Mechelen – Charleroi 1:1 (kon.) | Eupen – Lokeren 3:2 (kon.) | Oostende – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Gent 1:2 (kon.)
YR KV Mechelen
1:1 (1:1)
Sporting Charleroi
Sobota 24.02.2018, 18:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická liga • 28. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (19:56:04)

Je konec. Mechelen i přes veškerou snahu za vítězstvím nevstřelili druhou branku a týmy si tak rozdělí po bodu. Na začátku utkání byli hosté velmi aktivní a vyplatilo se jim to, jelikož se ve 13. minutě prosadil Bedia. Ve 22. minutě měl velkou možnost vstřelit branku Tainmont, ale přestřelil. Ve 38. minutě přišlo srovnání, když dal gól Mera. V 82. minutě měli domácí možnost pokutového kopu, ke kterému se postavil Rits, ale hostující brankář vystihl stranu a chytil penaltu.

90+4

90+4
    Hosté získali míč u svého vápna a následně ho dlouhým odkopem dostali až k domácí bráně.

90+3
    Nyní se hosté dopustili faulu ve středu hrací plochy a u míče tak opět bude Mechelen.

90+2
    Hosté sice vybojovali míč, ale následný centr do vápna byl příliš dlouhý.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Mats Rits, přichází Nicolas Verdier.

90
    Rezaei poslal míč do vápna kde ho odhlavičkoval domácí hráč.

89
    Mechelen se dál snaží dát vítězný gól, ovšem obrana hostů nyní pracuje na sto procent.

88
    Opět se dostali hosté do zakončení, ale Mandanda byl pozorný a střelu hlavičkou zneškodnil.

87
    Střídání v týmu Sporting Charleroi: ze hřiště odchází Chris Bedia, přichází David Pollet.

86
    Domácí chtěli další penaltu, ale tentokrát rozhodčí do píšťalky nefoukl.

85
    Domácí se snaží dostat míč do vápna, ale obrana Charleroi ho odvrátila do bezpečí.

83
    Nyní se hostující hráč dopustil faul a u míče budou opět domácí.
    82. Rits neproměnil pokutový kop.

82
    K pokutovému kopu se postavil Mats Rits a svojí střelu poslal k levé tyči, ovšem tuto stranu si vybral také Parfait Mandanda a penaltu chytá!

82
    Dorian Dessoleil trefil domácího hráče ve vápně a následuje pokutový kop pro Mechelen.