Ústí n/L – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Kladno – Prostějov 7:2 (kon.) | K. Vary – Kadaň 5:2 (kon.)
Benátky n/J – Slavia 2:5 (kon.) | Litoměřice – Havířov 6:1 (kon.) | Přerov – Motor ČB 5:3 (kon.)
Třebíč – Vsetín 1:5 (kon.)
HC Energie Karlovy Vary
5:2 (2:1, 1:0, 2:1)
SK Trhači Kadaň
Sobota 24.02.2018, 16:00 • KV Arena, Karlovy Vary • Chance liga • 52. kolo

Ve třetí třetině se podařilo energetikům přidal další dvě branky. Kadaň ještě dokázala snížit. Karlovy Vary končí v základní části na prvním místě a čeká bitva v play-off. Kadani sezona končí.

Ode mne je to pro dnešní večer vše, budu se těšit v play-off. Na počtenou se loučí Kamila Ströerová. (18:09:59)

59:26
    Utkání se dohrává v klidném a pomalém tempu.

58:12
    Do akce se pustil Adam Rulík, který se trefil do ochranné sítě.

57:30
    Do konce třetí části zbývají dvě minuty.

56:34
    Karlovarští se opět přesouvají do útočné třetiny, kde se však nedostali ani ke střele.

54:28
    Rulík nahazuje do útočné třetiny, kde se kotouče zmocňuje Kadaň.

53:40
    Karlovy Vary vyhazují na zakázané uvolnění.

53:15
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Pátou branku energetiků střílí MATĚJ ZADRAŽIL. Dvořákovi však vypadl kotouč, čehož si autor páté branky bleskově všiml a dorazil ho za záda hostujícího brankáře. Asistence: Jan Tomeček.

53:10
    Tomáš Rohan se trefil přímo do Dvořákovy lapačky.

52:48
    Na druhé straně se Kadaň snaží přemoct Ondřeje Kuchaře, ale marně.

52:06
    Trhačům se daří opět osvobodit z karlovarského sevření.

51:42
    Další ohromná šance. Tentokrát Otakar Šik, který se objevil před Dvořákem sám nedokázal proměnit svou šanci.

50:51
    František Klejna mohl dorážet do prázdné brány.

50:15
    Trhači ve vlastní třetině hledají recept na karlovarskou obranu.

Kamila Stříteská Ströer

Branky a nahrávky: 4. Gorčík (Tuominen, Gríger), 10. Tuominen (Gríger, Bernáth), 35. Šenkeřík (Gorčík, Tuominen), 43. Osmík (Vodička, T. Rohan), 54. M. Zadražil (J. Tomeček) – 11. Chrpa (Tůma, Havlíček), 46. Chrpa (Blaha, Havlíček)

HC Energie Karlovy Vary: Závorka (30. Kuchař) – Bernáth, Šenkeřík, Klejna, J. Tomeček (C), Vodička, Šafář – Plutnar (A), A. Rulík (A), Gorčík – Tuominen, Gríger, T. Rohan – M. Zadražil, Harkabus, Šik – Janata, Osmík, Vrdlovec.
    SK Trhači Kadaň: Tadeáš Dvořák (Danylec) – Trefný (C), Novák, Blaha, Šefl, Hlaváček, Kadeřávek – Kůs (A), Rindoš, Rezek – Chrpa, Havlíček, Tůma – Krejčiřík, Hejcman (A), J. Müller – Bláha, Polák, Chlán.

Rozhodčí: Vokřál, Svoboda – Rubáš, Malý