Toronto – Florida 1:0 (kon.) | Philadelphia – Montreal 3:2 (po pr.) | New Jersey – Columbus 1:2 (kon.)
Washington – Tampa 2:4 (kon.) | Detroit – Nashville 2:3 (kon.) | St. Louis – San Jose 2:3 (kon.)
Winnipeg – Los Angeles 3:4 (kon.) | Edmonton – Boston 2:3 (kon.) | Vancouver – Colorado 4:5 (po pr.)
Washington Capitals
2:4 (0:3, 1:0, 1:1)
Tampa Bay Lightning
Středa 21.02.2018, 01:10 • Capital One Arena, Washington • NHL

57:41
    Je (asi) hotovo. Orpik (WSH) dostává dvě minuty za krosček za faul v obranné třetině.

44:36
    Callahan (TBL) dostane dvě minuty za sekání Ovečkina v levé části útočné třetiny domácích.

27:50
    Wilson jel po pravé části útočné třetiny s kotoučem na holi, načež jej podrazil Naměstnikov (TBL) a poslal hosty do čtyř.

-30:34
    Connolly (WSH) dostává dvě minuty za nedovolené bránění v útočném pásmu proti Girardimu.

Vít Muzikář

Branky a nahrávky: 30. Eller (Orlov, Connolly), 52. Ovečkin (Niskanen) – 3. B. Point (Callahan, Gourde), 16. Kunitz (Šustr, Callahan), 18. B. Point (Strålman), 53. Kučerov (Coburn)

Washington Capitals: Holtby (Grubauer) – Djoos, Carlson, Niskanen, Orlov, Orpik (A), Bowey – Ovečkin (C), Bäckström (A), T. Wilson – J. Vrána, Kuzněcov, Oshie – Burakovsky, Eller, Connolly – Stephenson, Beagle, Smith-Pelly.
    Tampa Bay Lightning: Vasilevskij (Domingue) – Hedman, Strålman, Sergačjov, Girardi, Coburn (A), Šustr – Gourde, Stamkos (C), T. Johnson – Killorn, B. Point, Kučerov – Kunitz, Naměstnikov, Callahan (A) – Erne, Paquette, Peca.

Rozhodčí: O’Rourke, Chmielewski – Daisy, Driscoll