Tlačová konferencia FK Železiarne Podbrezová | (kon.) | | | Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) |
Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
Tisková konference MFK Karviná | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 6.den | (kon.) |
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km) | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Muži - Vytrvalostní závod (20 km) | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Ženy - 10 km volnou technikou | Vítěz: R. Hagaová (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Mölggová (ITA) (kon.) | | | Muži - Sjezd | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži - 10000 m | Vítěz: T. Bloemen (CAN) (kon.) |
Sportovní dvojice - volné jízdy | Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | Vítěz: S. Jun (KOR) (kon.) |
Týmová štafeta | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: A. Orlovová (OAR) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Mensur Suljovic - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Simon Whitlock - Raymond Van Barneveld | 7:4 (kon.) |
Otto Slabý
Soupisky týmů:
USA – Itálie
USA: Joe Polo, John Landsteiner, John Shuster, Matt Hamilton, Tyler George
Itálie: Amos Mosaner, Andrea Pilzer, Daniele Ferrazza, Joel Retornaz, Simone Gonin
Norsko – Kanada
Norsko: Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Hoeiberg
Kanada: Ben Hebert, Brant Laing, Kevin Koe, Marc Kennedy, Scott Pfeifer
Velká Británie – Japonsko
Velká Británie: Cameron Smith, Glen Muirhead, Kyle Smith, Kyle Waddell, Thomas Muirhead
Japonsko: Yusuke Morozumi, Tetsuro Shimizu, Tsuyoshi Yamaguchi, Kosuke Morozumi, Kohsuke Hirata
Dánsko – Švýcarsko
Dánsko: Johnny Frederiksen, Mikkel Poulsen, Morten Berg Thomsen, Oliver Dupont, Rasmus Stjerne
Švýcarsko: Benoît Schwarz, Claudio Pätz, Dominik Märki, Peter de Cruz, Valentin Tanner
Dopolední program
USA – Itálie
Norsko – Kanada
Velká Británie – Japonsko
Dánsko – Švýcarsko
USA – Itálie
USA: Joe Polo, John Landsteiner, John Shuster, Matt Hamilton, Tyler George
Itálie: Amos Mosaner, Andrea Pilzer, Daniele Ferrazza, Joel Retornaz, Simone Gonin
Norsko – Kanada
Norsko: Thomas Ulsrud, Torger Nergaard, Christoffer Svae, Haavard Vad Petersson, Markus Hoeiberg
Kanada: Ben Hebert, Brant Laing, Kevin Koe, Marc Kennedy, Scott Pfeifer
Velká Británie – Japonsko
Velká Británie: Cameron Smith, Glen Muirhead, Kyle Smith, Kyle Waddell, Thomas Muirhead
Japonsko: Yusuke Morozumi, Tetsuro Shimizu, Tsuyoshi Yamaguchi, Kosuke Morozumi, Kohsuke Hirata
Dánsko – Švýcarsko
Dánsko: Johnny Frederiksen, Mikkel Poulsen, Morten Berg Thomsen, Oliver Dupont, Rasmus Stjerne
Švýcarsko: Benoît Schwarz, Claudio Pätz, Dominik Märki, Peter de Cruz, Valentin Tanner
Dopolední program
USA – Itálie
Norsko – Kanada
Velká Británie – Japonsko
Dánsko – Švýcarsko
USA – Itálie 9:10
Norsko – Kanada 7:9
Velká Británie – Japonsko 6:5
Dánsko – Švýcarsko 4:7 (po 9. endu)