Celta Vigo – Eibar 2:0 (kon.) | Real Madrid – Alavés 4:0 (kon.) | Leganés – Las Palmas 0:0 (kon.)
Barcelona – Girona 6:1 (kon.)
Real Madrid
4:0 (1:0)
Deportivo Alavés
Sobota 24.02.2018, 16:15 • Estadio Santiago Bernabéu (Madrid). • Španělská LaLiga • 25. kolo
    89. Karim BENZEMA - 4:0

89
    Real Madrid právě vstřelil branku!
    KARIM BENZEMA poslal míč ze svého pohledu přesně k levé tyči, Pacheco sice směr vystihl, avšak na míč nedosáhl.
    61. Cristiano RONALDO - 3:0

61
    Bílý balet jde do tříbrankového vedení. CRISTIANO RONALDO si naběhl na přihrávku a bez milosti zamířil tvrdě na vzdálenější stranu, Pacheco neměl moc velkou šanci reagovat.
    46. Gareth BALE - 2:0

46
    Zatímco v první půli domácí trvalo skoro třičtvrtě hodiny, než překonali hostujícího gólmana, nyní ani ne minutu. Vše začalo chybou v rozehrávce u středové čáry, po následném protiútoku obdržel GARETH BALE přihrávku na levou stranu a Pacheca překonal ranou k bližší tyči.
    44. Cristiano RONALDO - 1:0

44
    V závěru první půle se domácí přeci jen dočkali vstřelené branky. Benzema parádně přiťukl patičkou míč CRISTIANU RONALDOVI, který vystřelil po zemi ke vzdálenější tyči, kam Pacheco neměl šanci dosáhnout.

Petr Frömel

Branky: 44. Ronaldo (Benzema), 46. Bale (Benzema), 61. Ronaldo (L. Vázquez), 89. Benzema (pen.)

Karty:   82. M. Llorente (REA) – 5. H. Pérez (DAL), 20. Sobrino (DAL)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 10:5. Střely mimo: 11:5. Rohy: 9:5. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 9:14.
    Real Madrid: Navas – Carvajal, Varane, Nacho Fernández, Hernández – L. Vázquez, Casemiro (80. M. Llorente), Kovačić (73. D. Ceballos), Bale – Benzema, Ronaldo (C).
    Náhradníci: Casilla – Hakimi, Tejero, M. Llorente, Isco, D. Ceballos, Mayoral.

Deportivo Alavés: Pacheco – Alexis, Laguardia, Ely, R. Duarte – H. Pérez, García (C) (63. Medrán), D. Torres, Pedraza (62. I. Gómez) – Guidetti (74. Burgui), Sobrino.
    Náhradníci: Sivera – Maripán, Martín, Pina, Medrán, I. Gómez, Burgui.

Rozhodčí: J. Estrada – M. Martínez, F. Martín

Diváci: 75181