Tlačová konferencia FK Železiarne Podbrezová | (kon.) | | | Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) |
Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
Tisková konference MFK Karviná | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 6.den | (kon.) |
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km) | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Muži - Vytrvalostní závod (20 km) | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Ženy - 10 km volnou technikou | Vítěz: R. Hagaová (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Mölggová (ITA) (kon.) | | | Muži - Sjezd | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži - 10000 m | Vítěz: T. Bloemen (CAN) (kon.) |
Sportovní dvojice - volné jízdy | Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | Vítěz: S. Jun (KOR) (kon.) |
Týmová štafeta | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: A. Orlovová (OAR) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Mensur Suljovic - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Simon Whitlock - Raymond Van Barneveld | 7:4 (kon.) |
konec
Muži - Snowboardcross (kvalifikace)
Vítěz: P. Vaultier (FRA)
Což znamená jediné. Jan Kubičík se kvalifikuje jako dvaatřicátý v pořadí.
|
||
8
|
Kubičík se ale nezlepšil ve druhé jízdě a momentálně je na 31. místě. Na postup do osmifinále tak bude muset ještě čekat.
|
|
8
|
Hned za ním už ale startuje Jan Kubičík. Musí se zlepšit.
|
|
6
|
Campbell padá a nezlepší svůj čas z první jízdy.
|
|
33
|
Nyní už však pozor. Jan Kubičík na startu.
|
Startovní listina
1. Martin Nörl (GER)
2. Alessandro Hämmerle (AUT)
3. Mick Dierdorff (USA)
4. Emanuel Perathoner (ITA)
5. Hagen Kearney (USA)
6. Lucas Eguibar (ESP)
7. Omar Visintin (ITA)
8. Lukas Pachner (AUT)
9. Regino Hernández (ESP)
10. Nick Baumgartner (USA)
11. Paul Berg (GER)
12. Jarryd Hughes (AUS)
13. Alex Pullin (AUS)
14. Adam Lambert (AUS)
15. Pierre Vaultier (FRA)
16. Markus Malin (FIN)
17. Kevin Hill (CAN)
18. Baptiste Brochu (CAN)
19. Michele Godino (ITA)
20. Konstantin Schad (GER)
21. Jonathan Cheever (USA)
22. Nikolaj Oljunin (OAR)
23. Christopher Robanske (CAN)
24. Duncan Campbell (NZL)
25. Cameron Bolton (AUS)
26. Lorenzo Sommariva (ITA)
27. Ken Vuagnoux (FRA)
28. Hanno Douschan (AUT)
29. Merlin Surget (FRA)
30. Anton Lindfors (FIN)
31. Kalle Koblet (SUI)
32. Lluis Marin Tarroch (AND)
33. Jerome Lymann (SUI)
34. Jan Kubičík (CZE)
35. Daniil Dilman (OAR)
36. Loan Bozzolo (FRA)
37. Laro Herero (ESP)
38. Eliot Grondin (CAN)
39. Steven Williams (ARG)
40. Mateusz Ligocki (POL)
1. Martin Nörl (GER)
2. Alessandro Hämmerle (AUT)
3. Mick Dierdorff (USA)
4. Emanuel Perathoner (ITA)
5. Hagen Kearney (USA)
6. Lucas Eguibar (ESP)
7. Omar Visintin (ITA)
8. Lukas Pachner (AUT)
9. Regino Hernández (ESP)
10. Nick Baumgartner (USA)
11. Paul Berg (GER)
12. Jarryd Hughes (AUS)
13. Alex Pullin (AUS)
14. Adam Lambert (AUS)
15. Pierre Vaultier (FRA)
16. Markus Malin (FIN)
17. Kevin Hill (CAN)
18. Baptiste Brochu (CAN)
19. Michele Godino (ITA)
20. Konstantin Schad (GER)
21. Jonathan Cheever (USA)
22. Nikolaj Oljunin (OAR)
23. Christopher Robanske (CAN)
24. Duncan Campbell (NZL)
25. Cameron Bolton (AUS)
26. Lorenzo Sommariva (ITA)
27. Ken Vuagnoux (FRA)
28. Hanno Douschan (AUT)
29. Merlin Surget (FRA)
30. Anton Lindfors (FIN)
31. Kalle Koblet (SUI)
32. Lluis Marin Tarroch (AND)
33. Jerome Lymann (SUI)
34. Jan Kubičík (CZE)
35. Daniil Dilman (OAR)
36. Loan Bozzolo (FRA)
37. Laro Herero (ESP)
38. Eliot Grondin (CAN)
39. Steven Williams (ARG)
40. Mateusz Ligocki (POL)
Ondřej Jícha
@OndraJicha