Bayern – Hertha 0:0 (kon.) | Hoffenheim – Freiburg 1:1 (kon.) | Hannover – Mönchengladbach 0:1 (kon.)
Stuttgart – Frankfurt 1:0 (kon.) | W. Brémy – Hamburg 1:0 (kon.)
VfB Stuttgart
1:0 (1:0)
Eintracht Frankfurt
Sobota 24.02.2018, 15:30 • Mercedes-Benz Arena, Stuttgart • Německá Bundesliga • 24. kolo

To je dnes ode mě vše, děkuji vám za pozornost. (17:29:43)

Je konec. Frankfurt nakonec prohrál na půdě Stuttgartu těsně 0:1 a domácí si připisují už třetí výhru 1:0 v řadě. Už v 8. minutě se dostal do zakončení Danny da Costa, ale trefil pouze horní tyč. Ve 13. minutě už padla branka, kterou vstřelil Thommy, když byl včas na správném místě a dorazil míč do prázdné brány. Ve 41. minutě sice Haller vstřelil gól, ale před ním stál v ofsajdu a branka tak nebyla uznána. Krátce po začátku druhé půle se dostal do šance Ginczek, ale hostující obránce vyrazil jeho střelu. Ke konci se Frankfurt snažil vstřelit vyrovnávací branku, ale domácí obrana dnes byla skvělá a nepropustná.

90+4

90+4
    Mario Gómez tu udělal velmi dobře a nechal se zfaulovat uprostřed hrací plochy.

90+3
    Další faul hostů, tentokrát na své polovině a Stuttgart s rozehrávkou spěchat rozhodně nebude.

90+2
    Fabián se dostal ke střele ve vápně, ale chybělo mu trošku štěstí, jelikož jeho zakončení skončilo jen vedle pravé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje čtyři minuty navíc.

90
    Rebić se snažil zakončit po centru z levé strany, ale zasáhl domácího brankáře a dostal tak zaslouženou žlutou kartu.

89
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Daniel Ginczek, přichází Chadrac Akolo.

88
    Daniel Ginczek se pokoušel dostat se ke střele, ale míč mu byl nakonec odebrán hostující obranou.

87
    Další faul domácích, tentokrát to schytal Timothy Chandler, když ho udeřil nohou do obličeje hráč Stuttgartu.

86
    Nervy ke konci utkání pracují na obou stranách a Christian Gentner se nyní pustil do hostujícího hráče, který mu oplatil faul a domácí hráč dostal kartu žluté barvy.

85
    Poté se ve středu hrací plochy dopustili domácí faulu a u míče bude Frankfurt.

84
    Hosté dostali míč pouze do zámezí za bránu Zielera a ten se postará o odkop od své svatyně.

82
    Timothy Chandler se snažil dostat míč hlavou do vápna, ale přitom se provinil faulem, po kterém skončil na zemi Badstuber.

80
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Santiago Ascacibar, přichází Orel Mangala.

79
    První větší šance hostů od da Costovy nastřelení břevna. Po skvělé přihrávce se ve vápně dostal do zakončení hostující hráč, ale ten následně trefil pouze domácího hráče.

78
    Ron-Robert Zieler si vyskočil na centr, při kterém ho zfauloval Timothy Chandler.

77
    Domácí dostali míč do zámezí a Frankfurt tak má autové vhazování. Zatím to ale ze strany hostů, kteří se nacházejí na třetím místě Bundesligy, není dobrá hra a nemohou se dostat do zakončení.

75
    Marius Wolf už nestihl míč na hrací ploše a u autové vhazování se tak postará Emiliano Insúa.

74
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Danny da Costa, přichází Aymen Barkok.

73
    Další faul hostů a u míče tak bude opět Stuttgart.

72
    Jović sejmul domácího hráče, který se snažil zpracovat míč a dostal žlutou kartu.

71
    Následná přihrávka, ale nebyla vůbec přesná a Ron-Robert Zieler se jen postará o další odkop od své svatyně.

70
    Opět má míč pod kontrolou Frankfurt a snaží se něco vymyslet dvacet minut před koncem hrací doby.

68
    Marco Fabián byl zfaulován Pavardem uprostřed hrací plochy a Frankfurt tak bude dále u míče.

66
    Střídání v týmu VfB Stuttgart: ze hřiště odchází Erik Thommy, přichází Dennis Aogo.

66
    Ovšem po rohovém kopu se domácí dostali k míči,ale následně se dopustili faulu a u míče tak bude opět Frankfurt.

65
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Sébastien Haller, přichází Luka Jović.

64
    Da Costa nacentroval z pravé strany a domácí odkopli míč do zámezí. Následuje tak rohový kop pro Frankfurt.

62
    Wolf se provinil faulem a u míče tak budou domácí.

60
    Christian Gentner se snažil dostat před obránce hostů, ale nakonec se provinil faulem.

58
    Hosté jsou poslední minuty lepším týmem, ale zatím se jim nedaří dostat se do nějaké vážnější šance.

56
    Hosté měli rohový kop z pravé strany, ale po něm se nedostali do zakončení.

54
    Holger Badstuber se provinil jasným faulem, když poslal k zemi hostujícího hráče a Frankfurt má volný kop.

53
    Nyní přišel faul na domácí straně a Frankfurt tak získal míč.

51
    Po něm se snažil hostující hráč dostat do zakončení, ale přišel faul da Costy.

50
    Nyní Frankfurt získal rohový kop z levé strany.

49
    Domácí hráč se dopustil faulu a hosté tak mají volný kop ze středu hřiště.

48
    Následně měli domácí rohový kop, ale s ním si hosté poradili a vyrazili dopředu.
    47. Šance Ginczeka gólem neskončila.

47
    Daniel Ginczek se dostal do obrovské šance a mohl poslal Stuttgart krátce po začátku druhé půle do dvoubrankového vedení! Po skvělé přihrávce Gómeze se dostal přes brankáře, ale po následném zakončení odkopl míč na poslední chvíli hostující obránce.

46
    Střídání v týmu Eintracht Frankfurt: ze hřiště odchází Marco Russ, přichází Marco Fabián.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:34.

Po první půli vede domácí Stuttgart 1:0. Už v 8. minutě se dostal do zakončení Danny da Costa, ale trefil pouze horní tyč. Ve 13. minutě už padla branka, kterou vstřelil Thommy, když byl včas na správném místě a dorazil míč do prázdné brány. Ve 41. minutě sice Haller vstřelil gól, ale před ním stál v ofsajdu a branka tak nebyla uznána.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+1

45+1
    Další faul Ante Rebiće na polovině Stuttgartu a dostal poslední varování.

45+1
    Rozhodčí nastavuje jednu minutu navíc.

45
    Nyní skončil míč u domácího brankáře, který jej chytil do rukou.

44
    Emiliano Insúa dostal naloženo od Ante Rebiće a rozhodčí odpískala faul.

42
    Simon Falette nechtěně kopl do míče a v posledním okamžiku ho dostal alespoň do zámezí, ze kterého budou domácí vhazovat.
    41. Branka Hallera z ofsajdu.

41
    Radost hostujícím fanouškům trvala pouze chvíli, jelikož se Sébastien Haller při převzetí míče ocitl v ofsajdové pasti a jeho následná přesná rána k levé tyči tak byla navíc.

40
    Následně to ale byli hosté, kteří získali balón ve středu hrací plochy, ovšem poté na ně domácí zatlačili a hrát tak musel i Lukáš Hrádecký.

39
    Nyní se míč dostal až za bránu Stuttgartu a Ron-Robert Zieler má odkop od své svatyně.

38
    Poslední minuty se hra uklidnila a hosté si přihrávají na své polovině.

36
    Lukáš Hrádecký rozehrál akci přihrávkou na pravou stranu, po které se hosté dostali až na polovinu Stuttgartu.

34
    Na hranici faulu si počínal domácí hráč ve svém vápně, ale nakonec rozhodčí do píšťalky nefoukl.

33
    Danny da Costa se při zpracování už dostal s míčem do zámezí za bránou Zielera a domácí brankář tak bude mít odkop od své svatyně.

32
    Ante Rebić dostal fantastickou přihrávku do vápna, kde si převzal míč a vystřelil, ovšem Ron-Robert Zieler proti němu skvěle vyběhl a vyrazil jeho pokus.

31
    Domácí se ujmuli autového vhazování na polovině Eintrachtu, ale poté to byl právě Frankfurt, který získal míč.

30
    Mario Gómez se skvěle dostal přes obránce ve vápně Frankfurtu, ale jeho následná rána šla pouze do bránícího hráče a po chvíli se hosté dopustili faulu.

28
    Taky tomu tak bylo a po centru do vápna se ke střele dostal Daniel Ginczek, ovšem jeho rána šla vysoce nad.

27
    Nyní se hostující hráč dopustil faulu ve středu hrací plochy a Stuttgart tak má přímý kop, ze kterého pravděpodobně poletí centr do vápna.

26
    Domácí se pokouší vymyslet nějakou akci, po které by se dostali do zakončení, ale domácí zatím hrají velmi solidně.

24
    Po následném přímém kopu se hosté nedostali do žádného zakončení a u míče bude Stuttgart v podobě autového vhazování.

23
    Santiago Ascacibar přerušil únik Ante Rebiće, který se snažil dostat se dál po levé straně a domácí hráč je tak prvním kdo obdržel žlutou kartou.

22
    Holger Badstuber se po rohovém kopu dostal do zakončení hlavou, ale Hrádecký byl připraven a chytil míč do rukou.

21
    Domácí získali rohový kop z pravé strany, ale po chvíli získali další a hráči se tak opět stěhují do šestnáctky před bránu Lukáše Hrádeckého.

19
    Erik Thommy nacentroval do vápna z levé strany, ale následně obrana Frankfurtu odhlavičkovala míč do zámezí.

18
    Hosté nakonec získali autové vhazování na své polovině, ale následně o míč přišli a nyní vhodí balón do hry Emiliano Insúa.

16
    Domácí jsou po vstřelené brance velmi aktivní, ale nyní se k míči dostali hosté.

14
    Po faulu se k míči dostali domácí, ale následný centr do vápna odehrála obrana Frankfurtu do bezpečí.
    13. Erik THOMMY - 1:0

13
    Stuttgart právě vstřelil branku!
    David Abraham udělal velkou chybu a zaváhal, čehož využil Daniel Ginczek, který mu ukradl míč a následně se dostal i přes brankáře, poté vypálil z velkého úhlu, balón nakonec směřoval do brány, kde se ho ještě Marco Russ snažil odkopnout, ovšem trefil pouze tyč a následně ERIK THOMMY dorazil balón do prázdné brány!

12
    Do vápna se pokoušeli hráči Frankfurtu dostat po levé straně, ale obrana Stuttgartu skvěle zapracovala a odkopla míč.

11
    Dnešní ženská rozhodčí Bibiana Steinhaus tak počkala až si domácí hráč nazuje a zaváže kopačku a po chvíli může hra pokračovat.

10
    Faul, po kterém se domácímu hráči vyzula kopačka.

9
    Nyní skončil míč za bránou Frankfurtu a odkop se tak postará hostující gólman Lukáš Hrádecký.
    8. Danny da Costa poslal svou ránu pouze do horní tyče.

8
    Danny da Costa se dostal přes domácího obránce a z nějakých pětadvaceti metrů vypálil, a rána to nebyla vůbec špatná, jelikož trefila horní tyč! První vážnější situace v dnešním utkání.

7
    Hosté získali míč na polovině Stuttgartu a následně se dostali až k hranici vápna, ovšem střela nepřišla.

6
    Domácí hráč Holger Badstuber se dopustil faulu na polovině Frankfurtu a hosté budou u míče.

5
    Daniel Ginczek se pokoušel dostat ke střele ve vápně Eintrachtu, ale nakonec se k míči dostala hostující obrana, která odkopla balón do bezpečí.

4
    Erik Thommy si vzal na sebe příliš velké sousto a neprošel přes dva hráče Frankfurtu.

3
    Balón se dostal za bránu Stuttgartu a Ron-Robert Zieler se postará o odkop.

2
    Nyní mají autové vhazování hosté z Frankfurtu, ale poté se míče opět ujmuli domácí a snaží se něco vymyslet v rozehrávce od své obrany.

1
    O úvodní rozehrávku postarali domácí,ale následně se k míči dostal Frankfurt.

1

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

VfB Stuttgart: Zieler – Beck, Baumgartl, Pavard, Emiliano Insúa – Gentner, Ascacibar, Badstuber, Thommy – Ginczek, Mario Gómez.
    Náhradníci: Grahl – Akolo, Aogo, Asano, Donis, Kamiński, Mangala.

Eintracht Frankfurt: Hradecky – Russ, D. Abraham, Falette – D. da Costa, Hasebe, Gaćinović, Chandler – M. Wolf, Haller, Rebić.
    Náhradníci: Zimmermann – Barkok, Fabián, G. Fernandes, Jović, Salcedo, Tawatha.

Rozhodčí: B. Steinhaus – T. Stein, F. Assmuth.

Eintracht Frankfurt:

Frankfurt je zatím velkým překvapením letošní Bundesligy a nachází se na třetím místě se třiceti devíti body a skóre 32:26. V posledním utkání přivítal na své půdě RB Lipsko. Ve 13. minutě šli hosté do vedení po góle Augustina, ale následně ve 22. minutě srovnal Chandler a o čtyři minuty později poslal Frankfurt do vedení Boateng. Ve druhém poločase dostali domácí mnoho žlutých karet a hosté se snažili srovnat stav utkání, ovšem branka už nepadla a Frankfurt vyhrál 2:1. Nejlepším střelcem je s osmi brankami Haller. Hlavním trenérem je Niko Kovač.

VfB Stuttgart:

Stuttgart se momentálně nachází až na třináctém místě s dvaceti sedmi body a skóre 19:27. Šestnáctá Mohuč na něj ztrácí čtyři body a vypadá to na drama do posledního kola. V posledním utkání zavítal na půdu osmého Augsburgu. Ovšem byli to právě hosté, kteří se ve 27. minutě dostali do vedení po brance Mario Goméze. Nakonec Stuttgart vyhrál 1:0 a připsal si tři body. Nejlepšími střelci jsou se čtyřmi góly Akolo a Ginczek. Hlavním trenérem je Tayfun Korkut.

Ve 24. kole německé Bundesligy se proti sobě utkají týmy VfB Stuttgart a Eintracht Frankfurt. Naposled se spolu tato mužstva utkala před pěti měsíci na půdě Eintrachtu. První poločas patřil domácím, když se ve 42. minutě prosadil Rebić. V 61. minutě sice hosté srovnali po brance Teroddeho. O čtyři minuty později dostal domácí Falette červenou kartu, ale nakonec brali tři body právě domácí, když se v 90+3. minutě prosadil Haller. Nyní se bude hrát v Mercedes-Benz Aréně ve Stuttgartu. Tento stadion nabídne kapacitu pro 60 441 diváků. Utkání bude řídit hlavní rozhodčí B. Steinhaus a jeho asistenti T. Stein a F. Assmuth.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:30.