PSG – Štrasburk 5:2 (kon.) | Amiens – Toulouse 0:0 (kon.) | Angers – Saint-Étienne 0:1 (kon.)
Caen – Rennes 2:2 (kon.) | Montpellier – Guingamp 1:1 (kon.) | Troyes – Méty 1:0 (kon.)
Amiens SC
0:0 (0:0)
Toulouse FC
Sobota 17.02.2018, 20:00 • Stade de la Licorne, Amiens • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 26. kolo

Je dobojováno! K vidění byla vcelku vyrovnaná bitva, kdy Amiens sice mělo v držení míče lehce navrch, ale to naopak hostující Toulouse kompenzovalo větším počtem střel. Druhý poločas poznamenala udělená červená karta v 76.minutě, domácí se po sporném zákroku sice dostali do početní nevýhody, avšak tato „křivda“ je dost možná namotivovala k lepšímu výkonu a herní projev Amiens se razantně zlepšil. Nejblíže vstřelení branky byli domácí v 85.minutě, kdy se po Manzalově sklepnutí balón kutálel takřka po brankové čáře. Remíza je však dnes poměrně spravedlivým řešením. (22:00:14)

90+3

90+2
    Amiens drží míč na polovině soupeře, to je pro domácí tým každopádně velmi dobré.

90+1
    Nastavovat se budou tři minuty.

90
    Ale nebude! Kakutův nízký pas skončil takřka ihned na kopačkách soupeře.

89
    Přímý kop pro Amiens SC. Tohle by mohla být skvělá příležitost na vstřelení branky!

87
    Fialky také zkouší rychlý nákop do útoku, ale tentokrát visí ve vzduchu ofsajdový praporek čárového sudí.

87
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Yaya Sanogo, přichází Corentin Jean.

86
    Do konce utkání už zbývá méně než pět minut řádné hrací doby.
    85.

85
    Tohle si říkalo o gól! Monconduit vyslal do pokutového území dlouhý pas, který propadl na vzdálenější tyči až k Manzalovi, ten ve výskoku sklepl míč brankáři mezi nohami a balón se následně prokutálel těsně před brankovou čárou.

83
    Gradel z levého křídla našel před branou velmi dobrým pasem připraveného Sanoga, jenž si sklepl míč na střelu, avšak při samotném zakončení se zbortil k zemi.

82
    Amiens to teď zkouší dlouhým nákopem do útoku, vyběhnutý Lafont kryje míč před dobíhajícím Manzalou.

81
    Střídání v týmu Toulouse FC: ze hřiště odchází Giannelli Imbula, přichází Ola Toivonen.

80
    Domácí kvitují jakýkoliv kontakt hostujících hráčů s míčem hlasitým pískotem.

79
    Střídání v týmu Amiens SC: ze hřiště odchází Lacina Traoré, přichází Harisson Manzala.

78
    Toulouse cítí šanci na vstřelení rozdílové branky a vytahuje se na soupeřovu polovinu. Syllův vysoký centr končí až za Gurtnerovou bránou.