Slavia – Gamaspol Jeseník 10:5 (kon.) | Třinec – Helas Brno 6:1 (kon.) | Sparta – Olympik Mělník 12:6 (kon.)
Chrudim – Česká Lípa 11:0 (kon.) | Interobal Plzeň – Svarog Teplice 9:3 (kon.) | Litoměřice – Vysoké Mýto 8:1 (kon.)
Sparta Praha
12:6 (5:2)
SK Olympik Mělník
Pátek 23.02.2018, 20:00 • Aréna Sparta • 1. Futsal liga • 20. kolo

Konec zápasu. (21:33:20)

40
    Žlutou kartu dostává Tomáš Vobořil (SK Olympik Mělník).

39
    Sparta právě vstřelila branku!
    Angellot zkusil patičkou přehodit brankáře, což se mu sice povedlo, ale obránce zachytil míč, což však nebylo příliš platné, protože zareagoval důrazný MARCELO a dostal míč do brány.

36
    Hostující kapitán Vokoun i s přispěním brankáře Sparty orazítkoval tyč.

35
    AZEM BRAHIMI propálil vše, co mu stálo v cestě a vymetl šibenici.

35
    Z rozehrávky standardní situace pálil Sedláček, Bezstarosti vyrazil míč.

35
    Mělník právě vstřelil branku!
    Další ztrátu při rozehrávce Sparty trestá MICHAL BUZEK.

34
    Sopa obral o míč TOMÁŠ VOBOŘIL a jelikož to bylo ve chvíli, kdy byl Bezstarosti na útočně polovině, trefil Vobořil z poloviny hřiště odkrytou branku.

32
    Angellot poslal míč na pravou stranu AZEMU BRAHIMIMU, který zakončil přesně mezi tři tyče. Asistence: Angellot.

30
    Bezstarosti příliš dlouho čisté konto neudržel, na rozdíl pěti gólů koriguje MICHAL BUZEK.

29
    Vysoký pas Beleje uklidl do brány DIEGO. Asistence: Michal Belej.

28
    V brance Sparty přenechal Vahala místo Tomáši Bezstarostimu.

26
    Po rozehrávce rohu se opřel do míče Gabčo, ale jeho pokus se mezi tři tyče nevešel.

26
    Angellot si zasekl míč a položil si brankáře i obránce, jenže lobem poslal míč nad horní tyč branky.

25
    Po rozehrávce přímého kopu v podání Marcela orazítkoval Angellot tyčku.

24
    TOMÁŠ VOBOŘIL prošel středem hřiště jako nůž máslem a snižuje nepříznivý stav.

23
    Gólostroj domácích pokračuje, Cupák rozehrál rohový kop na MICHALA BELEJE, jenž navyšuje vedení již na rozdíl šesti branek. Asistence: David Cupák.

22
    Belej vyslal přihrávku vzduchem na MARTINA SOPA a ten přohodil gólmana Mareše. Asistence: Michal Belej.

22
    DAVID CUPÁK se na začátku druhé minuty druhého poločasu předvedl parádní trefou do horního rohu branky.

Adam Procházka

Branky: 3. Belej (Brahimi), 7. Belej, 10. Angellot (Cupák), 16. Diego (Belej), 18. Belej, 22. Cupák, 22. Sop (Belej), 23. Belej (Cupák), 29. Diego (Belej), 32. Brahimi (Angellot), 35. Brahimi, 39. Marcelo – 14. Vokoun, 16. Gabčo, 24. Vobořil, 30. Buzek, 34. Vobořil, 35. Buzek

Karty:   40. Vobořil (MEL)

Sparta Praha: Vahala (Bezstarosti) – Marcelo, Brahimi, Sop, Hájek, Belej, Pimpolho, Amadeu, Diego, Doležal, Cupák, Angellot, Kocourek.
    SK Olympik Mělník: Mareš (Zyrianov) – Vokoun, Šuba, Gabčo, Prejsa, Buzek, Vobořil, Sedláček, Mažári, Stýblo.

Rozhodčí: Vaněk, Kolbaba