Tlačová konferencia MŠK Žilina | (kon.) |
Přehled událostí na ZOH Pchjongčchang 2018 - 7.den | (kon.) |
Muži - 15 km volnou technikou | Vítěz: D. Cologna (SUI) (kon.) |
Ženy - Slalom (1. kolo) | Vítěz: W. Holdenerová (SUI) (kon.) | | | Muži - Super-G | Vítěz: M. Mayer (AUT) (kon.) |
Ženy - Slalom (2. kolo) | Vítěz: F. Hansdotterová (SWE) (kon.) |
Muži - Velký můstek (kvalifikace) | Vítěz: R. Johansson (NOR) (kon.) |
Ženy - 5000 m | Vítěz: E. Visserová (NED) (kon.) |
Muži - krátký program | Vítěz: J. Hanju (JPN) (kon.) |
Ženy - Snowboardcross (kvalifikace) | Vítěz: E. Samková (CZE) (kon.) | | | Ženy - Snowboardcross (finále) | Vítěz: M. Moioliová (ITA) (kon.) |
Muži - 3. a 4. jízdy | Vítěz: J. Sungbin (KOR) (kon.) | | | Ženy - 1. a 2. jízdy | Vítěz: J. Loellingová (GER) (kon.) |
Ženy - Akrobatické skoky (finále) | Vítěz: H. Huskovová (BLR) (kon.) |
Muži - dopolední program | (kon.) | | | Ženy - odpolední program | (kon.) |
Muži - večerní program | (kon.) |
Peter Wright - Rob Cross | 4:7 (kon.) |
konec
Ženy - Snowboardcross (kvalifikace)
Vítěz: E. Samková (CZE)
Jan Vojkůvka
Startovní listina:
1. Zoe Bergermannová (CAN)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Meryeta Odineová (CAN)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Faye Guliniová (USA)
7. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
8. Charlotte Bankesová (FRA)
9. Raffaella Bruttová (ITA)
10. Belle Brockhoffová (AUS)
11. Carle Brennemanová (CAN)
12. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
13. Lindsey Jacobellisová (USA)
14. Tess Critchlowová (CAN)
15. Lara Casanovová (SUI)
16. Eva Samková (CZE)
17. Marija Vasilcovová (OAR)
18. Simona Meilerová (SUI)
19. Kristina Paulová (OAR)
20. Zoe Gillingsová-Brierová (GBR)
21. Alexandra Haslerová (SUI)
22. Jana Fischerová (GER)
23. Isabel Clarková Ribeirová (BRA)
24. Meghan Tierneyová (USA)
25. Zuzanna Smykałová (POL)
26. Vendula Hopjáková (CZE)
1. Zoe Bergermannová (CAN)
2. Michela Moioliová (ITA)
3. Meryeta Odineová (CAN)
4. Chloe Trespeuchová (FRA)
5. Alexandra Jekovová (BUL)
6. Faye Guliniová (USA)
7. Nelly Moenneová Loccozová (FRA)
8. Charlotte Bankesová (FRA)
9. Raffaella Bruttová (ITA)
10. Belle Brockhoffová (AUS)
11. Carle Brennemanová (CAN)
12. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA)
13. Lindsey Jacobellisová (USA)
14. Tess Critchlowová (CAN)
15. Lara Casanovová (SUI)
16. Eva Samková (CZE)
17. Marija Vasilcovová (OAR)
18. Simona Meilerová (SUI)
19. Kristina Paulová (OAR)
20. Zoe Gillingsová-Brierová (GBR)
21. Alexandra Haslerová (SUI)
22. Jana Fischerová (GER)
23. Isabel Clarková Ribeirová (BRA)
24. Meghan Tierneyová (USA)
25. Zuzanna Smykałová (POL)
26. Vendula Hopjáková (CZE)
1. Eva Samková (CZE) Q
2. Michela Moioliová (ITA) Q
3. Faye Guliniová (USA) Q
4. Lindsey Jacobellisová (USA) Q
5. Charlotte Bankesová (FRA) Q
6. Chloé Trespeuchová (FRA) Q
7. Simona Meilerová (SUI) Q
8. Nelly Moenneová Loccozová (FRA) Q
8. Alexandra Jekovová (BUL) Q
10. Belle Brockhoffová (AUS) Q
11. Meghan Tierneyová (USA) Q
12. Marija Vasilcovová (OAR) Q
13. Zoe Bergermannová (CAN) Q
14. Kristina Paulová (OAR) Q
15. Julia Pereirová de Sousová Mabileauová (FRA) Q
16. Alexandra Haslerová (SUI) Q
17. Zoe Gillingsová-Brierová (GBR) Q
18. Carle Brennemanová (CAN) Q
19. Raffaella Bruttová (ITA) Q
20. Ress Critchlowová (CAN) Q
21. Zuzanna Smykałová (POL) Q
22. Jana Fischerová (GER) Q
23. Lara Casanovová (SUI) Q
24. Vendula Hopjáková (CZE) Q
Meryeta Odineová (CAN) DNS
Isabel Clarková Ribeirová (BRA) DNS