Nordgren (USA)
85. Giuseppe Montello (ITA)
86. Timur Chamitgatin (KAZ)
Z českých závodníků měl dlouho nejlépe rozjetý závod Ondřej Moravec. Ale při poslední střelecké položce jednou chyboval a kvůli horšímu běhu si pohoršil. A tak nakonec nejlepší závod z českých reprezentantů prožil Michal Krčmář. Ten udělal také jednu chybu, ale stačilo mu to na pěkné sedmé místo. Michal Šlesingr skončil se čtyřmi trestnými minutami na 45. místě a Adam Václavík se šesti chybami na 67. pozici.
1. Johannes Thingnes Bø (NOR) 48:03.8 (2)
2. Jakov Fak (SLO) +5.5 (0)
3. Dominik Landertinger (AUT) +14.2 (0)
4. Sebastian Samuelsson (SWE) +29.1 (1)
5. Martin Fourcade (FRA) +42.4 (2)
6. Benjamin Weger (SUI) +48.6 (1)
7. Michal Krčmář (CZE) +1:15.5 (1)
8. Fredrik Lindström (SWE) +1:22.1 (1)
9. Erik Lesser (GER) +1:27.3 (1)
10. Emil Hegle Svendsen (NOR) +1:36.7 (2)
11. Simon Eder (AUT) +1:52.0 (2)
12. Ondřej Moravec (CZE) +1:53.1 (1)
13. Tarjei Bø (NOR) +2:01.5 (2)
14. Scott Gow (CAN) +2:02.5 (1)
15. Klemen Bauer (SLO) +2:03.2 (2)
16. Anton Babikov (OAR) +2:04.2 (1)
17. Julian Eberhard (AUT) +2:11.8 (3)
18. Sergej Bočarnikov (BLR) +2:21.5 (1)
19. Vladimir Iliev (BUL) +2:22.1 (3)
20. Timofej Lapšin (KOR) +2:24.8 (1)
21. Arnd Peiffer (GER) +2:25.8 (3)
22. Brendan Green (CAN) +2:26.6 (1)
23. Antonin Guigonnat (FRA) +2:29.7
24. Jesper Nelin (SWE) +2:33.3 (3)
25. Krasimir Anev (BUL) +2:38.0 (1)
26. Christian Gow (CAN) +2:57.2 (2)
27. Simon Desthieux (FRA) +2:59.8 (4)
28. Matvej Jelisejev (OAR) +3:03.3 (3)
29. Vladimir Čepelin (BLR) +3:03.3 (3)
30. Artěm Tiščenko (UKR) +3:11.4 (0)
31. Vladimir Semakov (UKR) +3:28.3 (1)
32. Kalev Ermits (EST) +3:39.8 (2)
33. Grzegorz Guzik (POL) +3:48.0 (2)
34. Matej Kazár (SVK) +3:48.6 (2)
35. Miha Dovžan (SLO) +3:50.4 (2)
36. Simon Schempp (GER) +3:51.0 (4)
37. George Buta (ROU) +3:51.8 (1)
38. Martin Ponsiluoma (SWE) +3:52.8 (2)
39. Maxim Varabej (BLR) +3:57.5 (3)
40. Giuseppe Montello (ITA) +3:58.1 (3)
41. Tim Burke (USA) +4:01.9 (4)
42. Oskars Muižnieks (LAT) +4:02.2 (3)
43. Dimitar Gerdžikov (BUL) +4:08.2 (3)
44. Sean Doherty (USA) +4:21.8 (3)
45. Michal Šlesingr (CZE) +4:31.7 (4)
46. Artěm Prima (UKR) +4:32.7 (4)
47. Jeremy Finello (SUI) +4:33.7 (3)
48. Tuomas Gronman (FIN) +4:40.3 (3)
49. Mario Dolder (SUI) +4:42.7 (3)
50. Dominik Windisch (ITA) +4:50.5 (5)
51. Lowell Bailey (USA) +4:53.0 (4)
52. Raman Jaljotnau (BLR) +4:53.8 (5)
53. Sergej Semjonov (UKR) +4:54.1 (3)
54. Florent Claude (BEL) +4:59.4 (2)
55. Cornel Puchianu (ROU) +5:08.3 (4)
56. Thomas Bormolini (ITA) +5:22.8 (4)
57. Tobias Eberhard (AUT) +5:29.8 (4)
58. Johannes Kühn (GER) +5:32.8 (6)
59. Andrejs Rastorgujevs (LAT) +5:38.0 (6)
60. Lars Helge Birkeland (NOR) +5:43.0 (4)
61. Maxim Braun (KAZ) +5:46.9 (2)
62. Vasilij Podkorytov (KAZ) +5:48.7 (2)
63. Lukas Hofer (ITA) +5:50.3 (5)
64. Mikito Tačizaki (JPN) +6:07.7 (3)
65. Rene Zahkna (EST) +6:16.3 (4)
66. Leif Nordgren (USA) +6:27.3 (5)
67. Adam Václavík (CZE) +6:27.9 (6)
68. Kauri Koiv (EST) +6:32.6 (3)
69. Gheorghe Pop (ROU) +6:36.3 (3)
70. Roland Lessing (EST) +6:42.2 (4)
71. Anton Sinapov (BUL) +6:44.6 (5)
72. Timur Chamitgatin (KAZ) +6:48.9 (2)
73. Olli Hiidensalo (FIN) +6:53.8 (5)
74. Remus Faur (ROU) +6:57.7 (4)
75. Michael Rösch (BEL) +7:06.3 (5)
76. Tero Seppälä (FIN) +7:07.0 (6)
77. Emilien Jacquelin (FRA) +7:22.3 (7)
78. Tomas Kaukenas (LTU) +7:34.6 (6)
79. Andrzej Nędza-Kubiniec (POL) +7:36.1 (5)
80. Mitja Drinovec (SLO) +8:02.6 (5)
81. Nathan Smith (CAN) +8:11.9 (5)
82. Vytautas Strolia (LTU) +8:23.2 (6)
83. Vladislav Vitěnko (KAZ) +9:07.5 (7)
84. Martin Otčenáš (SVK) +9:12.2 (5)
85. Michal Šíma (SVK) +9:48.5 (6)
86. Tomáš Hasilla (SVK) +10:51.4 (9)