Columbus – Philadelphia 1:2 (po pr.) | Carolina – NY Islanders 0:3 (kon.) | Winnipeg – Colorado 6:1 (kon.)
Dallas – St. Louis 2:1 (kon.) | Buffalo – Los Angeles 2:4 (kon.) | Ottawa – NY Rangers 6:3 (kon.)
Minnesota – Anaheim 2:3 (2:3 po s.n.) | Arizona – Edmonton 1:0 (kon.)
Buffalo Sabres
2:4 (0:1, 0:3, 2:0)
Los Angeles Kings
Sobota 17.02.2018, 19:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

To je ode mě vše a u dalších zápasů na shledanou. (21:53:08)

Zablokované střely 16:14

Je konec! Los Angeles vítězí a získává veledůležité dva body! Dnešní utkání rozhodla pasáž ve druhé třetině, kdy hosté dali tři branky za 5 minut. Buffalo ve třetí třetině pouze zkorigovalo stav zápasu na 2:4!

59:46
    Tanner Pearson trefil tyčku střelou do prázdné branky!

59:32
    Kings vyhazují ven z pásma a to už pro ně vypadá dobře.

59:19
    Ryan O'Reilly svou střelou trefil pouze Kppitara.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:22
    Buffalo se nemůže dostat do útočného pásma a čas velmi rychle utíká.

58:00
    Chad Johnson opouští branku!

57:29
    Puk skončil mimo hrací plochu a vhazovat se bude po komerční přestávce ve středním pásmu.

57:00
    Velký závar před Quickem a k finální střele se dostal Kane, který branku minul! Tohle mohl být další gól a ještě to mohlo být velké drama!
    56:42 Rasmus RISTOLAINEN - 2:4

56:42
    Sabres právě vstřelili branku!
    A je to jen o dvě branky! Puk se různě odrážel před Quickem až se odrazil do místa, kde byl RASMUS RISTOLAINEN, který uklidil puk do branky! Bez asistence.

56:23
    Rasmus Ristolainen vystřelil z velkého úhlu a Quick si pro puk pro jistotu sáhl.

56:01
    O vítězi dnešního utkání je rozhodnuto, protože do konce zbývají necelé 4 minuty.

55:40
    Johan Larsson vystřelil z mezikruží a branku LA přestřelil.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 41. Scandella, 57. Ristolainen – 12. Amadio (Andreoff), 33. Kopitar (D. Brown), 37. Kopitar (Iafallo, D. Brown), 38. Amadio (Brodzinski, Doughty)

Buffalo Sabres: Lehner (41. Ch. Johnson) – Scandella, C. Nelson, Falk, Ristolainen, Beaulieu, Antipin – E. Kane, Josefson, Nolan – S. Wilson, Okposo (A), Jo. Larsson – S. Reinhart, Girgensons, Pominville (A) – B. Pouliot, Rodrigues, R. O'Reilly (A).
    Los Angeles Kings: Quick (Kuemper) – Phaneuf, Folin, Muzzin, Doughty (A), Forbort, Martinez – Kempe, Kopitar (C), Clifford – Andreoff, Brodzinski, Iafallo – D. Brown (A), N. Thompson, Amadio – Pearson, T. Mitchell, Toffoli.

Rozhodčí: Tom Chmielewski, Tim Peel – Andrew Smith, Brad Kovachik