Slavia – Dukla Praha 4:8 (kon.) | Příbram – Liberec 0:0 (kon.) | Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:5 (kon.)
Jablonec – Sparta 4:4 (kon.)
SK Slavia Praha
4:8 (2:2)
FK Dukla Praha
Pondělí 19.02.2018, 11:00 • Umělá tráva SC Horní Počernice • Juniorská liga – Čechy • 18. kolo

Pro tuto chvíli je to z mé strany vše. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na počtenou. (13:01:51)

Je dobojováno. Slavia hned s několika posilami z A-týmu duel vůbec nezvládla. V první půli se hosté dostali do vedení, avšak během pár minut domácí duel zásluhou dvěma brankami Micka Van Burena otočila. Stejný hráč ještě navíc neproměnil penaltu, což se ukázalo jako klíčové. V posledních vteřinách totiž Dukla srovnala a do kabin se tak šlo za nerozhodného stavu.
    V druhé půli se však děly nevídané věci. Ihned po návratu na hřiště skóroval Volodymyr Zubašivskij a ten samý hráč posléze zvyšoval již na 2:4. Domácí se sice vrátili do utkání trefami Rondiće a Nabijeva, avšak poté již střílela výhradně Dukla. V 62. minutě Duranović neproměnil penaltu, avšak z následné dorážky již skóroval. O několik minut později zvyšoval na rozdíl dvou gólů Douděra a se Slavií to již vypadalo bledě. Ta ve druhé půli totálně rezignovala na obranu a inkasovala další dva góly. Prosadil se střídající Kolman a po něm i Zubašivskij, který završil hattrick. Domácí tedy odchází domů s ostudou a výpraskem 8:4.

90

90
    Slavia se ještě snaží o korekci stavu, avšak jejich pokus o centr z pravé strany zastavila defenzíva Dukly.

88
    Nadijev se posléze zkoušel probít středem obrany, avšak tam mu příliš prostoru hosté nedali.

87
    Slavia následně ještě zahrávala přímý volný kop z levé strany, avšak míč pouze domácí hráči v pokutovém území lízli a bude z toho jen odkop Dukly.

85
    Střídání v týmu SK Slavia Praha: ze hřiště odchází Rovlan Muradov, přichází Tomáš Čvančara.
    85. Volodymyr ZUBAŠIVSKIJ - 4:8

85
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to již hraničí s ostudou pro domácí! Obrana Slavie nechala v klidu vystřelit VOLODYMYRA ZUBAŠIVSKÉHO, který z hranice šestnáctky vymetl šibenici slavistické brány.

83
    Na centr si sice nejvýše vyskočili domácí na přední tyči, avšak nedokázali trefit bránu Dukly.

82
    Na zadní tyči nyní hosté odvraceli centr z pravé strany na rohový kop.
    80. Vojtěch KOLMAN - 4:7

80
    Tak to je opravdu nečekaný průběh utkání! Slavia s několika zvučnými posilami z A-týmu v sestavě totiž inkasuje posedmé! Na levé straně se hosté vyhnuli ofsajdu a postupovali z z boku sami na bránu. Následně přišel pas před prázdnou bránu, kterou VOJTĚCH KOLMAN s přehledem trefuje.

79
    Další nepřesnost v domácích řadách znamená odkop od hostující brány a Slavii teď čas rychle letí.

78
    Poté to hosté zkoušeli opět po pravě straně, avšak střílená přihrávka na zadní tyč skončila až v zámezí.

77
    Posléze domácí opět faulovali zbytečně na útočné půli a Dukla tak bude v poklidu rozehrávat

76
    Ani další souhra Sešívaných středem hřiště nenese úspěch. Balon nakonec domácím odskočil a poté jej ukořistil do svých rukavic brankář Czechowsky.

75
    Hostující hráč nejprve skvěle odebral Slavistům míč a poté se nechal šikovně faulovat. Kopat se tak bude proti bráně domácích.

74
    S další kombinací přispěchala Slavia po pravé straně, avšak na hranici pokutového území o balon přišla.

Radomír Fukala

Branky: 22. Van Buren, 25. Van Buren, 56. Tecl, 58. Nabijev – 20. Duranović, 45. Greš, 46. Zubašivskij, 50. Zubašivskij, 62. Duranović, 68. Douděra, 80. Kolman, 85. Zubašivskij

Karty:   59. Greš (DUK), 64. Šimek (DUK)

Neproměněná penalta: 38. Buren (SLA), mimo, 62. Duranović (SLA), brankář Ljubanović zneškodnil

SK Slavia Praha: Ljubanović – Jugas, Stropek (C), Vilotić, Schnürer (52.Trapanovski) – Van Buren, Hromada (56. Nabijev), Muradov (85. Čvančara), Sobol – Tecl (65. Sintean), Rondić
    Náhradníci: Radimský – Nabijev, Sintean, Mitrano, Čvančara, Havrda, Trapanovski,

FK Dukla Praha: Czechowsky – Douděra (C), Lauko, Greš, Zubašivskij, Preisler, Král (71. Kolman), Šimek, Petryk, Doumbia, Duranović
    Náhradníci: Šťovíček – Kolman

Rozhodčí: Pechanec – Vitner, Šimáček