Bílina – Kobra 6:2 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Jablonec 1:4 (kon.) | Poruba 2011 – Nový Jičín 5:3 (kon.)
Šumperk – Val.Meziříčí 6:4 (kon.) | SHK iClinic Hodonín – Opava 8:4 (kon.) | Nymburk – Mor. Budějovice 6:4 (kon.)
Řisuty – Vrchlabí 7:6 (kon.) | Písek – David Servis 0:4 (kon.) | Žďár n/S – Klatovy 7:3 (kon.)
Sokolov – Most 5:0 (kont.) | Pelhřimov – Havlíčkův Brod 2:11 (kon.) | Děčín – Trutnov 0:2 (kon.)
konec
SHK iClinic Hodonín
8:4 (2:3, 2:0, 4:1)
HK Opava
Sobota 24.02.2018, 17:00 • Zimní stadion Václava Nedomanského, Hodonín • 2. liga skupina Východ (ČR) • 48. kolo
Předzápasové kurzy: 1.15 8.0 8.0
Partner:
   
  Z mé strany je to vše. Přeji hezký zbytek víkendu a těším se na další onlajny z Hodonína. Na počtenou! (19:32:37)
   
  Ve třetí třetině Hodonín vstřelil čtyři branky, čímž rozhodl o svém vítězství. Z řad Drtičů se prosadili Michal Romančík, Vít Černohous, Jan Matějka a Jakub Sajdl. V závěru třetiny ještě upravil skóre na konečných 8:4 Petr Wolf.
   
  Konec zápasu.
   
  59:32
  Maxnerovi střela do horního růžku nevyšla. Na opačné straně ujel do brejku Romančík, na Waneckiho si bekhendovým blafákem nepřišel!
   
  57:11
  Opava právě vstřelila branku!
  Teď už se hosté gólu dočkali! Na modré čáře napřáhl ke střele Tichý a tu tečoval přímo před brankářem PETR WOLF takovým způsobem, že puk zapadl přesně mezi Halodovy betony. Asistence: Josef Tichý, Daniel Slavík.
   
  57:04
  Malina stál osamocený před brankářem a Tichý mu nahrál puk, Vlastimilu Malinovi však kotouč přeskočil hokejku a skončil za bránou.
   
  56:18
  Ani Tichého dělovka od modré čáry se neuchytila.
   
  56:00
  Wolf z bezprostřední blízkosti zkusil Halodu překvapit střelou po ledě, hodonínský brankář se nenechal nachytat a vykopl puk do rohu kluziště.
   
  55:36
  Vyloučení v týmu SHK Hodonín (Romančík – 2 min., sekání).
   
  54:37
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Hodonín odskakuje Opavě na rozdíl pěti branek! Hložánek si vyměnil puk s Peškou a našel volného JAKUBA SAJDLA, který se opřel do puku a prostřelil vše, co mu stálo v cestě včetně hostujícího brankáře! Asistence: Erik Hložánek, David Peška.
   
  54:03
  Šindelář si řekl o přihrávku do útočného pásma a zkusil svižnou střelou zápěstím překvapit Ondřeje Halodu, ten nakonec ani nemusel zasahovat, puk skončil na zadním mantinelu.
   
  52:57
  Kadlec mohl posunout puk na Romančíka a poslat ho do brejku, to se mu nepovedlo, ale o pár chvil později se sám Jakub Kadlec dostal do úniku, ve kterém si na Waneckiho nepřišel!
   
  51:35
  Drtiči právě vstřelili branku!
  Opava už hrála v plném počtu, domácí ale pokračovali v útočné kombinaci. Na modré čáře si řekl o přihrávku Marek Haloda, už napřahoval ke střele, všiml si ale ještě lépe postaveného JANA MATĚJKY, který z předbrankového prostoru doklepnul puk za Waneckiho, který se nestihl přesunout. Asistence: Marek Haloda, Petr Jurča.
   
  50:55
  Kobylíkovi ujel kotouč a Rousek ho vyhodil do středního pásma.
   
  50:00
  Mojžíšova dělovka byla tečovaná do protipohybu Waneckeho, naštěstí pro hosty ale puk skončil mimo bránu.
   
  49:21
  Vyloučení v týmu HK Opava (Wanecki – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

  Ivan Hochman

  Branky a nahrávky: 1. Mojžíš (Sajdl, Kuba), 5. Miklík (Mojžíš, Jurča), 32. Matějka (Charvát, Kobylík), 39. Kadlec (Romančík, Miklík), 41. Romančík (Kadlec, Kuba), 46. Černohous (Jurča, Haloda M.), 52. Matějka (Haloda M., Jurča), 55. Sajdl (Hložánek, Peška) – 2. Raček (Kiss), 3. Tichý (Štindl, Slavík), 13. Herman (Šindelář, Wolf), 58. Wolf (Tichý, Slavík)


  SHK iClinic Hodonín: Haloda O. (Kotvan) – Miklík, Mojžíš (A), Haloda M., Kobylík, Žabčík, Kužílek – Romančík, Kuba, Sajdl (A) – Jurča, Charvát, Matějka – Peška, Černohous (C), Hložánek – Kadlec

  Trenér: Roman Čechmánek

  HK Opava: Wanecki (Plánovský) – Kiss, Šindelář (C), Tichý, Slavík – Raček, Pělucha, Bitomský – Herman, Rousek, Štindl – Maxner, Wolf (A), Malina

  Trenér: Zdeněk Pavelek

  Rozhodčí: Vrba – Vašíček, Kráľ