Celta Vigo – Eibar 2:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 4:0 (kon.) | Leganés – Las Palmas 0:0 (kon.)
Barcelona – Girona 6:1 (kon.)
CD Leganés
0:0 (0:0)
UD Las Palmas
Sobota 24.02.2018, 18:30 • Estadio Municipal de Butarque • Španělská LaLiga • 25. kolo

Druhý poločas přinesl sice převahu domácího Leganésu a i více šancí především na domácí straně, žádná branka ale přesto nepadla. Obě mužstva se proto rozcházejí smírně. (20:20:56)

90+3

90+3
    Ještě žlutá karta pro hostujícího Calleriho, který fauloval loktem v souboji.

90+3
    Žlutou kartu dostává Dimitris Siovas (CD Leganés).

90+2
    Žlutou kartu dostává Rubén Pérez (CD Leganés).

90+2
    Žlutou kartu dostává Leandro Chichizola (UD Las Palmas).

90+2
    Centr z levé strany z volného přímého kopu se Gabrielovi příliš nepovedl, balon skončil v zámezí.

90+1
    Tři minuty přidá rozhodčí nad rámec řádné hrací doby.

90
    Střídání v týmu CD Leganés: ze hřiště odchází Nabil El Zhar, přichází Gerard Gumbau.

89
    Ezeiel zkusil zpoza vápna vystřelit a jeho padající střela jen těsně minula soupeřovu svatyni.

88
    Leganés se nemůže dostat k balonu a musí se překvapivě bránit nátlaku aktivnější Las Palmasu.

87
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Vicente Gómez, přichází Alberto Aquilani.

86
    Vzdušný prostor opět patřil obráncům, jakákoliv hrozba je zažehnána.

86
    Střídání v týmu UD Las Palmas: ze hřiště odchází Tana, přichází Imoh Ezekiel.

85
    Po zblokované přihrávce balon skončil v zámezí. Následovat bude rohový kop.

84
    Teď se osmělili trochu i hosté, kteří přece jenom se usadili na nějakou dobu na soupeřově polovině.

82
    Las Palmas se jen těžce dostává na soupeřovu polovinu, je poměrně pod tlakem, ale vše je v posledních minutách pouze platonického rázu.