Plzeň – Lovosice 23:30 (kon.) | Hranice – Jičín 28:22 (kon.)
Talent tým Plzeňského kraje
23:30 (11:14)
HK FCC Město Lovosice
Neděle 18.02.2018, 10:30 • SH Lokomotiva Plzeň • Chance Extraliga mužů • 16. kolo

Lovosice poráží Plzeň 30:23. Domácí vstoupili velice dobře do zápasu, jenže většinu utkání dotahovali. Ve druhém poločase už hosté dominovali a berou z tohoto střetnutí dva body. Velice dobrý výkon podalo hostující pravé křídlo Malý. Za Talent neodehrál vůbec špatný zápas Cvikl. Západočeši udělali ve druhém dějství hodně ztrát. A tak Milan Berka a jeho mužstvo vítězí v Plzni. (11:59:10)

Konec zápasu. (23:30)

60
    Ještě si Šíra a Poloz vyměnili míč. (23:30)

60
    Po nahrávce Jelínka trefil Klimt z výskoku z levé spojky nohu brankáře. (23:30)

60
    Za faul na levou spojku je dnes podruhé vyloučen Šafránek (PLZ). (23:30)

60
    Jenže domácí ihned darují míč hostům a ti už tohle utkání pouze dohrávají. (23:30)

60
    Šindelář nezpracoval balon na pivotu, ale Motl prohrál souboj se Štochlem při trháku. (23:30)
    59
    Malý dává gól z pravého křídla, když brankář chtěl vykopnout míč nohou. (23:30)

59
    Po nahrávce Klimta byl faulovaný hostující pivot. (23:29)
    58
    Ivancev přihrával z levé spojky na pivota Šindeláře, který překonal brankáře. (23:29)
    58
    Stejně tak byl úspěšný z levého křídla Sýkora. (22:29)
    57
    Cvikl dostal míč do sítě z pravé spojky z výskoku. (22:28)

57
    Talent dělá v posledních minutách chybu za chybou a hosté tenhle zápas vyhrají. (21:28)

57
    Oddechový čas pro domácí. (21:27)
    57
    Šindelář se vracel po vyloučení a právě před jeho zraky udeřil ze spojky pravačkou Klimt. (21:27)

56
    Poloz, Cvikl a Ivancev stáli za chybou Plzně na pravé straně a je asi hotovo. Míč bude mít totiž hostující celek. (21:27)

56
    O pár chvil později hosté minuli domácí prázdnou branku a útočit bude znovu Talent. (21:27)

55
    Ivancevovi nevyšla dohrávka z pravé spojky do pivota a Lovosice trefily prázdnou branku soupeře. (21:27)