Chicago – Ottawa 3:2 (3:2 po s.n.) | Anaheim – Dallas 2:0 (kon.) | Vegas – Calgary 7:3 (kon.)
Vegas Golden Knights
7:3 (2:1, 2:2, 3:0)
Calgary Flames
Čtvrtek 22.02.2018, 04:30 • T-Mobile Arena, Las Vegas • NHL

50:50
    Travis Hamonic už to nevydržel a pustil se do pěstního souboje s Alexem Tuchem, který skončil několika pěstmi a nadávkami, rozhodčí je ale rozdělili a neznáme vítěze. Pět minut pro oba a komerční přestávka na schlazení hlav.

39:15
    Dougie Hamilton u střídaček tvrdě narazil na hrazení Codyho Eakina a trestu unikl, zatímco Matthew Tkachuk a Deryk Engelland nikoliv, když byli vyloučeni za sekání poté, co se do sebe navzájem pustili.

29:36
    Erikovi Haulovi se sice nechce, ale musí na trestnou lavici poté, co dostal dvě minuty za hákování.

22:50
    Matthew Tkachuk dostal dvě minuty za sekání a je hodně naštvaný. Vegas má každopádně přesilovou hru.

22:17
    Marc-André Fleury dostal dvě minuty za hrubost, které za něj odpyká Tomáš Nosek, a Mark Jankowski také.

19:11
    Michael Frolík fauloval v obranném pásmu svého krajana Tomáše Hyku a byl vyloučen na dvě minuty za hákování.

Tomáš Reiner

Branky a nahrávky: 3. Carpenter, 20. W. Karlsson (R. Smith, Schmidt), 22. R. Smith (C. Miller, Marchessault), 34. Tuch (Perron, Haula), 44. Sbisa (Tuch), 52. Nosek (Sbisa, Perron), 55. Eakin (Carpenter) – 17. Brodie (Hamonic, Stajan), 21. D. Hamilton (Backlund, Giordano), 32. Tkachuk (D. Hamilton, J. Gaudreau)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (Lagacé) – McNabb, Schmidt, Sbisa (A), Engelland (A), C. Miller, Merrill – Marchessault, W. Karlsson, R. Smith (A) – Perron, Haula, Tuch – Carpenter, Eakin, Nosek – Matteau, O. Lindberg, Hyka. Hlavní trenér: Gerard Gallant.
    Calgary Flames: Rittich (Gillies) – Brodie, D. Hamilton, Giordano (C), Hamonic, Kulak, Stone – J. Gaudreau, Monahan (A), Ferland – Tkachuk, Backlund, Frolík – S. Bennett, Jankowski, Brouwer (A) – Lazar, Stajan, Hathaway. Hlavní trenér: Glen Gulutzan.

Rozhodčí: Dean Morton, Jean Hebert. Čároví: Matt MacPherson, Jonny Murray

Diváci: 18014