Slavia – Dukla Praha 4:8 (kon.) | Příbram – Liberec 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:5 (kon.)

86
    Buneš trefil břevno střelou z deseti metrů.

83
    Nepřesná střela jednoho z domácích hráčů skončila v zázemí.

79
    Bohemians právě vstřelili branku!
    Střelou z vápna MATYÁŠ BUNEŠ navyšuje vedení hostí na 5:0..

78
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Záviška, přichází Melíšek.

75
    Hraje se nám převážně ve středu hrací plochy.

72
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Begič, přichází Buneš.

72
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vaníček, přichází Kocourek.

72
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Kalousek, přichází Rauscher.

72
    Hra se nám teď přesunula do prostředka hrací plochy. K vidění jsou nepřesnosti.

68
    Domácí se zatím v celém zápase nedokázali vypracovat žádnou větší střelu na bránu.

64
    Nyní opět hostující hráči drží míč na polovině domácích a snaží se kombinovat.

62
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Vetešník, přichází Bassey.

62
    Střídání v týmu Bohemians Praha 1905: ze hřiště odchází Dias, přichází Hadi.

62
    Obraz hry se nám zatím příliš nezměnil, hraje se nám hodně převážně na polovině domácích. Bohemians drží míč častěji na svých kopačkách.

60
    Střídání v týmu SK Dynamo Č. Budějovice: ze hřiště odchází Štifter, přichází Lindák.

58
    Po Diasově akci dostal přihrávku ISMAR BEGIĆ, který střelou k tyči navýšil vedení Bohemians.

56
    Domácí hráči jsou stále u míču a snaží se prosadit před pokutovým územím.

53
    Bohemians se dál snaží útočit a kombinuje na polovině domácích.

51
    I když se domácí snaží, tak zatím se jim nepodařilo ohrozit branku Šrámka. Veškeré pokusy zatím byli hodně nepřesné.

48
    Bohemians opět v druhé půli začínat být hodně aktivní.

46

45

42
    Tak Bohemians ještě v závěru prvního poločasu navyšuje své vedení zásluhou ANTONÍNA VANÍĆKA, který nádhernou střelou z dálky k tyči trefuje přesně.

40
    Po nepřehledné situaci se k odraženému míči dostal JAN VETEŠNÍK, který střelou do protipohybu brankáře navyšuje vedení Bohemians.

34
    Další šance hostujících hráčů, která tentokráte končí vedle.

30
    Tomek po dobré kombinační akci tentokráte branku z dvanácti metrů překopl.

28
    První šanci domácích teď měl Matoušek, který dal pod sebe na Tomka, který z první netrefil bránu.

27
    Zajímavá příležitost domácích, která si ale cestu mezi tři tyče nenašla.

25
    Hostující hráči se znovu snaží dostat dopředu postupným útokem.

21
    Lehká hlavička JAKUBA KÁŠE skončila překvapivě v bráně. Luksch celou situaci podcenil a míč mu nečekaně mezi rukama skončil v bráně.

19
    Dias Do Nascimento Serafim Lucas pálil těsně vedle tyče.

15
    Z této standardní situace hostující hráči branku Luksche neohrozili.

14
    Další rohový kop pro hráče Bohemians.

12
    Hostující hráči teď prověřili domácího brankáře. Luksch byl ale ve své bráně pozorný,

10
    Máme za sebou prvních deset minut zápasu, ve kterých jsme zatím neviděli žádnou větší šanci.

8
    Hostující hráči jsou zatím aktivnější, ale zatím nedokážou svou snahu přetavit v nějakou větší šanci.