Tlačová konferencia FK Železiarne Podbrezová | (kon.) | | | Tisková konference FC Zbrojovka Brno | (kon.) |
Tisková konference FC Fastav Zlín | (kon.) | | | Tisková konference FK Teplice | (kon.) |
Tisková konference MFK Karviná | (kon.) | | | Tisková konference AC Sparta Praha | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 6.den | (kon.) |
Ženy - Vytrvalostní závod (15 km) | Vítěz: H. Öbergová (SWE) (kon.) | | | Muži - Vytrvalostní závod (20 km) | Vítěz: J. T. Bø (NOR) (kon.) |
Ženy - 10 km volnou technikou | Vítěz: R. Hagaová (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (1. kolo) | Vítěz: M. Mölggová (ITA) (kon.) | | | Muži - Sjezd | Vítěz: A. Svindal (NOR) (kon.) |
Ženy - Obří slalom (2. kolo) | Vítěz: M. Shiffrinová (USA) (kon.) |
Muži - 10000 m | Vítěz: T. Bloemen (CAN) (kon.) |
Sportovní dvojice - volné jízdy | Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER) (kon.) |
Muži - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) | | | Muži - Snowboardcross (finále) | Vítěz: P. Vaultier (FRA) (kon.) |
Muži - 1. a 2. jízdy | Vítěz: S. Jun (KOR) (kon.) |
Týmová štafeta | Vítěz: Německo (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (kvalifikace) | Vítěz: A. Orlovová (OAR) (kon.) |
Ženy - dopolední program | (kon.) | | | Muži - odpolední program | (kon.) |
Ženy - večerní program | (kon.) |
Mensur Suljovic - Michael Smith | 2:7 (kon.) | | | Daryl Gurney - Gerwyn Price | 6:6 (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) | | | Gary Anderson - Michael Van Gerwen | 3:7 (kon.) |
Simon Whitlock - Raymond Van Barneveld | 7:4 (kon.) |
konec
Sportovní dvojice - volné jízdy
Vítěz: A. Savčenková, B. Massot (GER)
Jan Vojkůvka
Konečné pořadí
1. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 235.90
2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 235.47
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 230.15
4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 224.93
5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 218.53
6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 216.59
7. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 212.88
8. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 204.10
9. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 204.02
10. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 202.74
11. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 198.11
12. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 194.45
13. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 193.63
14. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 186.33
15. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 185.82
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 171.98
Startovní listina
1. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN)
2. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA)
3. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE)
4. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER)
5. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN)
6. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK)
7. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA)
8. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR)
9. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
10. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR)
11. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
12. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN)
13. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER)
14. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN)
15. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN)
16. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR)
Pořadí po krátkém programu
1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 82,39 Q
2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 81,68 Q
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 76,82 Q
4. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 76,59 Q
5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 75,58 Q
6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 75,34 Q
7. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 74,50 Q
8. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 74,35 Q
9. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 74,00 Q
10. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 70,52 Q
11. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 69,40 Q
12. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 67,52 Q
13. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 65,68 Q
14. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 65,55 Q
15. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 63,25 Q
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 63,04
17. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (CHN) 62,61
18. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS) 61,55
19. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 60,35
20. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 58,80
21. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,74
22. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 42,93
1. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 235.90
2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 235.47
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 230.15
4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 224.93
5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 218.53
6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 216.59
7. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 212.88
8. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 204.10
9. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 204.02
10. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 202.74
11. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 198.11
12. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 194.45
13. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 193.63
14. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 186.33
15. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 185.82
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 171.98
Startovní listina
1. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN)
2. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA)
3. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE)
4. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER)
5. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN)
6. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK)
7. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA)
8. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR)
9. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA)
10. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR)
11. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA)
12. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN)
13. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER)
14. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN)
15. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN)
16. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR)
Pořadí po krátkém programu
1. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 82,39 Q
2. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 81,68 Q
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 76,82 Q
4. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 76,59 Q
5. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 75,58 Q
6. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 75,34 Q
7. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 74,50 Q
8. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 74,35 Q
9. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 74,00 Q
10. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 70,52 Q
11. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 69,40 Q
12. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 67,52 Q
13. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 65,68 Q
14. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 65,55 Q
15. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 63,25 Q
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 63,04
17. Pcheng Čcheng, Ťin Jang (CHN) 62,61
18. Jekatěrina Alexandrovská, Harley Windsor (AUS) 61,55
19. Paige Connersová, Jevgenij Krasnopolski (ISR) 60,35
20. Miriam Zieglerová, Severin Kiefer (AUT) 58,80
21. Miu Suzakiová, Rjujči Kihara (JPN) 57,74
22. Kim Kjue-un, Alex Kang-čchan Kam (KOR) 42,93
Výsledky
- 1. 235.90
- 2. 235.47
- 3. 230.15
- 4. 224.93
- 5. 218.53
- 6. 216.59
- 7. 212.88
- 8. 204.10
- 9. 204.02
- 10. 202.74
- 11. 198.11
- 12. 194.45
- 13. 193.63
- 14. 186.33
- 15. 185.82
- 16. 171.98
1. Aljona Savčenková, Bruno Massot (GER) 235.90
2. Suej Wen-ťing, Chan Cchung (CHN) 235.47
3. Meagan Duhamelová, Eric Radford (CAN) 230.15
4. Jevgenija Tarasovová, Vladimir Morozov (OAR) 224.93
5. Vanessa Jamesová, Morgan Cipres (FRA) 218.53
6. Valentina Marcheiová, Ondřej Hotárek (ITA) 216.59
7. Natalia Zabijaková, Alexander Enbert (OAR) 212.88
8. Jü Siao-jü, Čang Chao (CHN) 204.10
9. Julianne Seguinová, Charlie Bilodeau (CAN) 204.02
10. Nicole Della Monicová, Matteo Guarise (ITA) 202.74
11. Kirsten Moore-Towersová, Michael Marinaro (CAN) 198.11
12. Kristina Astachovová, Alexej Rogonov (OAR) 194.45
13. Rjom Tchä-ok, Kim Džu-sik (PRK) 193.63
14. Anna Dušková, Martin Bidař (CZE) 186.33
15. Alexa Scimecaová Knierimová, Chris Knierim (USA) 185.82
16. Annika Hockeová, Ruben Blommärt (GER) 171.98
Na průběžně druhé po krátkém programu, Tarasovovou s Morozovem, nakonec zbylo až čtvrté místo.