Letňany – Pardubice 6:7 (po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 3:1 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:6 (kon.)
HK MD Šumperk – Technika Brno 5:0 (kon.) | Mladá Boleslav – Mountfield HK 3:6 (kon.) | Žďár n/S – Kometa Brno 1:8 (kon.)
Warriors Brno – Třinec 0:5 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 2:3 (kon.) | Sparta – HC Plzeň 1:2 (kon.)
HC Litvínov – Chomutov 2:4 (kon.) | Havířov – Vítkovice 5:4 (1:0 po s.n.) | Třemošná – Kladno 3:8 (kon.)
Zlín – Přerov 2:3 (po pr.) | Poruba – Vsetín 2:0 (kon.) | Č. Budějovice – Liberec 2:13 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
1:8 (0:2, 1:3, 0:3)
HC Kometa Brno
Čtvrtek 22.02.2018, 16:30ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji hezký zbytek dne a těším se u sledování dalších onlajn přenosů. (18:36:17)

Kometa potvrdila svojí dominanci ve skupině D a os vém vítězství rozhodla již po dvou třetinách. Ve třetí třetině už své vítězství pouze navýšila na zasloužených 1:8.

54:34

52:34
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Cibuzar – 2 min., vysoká hůl).

51:33
    Kometa právě vstřelila branku!
    Osmou branku Komety dává JAKUB MASAŘ. Asistence: Tomáš Vyroubal.

47:23

47:16
    Kometa střílí dnes již druhou branku v oslabení. Jejím autorem je VÁCLAV RAŠOVSKÝ. Asistence: Jan Holemý, Petr Žák.

46:59
    Dnešní utkání sleduje 98 diváků.

45:23
    Vyloučení v týmu HC Kometa Brno (Vyroubal – 2 min., krosček).

44:42

43:11

43:08
    SEBASTIAN BARTES proměňuje trestné střílení. Bez asistence.

43:08
    Bačo zahákoval unikajícího Bartese. Rozhodčí nařizuje trestné střílení.

42:42
    Počet hráčů se srovná. Na trestnou lavici odchází Petr Žák za sekání.

41:11
    Maxmilián Filip je vyloučen za nedovolené bránění.

40:01

Další třetina začne přibližně v 18:00.

Domácím se během třetiny naskytla 5 minut dlouhá přesilová hry v níž 2 minuty hráli dokonce proti 3 hráčům. Domácí zužitkovali přesilovou hru až krátce před jejím vypršením, když byl soupeř již ve čtyřech. Brňěnští se po návratu vyloučeného hráče zdravě naštvali a přeřadili na jinou rychlost a třemi zásahy zřejmě rozhodli o vítězi dnešního utkání.

Otto Slabý

Branky a nahrávky: 31. Filip (Kouba) – 16. Holemý, 19. Sedláček (Bartes), 32. Žák (Harmim, Holemý), 36. Holemý, 40. Malý (Holcman), 44. Bartes, 48. Rašovský (Holemý, Žák), 52. Masař (Vyroubal)

SKLH Žďár nad Sázavou: Vít (Sivák) – Macek, Filip, Cibuzar, Adámek, Grauer – Putz, Kouba, Štola – Matas, Malenovský, Picka – Bačo, Doležal, Mihulka – Brúha, Bednář
    HC Kometa Brno: Vystavěl (Bozoň) – Holcman, Holemý, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak – Sedláček, Kos, Malý – Rašovský, Harmim, Vyroubal – Masař

Rozhodčí: Ondráček – Roupec, Musil