Udinese – AS Řím 0:2 (kon.) | Chievo – Cagliari 2:1 (kon.) | Janov – Inter 2:0 (kon.)
Chievo Verona
2:1 (0:0)
Cagliari Calcio
Sobota 17.02.2018, 18:00 • Marco Antonio Bentegodi, Verona • Italská Serie A • 25. kolo
    82. Leonardo PAVOLETTI - 2:1

82
    Cagliari právě vstřelilo branku!
    A pozor, hosté ještě dramatizují zápas! Po centru z levé strany se hlavou prosazuje LEONARDO PAVOLETTI.
    76. Roberto INGLESE - 2:0

76
    Chievo právě vstřelilo branku!
    Krásná individuální akce ROBERTO INGLESEHO, který si odstoupil od dvou obránců Cagliari a z levé strany poslal míč do branky.
    74. Emanuele GIACCHERINI - 1:0

74
    Tak to se povedlo! Chievo poslalo v 70. minutě na hřiště EMANUELE GIACCHERINIHO, ten si pár minut poté stoupl k exekuci přímého kopu a míč poslal přes zeď do branky Cagliari.

Martin Dvořák

Branky: 74. Giaccherini, 76. Inglese (Giaccherini) – 82. Pavoletti (Lykogiannis)

Karty:   59. Pucciarelli (CHV), 87. Sorrentino (CHV) – 51. Pavoletti (CAG), 78. Andreolli (CAG), 90+1. Barella (CAG)

Držení míče: 58 % : 42 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 2:1. Rohy: 7:1. Ofsajdy: 4:3. Fauly: 9:23.
    Chievo Verona: Sorrentino – Cacciatore, Bani, Gamberini, Gobbi – L. Castro (90. Dainelli), Radovanović, P. Hetemaj – Birsa (70. Giaccherini) – Pucciarelli (60. Meggiorini), Inglese.
    Náhradníci: Seculin, Confente – Jaroszyński, Dainelli, N. Rigoni, Stępiński, Cesar, Giaccherini, Depaoli, Pellissier, Meggiorini, Bastien.

Cagliari Calcio: Cragno – Andreolli, Ceppitelli, Castán – Padoin, Ionita (79. Han), Dessena (59. Faragò), Barella, Lykogiannis – Pedro (69. Sau) – Pavoletti.
    Náhradníci: Rafael, Crosta – Cossu, Miangue, Faragò, Farias, Pisacane, Ceter, Sau, Deiola, Caligara, Han.

Rozhodčí: Nasca – Costanzo, Tolfo