Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Philadelphia Flyers
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Montreal Canadiens
Středa 21.02.2018, 01:00 • Wells Fargo Center, Philadelphia • NHL

Československá stopa
    Jakub Voráček (Philadelphia) – 2+1, 2 střely, čas na ledě 20:11
    Radko Gudas (Philadelphia) – 0+0, 4 střely, čas na ledě 13:46 Tomáš Plekanec (Montreal) – 0+1, 2 střely, čas na ledě 17:48 (03:42:33)

Tři hvězdy utkání¨
    1. Jakub Voráček (Philadelphia) – 2 + 1
    2. Nolan Patrick (Philadelphia) – 1 + 0
    3. Alex Lyon (Philadelphia) – 25 zákroků, 92,6% úspěšnost.

A máme tu konec, dramatickou bitvu muselo rozhodnout až prodloužení, ve kterém si vzal slovo Jakub Voráček a přisoudil bonusový bod domácímu týmu. Montreal naopak natáhl šňůru porážek už na 6 zápasů.
    Střely po prodloužení: Domácí – 33, Hosté – 27.

61:26 Jakub VORÁČEK - 3:2

61:26
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    A máme tu konec, nejprve se do dobré šance dostali hosté a z protiútoku prosadil JAKUB VORÁČEK, který natáhl kotouč na střed a vypálil skrz Morrowa, Price nic neviděl a bonusový bod zůstává ve Philadelphii. Asistence: Shayne Gostisbehere, Valtteri Filppula.

60:59
    Alex Galchenyuk to zkoušel z ostrého úhlu, Lyon pozorný!

60:41
    Jakub Voráček se dostal k samostatnému zakončení, ale Price jeho blafák vychytal!

60:40
    Jordan Weal se procpal ke střele, Price vykopává.

60:01
    Domácí získali kotouč.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli po jedné brance na obou stranách, když se nejdříve prosadil Byron a těsně před koncem se ujala tečovaná střela Voráčka. Flyers tak zaslouženě srovnali a hra putuje do prodloužení!
    Střely po třetí třetině: Domácí – 30, Hosté – 27.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:40
    Kotouč za brankou Montrealu a oba týmy čekají na prodloužení.
    58:34 Jakub VORÁČEK - 2:2

58:34
    Domácí srovnávají! Lyon už byl na střídačce,kdy se domácím podařilo vyrovnat! JAKUB VORÁČEK dostal kotouč na pravém křídle a střelou golfem propálil vše co mu stálo v cestě! Asistence: Sean Couturier, Shayne Gostisbehere.

57:40
    Střela Drouina byla zblokovaná a kotouč mají domácí.

56:57
    Střela Provorova trefila spoluhráče!

Veronika Loudová

Branky a nahrávky: 28. Patrick (Giroux, Voráček), 59. Voráček (Couturier, Gostisbehere), 62. Voráček (Gostisbehere, Filppula) – 18. Petry (Alzner, Hudon), 49. Byron (Plekanec, Gallagher)

Philadelphia Flyers: Lyon (Mrázek) – Gostisbehere, Provorov, MacDonald, Hägg, Gudas, Manning – Konecny, Couturier, Giroux – Patrick, Voráček, Weal – M. Raffl, Laughton, Lindblom – Weise, Filppula, Lehterä.
    Montreal Canadiens: Price (Niemi) – Petry, Alzner, Jo. Benn, Morrow, Schlemko, Mete – Lehkonen, Drouin, Pacioretty – Gallagher, Plekanec, Byron – Hudon, Danault, Galchenyuk – Carr, Froese, Deslauriers.

Rozhodčí: Pochmara, Skilliter – Murphy, Murchison