Moreirense – Chaves 0:1 (kon.) | Setúbal – FC Ferreira 1:0 (kon.) | Porto – Rio Ave 5:0 (kon.)
Guimarães – Braga 0:5 (kon.)
Moreirense FC
0:1 (0:0)
GD Chaves
Neděle 18.02.2018, 17:00 • Estádio Comendador Joaquim de Almeida Freitas • Portugalská Primeira Liga • 23. kolo

Tak a je tu konec této defenzivní bitvy. Ani jeden z celků si ale nepřipravil žádnou pořádnou příležitost. Důležitá situace nastala necelých sedmnáct minut před koncem zápasu. Červenou kartu za hodně ostrý zákrok obdržel Hicham Belkaroui, byla z toho tedy obrovská příležitost pro hosty, protože se kopala penalta. Míč si převzal kapitán Renan Bressan a svoji ránu poslal do levého dolního rohu branky. Chaves tedy zůstává na šestém místě a domácí soupeř klesá až na absolutní dno tabulky. To je z dnešního přenosu vše, přeji dobrou noc. (18:54:20)

90+4

90+3
    Na závěr utkání tady máme zřejmě poslední žlutou kartu zápasu, provinil se Foguinho.

90
    Rozhodčí nastaví tři minuty.

89
    Střídání v týmu GD Chaves: ze hřiště odchází Djavan, přichází Foguinho.

88
    Hosté se dostali k míči a snaží se ho udržet na co nejdelší dobu.

86
    Pár minut před koncem další rohový kop pro Moreirense. Centr Tozého nenašel ale žádného z nabíhajících spoluhráčů, následně se bude vhazovat.

84
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Arsénio, přichází Ousmane Dramé.

83
    Žlutou kartu dostává Arsénio (Moreirense FC).

82
    Ofsajdové postavení na domácí straně, Moreirense se ještě snaží se stavem něco udělat, ale žádné kombinace nevedou k přímému zakončení.

81
    Střídání v týmu Moreirense FC: ze hřiště odchází Edno, přichází Jhonder Cádiz.

78
    Rohový kop pro domácí, již několikátý v pořadí, nakonec z toho ale nic nebylo.

77
    Hráči podstupují hlavičkové souboje za účelem získat míč pro svůj tým.
    74. Renan BRESSAN - 0:1

74
    Chaves právě vstřelil branku!
    A je tam gól! První branká dnešního zápasu! Na gól fanoušci čekali dlouhých 74minut. Míč si na penaltový puntík převzal sám faulovaný RENAN BRESSAN a svou střelu poslal do levého dolního rohu branku, brankář sice uhodl stranu, ale na míč nedosáhl.

72
    Červená karta platí a je z toho penalta pro hostující celek!
    71. Červená karta

71
    Domácí celek bude mít hodně krušné časy, neboť hlavní rozhodčí udělil červenou kartu! Pro obránce Hicham Belkaroui, který pořádně zajel do Bressana. Situace ale ještě bude zkontrolovaná na videu a uvidíme, zda si rozhodčí sůvj zámě nerozmyslí.

69
    Obránce Mohamed Abarhoun byl zfaulovaný u své vlastní branky a bude z toho volný kop.