Sheffield Wedn. – Swansea 0:0 (kon.) | Brighton – Coventry City 3:1 (kon.) | West Brom – Southampton 1:2 (kon.)
Huddersfield Town – Manchester Utd. 0:2 (kon.)
Huddersfield Town
0:2 (0:1)
Manchester United
Sobota 17.02.2018, 18:30 • John Smith's Stadium Huddersfield • FA Cup • Osmifinále

Utkání je u konce. Manchester dnes nepředvedl bůhvíjaký výkon, díky dvěma brankám Lukakua ale bez větších problémů porazil Huddersfield a postupuje tak do čtvrtfinále FA Cupu. (20:25:56)

90+4

90+3
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Lukaku, přichází Bailly.

90+2
    Utkání už se spíše dohrává, dovolím si říct, že o postupujícím do čtvrtfinále FA Cupu je rozhodnuto.

90+1
    Hosté rozehráli nakrátko, o míč ale rychle přišli. Mezitím hlavní rozhodčí Friend nastavil 3 minuty.

90
    Po povedené akci Martiala následuje roh i pro hostující celek.

89
    Tentokrát už se k centrovanému míči dostal volný Mounie, jenž zkusil akrobatické zakončení z nelehké pozice, míč ale poslal mimo.

89
    Smith poslal před hostující bránu zajímavý centr, opět to ale byl Smalling, jenž míč odvrátil do bezpečí.

87
    Tentokrát už to Martial udělal výborně, jeho přihrávka před bránu ale adresáta nenašla.

86
    Na levé straně se zkoušel prosadit Martial, v poslední chvíli jej ale zastavil Smith.

84
    Nově příchozí Sabiri se dostal k hlavičce po Incově centru z rohového kopu, míč ale poslal jen nad bránu.

84
    Střídání v týmu Huddersfield Town: ze hřiště odchází van La Parra, přichází Sabiri.

84
    Na druhé straně vybojoval Smith další domácí roh.

83
    Co chybělo, aby Lukaku završil hattrick. Lingard jej hledal před prázdnou bránou, belgický útočník ale dostal míč na paty.

83
    Manchester drží míč ve středu pole a v posledních minutách bez problémů kontroluje hru.

81
    Lingard o sobě dal ihned vědět, byl ale v postavení mimo hru.

81
    Střídání v týmu Manchester United: ze hřiště odchází Mata, přichází Lingard.

80
    Hra se v posledních minutách hodně uklidnila, hosté už nikam nespěchají a domácím se nedaří pokořit připravenou obranu soupeře.