Letňany – Pardubice 6:7 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:6 (kon.)
HK MD Šumperk – Technika Brno 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 1:8 (kon.)
Warriors Brno – Třinec 0:5 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 1:2 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 2:4 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Třemošná – Kladno 3:8 (kon.)
Zlín – Přerov 2:3 (po pr.) | Poruba – Vsetín 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:13 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 22.02.2018, 16:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. (18:36:17)

Kometa potvrdila svojí dominanci ve skupině D a os vém vítězství rozhodla již po dvou třetinách. Ve třetí třetině už své vítězství pouze navýšila na zasloužených 1:8.

54:34

52:34
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Cibuzar – 2 min., vysoká hůl).

51:33
    Kometa právě vstřelila branku!
    Osmou branku Komety dává JAKUB MASAŘ. Asistence: Tomáš Vyroubal.

47:23

47:16
    Kometa střílí dnes již druhou branku v oslabení. Jejím autorem je VÁCLAV RAŠOVSKÝ. Asistence: Jan Holemý, Petr Žák.

46:59
    Dnešní utkání sleduje 98 diváků.

45:23
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vyroubal – 2 min., krosček).

44:42

43:11

43:08
    SEBASTIAN BARTES proměňuje trestné střílení. Bez asistence.

43:08
    Bačo zahákoval unikajícího Bartese. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.

42:42
    Počet hráčů se srovná. Na trestnou lavici odchází Petr Žák za sekání.

41:11
    Maxmilián Filip je vyloučen za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:00.

Domácím se během třetiny naskytla 5 minut dlouhá přesilová hry v níž 2 minuty hráli dokonce proti 3 hráčům. Domácí zužitkovali přesilovou hru až krátce před jejím vypršením, když byl soupeř již ve čtyřech. Brňěnští se po návratu vyloučeného hráče zdravě naštvali a přeřadili na jinou rychlost a třemi zásahy zřejmě rozhodli o vítězi dnešního utkání.

40:00

39:53
    Gólem do šatny se prosazuje JAKUB MALÝ. Asistence: Josef Holcman.

38:06

36:06
    Dnes již podruhé míří na trestnou lavici, když nebezpečně zahrál vysokou holí.

35:33
    JAN HOLEMÝ vsítil druhou branku v zápase a zvyšuje na 1:4. Bez asistnece.

31:52
    Brňané se ihned po ukončení přesilové hry vrhli do útoku a inkasovanou branku hned napravují vstřelením další. Na konci souhry Komety stál PETR ŽÁK. Asistence: Nesim Harmim, Jan Holemý.

30:25

30:23
    Žďár právě vstřelil branku!
    Dvě sekundy před koncem dlouhé přesilové hry se domácí přeci jen dočkali a snižují zásluhou MAXMILIÁNA FILIPA. Asistence: David Kouba.

28:41
    Fajmon se vrací na led. Kometa je po 2 minutách opět ve 4 bruslařích.

26:41
    Patrik Fajmon bude vyloučen za podražení a domácím se naskýtá jedinečná možnost hrát přesilovou hru 5 na 3 celé 2 minuty.

25:25
    Tak toto Sedláček přehnal a po zásluze je vyloučen za faul kolenem na 5 minut + do konce utkání.

20:01

Další třetina začne přibližně v 17:20.

Žďár zatím nedává najevo že hraje s lídrem tabulky a dokonce si vypracoval i přesilové hry a ubránil i dvounásobnou přesilovku soupeře. Kometa je však efektivnější a první branku navíc vstřelila během přesilové hry domácího celku. Do šaten tak týmy odchází za stavu 0:2.

20:00

18:04
    IVO SEDLÁČEK využívá přihrávky od Bartese a navyšuje vedení svého týmu. Asistence: Sebastian Bartes.

17:29

16:00
    Samostatnou akci v oslabení přetavuje ve vedoucí branku JAN HOLEMÝ. Bez asistence.

15:29
    Kometa zmateně střídá a rozhodčí pískají příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odsedí Viktor Běhůnek a domácí budou mít příležitost vstřelit branku.

14:38

12:47
    Adámek se vrací do hry, Kometa však stále pokračuje v přesilové hře.

12:38
    Grauer je vyloučen za vražení na hrazení a Kometa má tak příležitost přesilové hry 5 na 3.

10:47
    Domácí se přesilové hře sice ubránili, ale z pokračujícího tlaku se však vymanili pouze za cenu vyhození puku mimo hrací plochu. Adámek je tak vyloučen a Kometa může pokračovat v přesilovce.

10:23

08:23
    Přesilovou hru si nyní zahrají hosté. Bačo bude pykat za podražení.

06:01

4:01
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici míří za hákování Vyroubal.

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Kouba, Štola – Matas, Malenovský, Picka – Bačo, Doležal, Mihulka – Brúha, Bednář

HC Kometa Brno: Vystavěl (Bozoň) – Holcman, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak – Sedláček, Kos, Malý – Rašovský, Harmim, Vyroubal – Masař

Rozhodčí: Ondráček – Roupec, Musil.

00:01

Oba týmy aktuálně hrají skupinu D. SKLH Žďár nad Sázavou je aktuálně na 5. místě tabulky se 33 body. HC Kometa Brno je oproti tomu favoritem tohoto utkání, jelikož s 55 body vede tabulku skupiny D.

Hezký den Vám přeji od onlajnového přenosu. Dnes budeme sledovat utkání extraligy mladšího dorostu, ve kterém se proti sobě postaví týmy SKLH Žďár nad Sázavou a HC Kometa Brno.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 31. Filip (Kouba) – 16. Holemý, 19. Sedláček (Bartes), 32. Žák (Harmim, Holemý), 36. Holemý, 40. Malý (Holcman), 44. Bartes, 48. Rašovský (Holemý, Žák), 52. Masař (Vyroubal)

Rozhodčí: Ondráček – Roupec, Musil