Kanada – Česko 2:3 (1:2 po s.n.) | J. Korea – Švýcarsko 0:8 (kon.) | Olympijští sportovci z Ruska – USA 4:0 (kon.)
Slovinsko – Slovensko 3:2 (2:1 po s.n.)
Jižní Korea
0:8 (0:1, 0:2, 0:5)
Švýcarsko
Sobota 17.02.2018, 08:40 • Gangneung Hockey Centre • Olympijské hry - muži • Skupina A
Sledujte:

To je ode mě vše a u dalších přenosů na shledanou. (10:57:40)

Je dobojováno! Korea nepředvedla podobný výkon jako proti českému celku a Švýcarsko naprosto jasně vítězí 0:8! Švýcaři celému utkání dominovali a ve třetí třetině vyhnali z branky Daltona a poté nasypali druhému brankáři Korejců tři branky. Hattrick v dnešním utkání vstřelil Pius Suter!
    Střely na branku 25:34.

60:00
    Vyloučení v týmu Jižní Korea (Michael Swift – 2 min., hrubost).

59:37
    Korea vyhodila na zakázané uvolnění a vhazovat se bude po pravici domácího brankáře.

59:15
    Michael Swift ujel švýcarské obraně a jel sám na Hillera, který si nyní pohlídal své čisté konto skvělým zákrokem!

59:00
    Probíhá poslední minuta dnešního utkání.

58:25
    Reto Schäppi poslal k zemi korejského hráče, kterým byl Jong-čon So.

58:00
    Hra ztratila tempo a oba celky už chtějí bez zranění dohrát tenhle zápas.

57:38
    tahle snaha domácích neměla dlouhého trvání a Švýcarsko je zpět v útočném pásmu.

57:16
    Sang-u Šin nahodil puk do útočného pásma a Korea se na chvilku usadili v útočné třetině.

56:40
    Švýcaři kontrolují kotouč a chtějí dopřát Hillerovi čisté konto.

56:15
    Švýcaři se stále nespokojili a doslova létají v útočném pásmu domácích. Korejci se nyní dostali do rychlého brejku, který vyřešil Hiller. ten si po hodně dlouhé době sáhl na puk.
    55:10 Enzo CORVI - 0:8

55:10
    Švýcarsko právě vstřelilo branku!
    Demolice Korejců pokračuje. ENZO CORVI vystřelil z mezikruží a puk se odrazil od betonu brankáře na brusli domácího obránce a od něj se puk odrazil do branky. Asistence: Grégory Hofmann a Félicien Du Bois.

54:38
    Félicien Du Bois nahodil za branku Korejců a Švýcaři míří na střídačku.

54:20
    Ojedinělý výpad domácích skončil neúspěchem, protože Korejci přišli o puk už ve středním pásmu. Hiller se ve třetí třetině musí nudit, protože nemá skoro žádnou práci.

53:47
    První švýcarská formace motá Korejce ve vlastní třetině.

53:00
    Sung-Je Park předvedl hodně krkolomný zákrok. ale puk dokázal vyrazit.

Vojtěch Görög

Branky a nahrávky: 11. Hollenstein (Haas, Loeffel), 28. Du Bois, 36. Suter (Herzog), 44. Rüfenacht (Untersander, Almond), 46. Suter (Ambühl, S. Moser), 47. Schäppi (Almond, Geering), 52. Suter (Geering, Ambühl), 56. Corvi (Hofmann, Du Bois)

Jižní Korea: Dalton (46. Sung-Je Park) – Young, Won-čon Kim, Regan, Ton-ko I, Jong-čon So, Plante, Hjon-ho O – Ki-song Kim, Sang-uk Kim, Testwuide (A) – Swift, Radunske, Min-Ho Čo (A) – Won-čong Kim, U-sang Paj (C), Sang-u Šin – Jong-čon I, Jin-Hui Ahn, Sang-hun Šin – Čin-kjo Pak.
    Švýcarsko: Hiller (Stephan) – E. Blum, Untersander, Furrer (C), Loeffel, Geering, Du Bois, Schlumpf – Praplan, Hollenstein, Haas – Ambühl (A), Suter, S. Moser (A) – Hofmann, Scherwey, Corvi – Rüfenacht, Schäppi, Herzog – Almond.

Rozhodčí: Hribik Jan, Rantala Aleksi – Lhotský Miroslav, McIntyre Fraser