Brno – Olomouc | 1:0 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 1:0 (kon.) | | | Slovácko – Sparta | 1:1 (kon.) |
Teplice – Ostrava | 0:0 (kon.) |
Leicester – Stoke | 1:1 (kon.) | | | Bournemouth – Newcastle | 2:2 (kon.) | | | Brighton – Swansea | 4:1 (kon.) |
Burnley – Southampton | 1:1 (kon.) | | | Liverpool – West Ham | 4:1 (kon.) | | | West Brom – Huddersfield Town | 1:2 (kon.) |
Watford – Everton | 1:0 (kon.) |
Celta Vigo – Eibar | 2:0 (kon.) | | | Real Madrid – Alavés | 4:0 (kon.) | | | Leganés – Las Palmas | 0:0 (kon.) |
Barcelona – Girona | 6:1 (kon.) |
Bayern – Hertha | 0:0 (kon.) | | | Hoffenheim – Freiburg | 1:1 (kon.) | | | Hannover – Mönchengladbach | 0:1 (kon.) |
Stuttgart – Frankfurt | 1:0 (kon.) | | | W. Brémy – Hamburg | 1:0 (kon.) |
Bologna – Janov | 2:0 (kon.) | | | Inter – Benevento | 2:0 (kon.) |
Toulouse – Monaco | 3:3 (kon.) | | | Dijon – Caen | 2:0 (kon.) | | | Guingamp – Méty | 2:2 (kon.) |
Lille – Angers | 1:2 (kon.) | | | Nantes – Amiens | 0:1 (kon.) | | | Rennes – Troyes | 2:0 (kon.) |
Dunajská Streda – Michalovce | 2:0 (kon.) | | | Slovan Bratislava – Žilina | 6:0 (kon.) | | | Trenčín – Prešov | 2:0 (kon.) |
Podbrezová – Zlaté Moravce | 3:0 (kon.) | | | Trnava – Senica | 1:0 (kon.) |
Zlín – Frýdek-Místek | 5:0 (kon.) | | | Teplice – Hr. Králové | 2:0 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 1:0 (kon.) |
Ostrava – Plzeň | 2:2 (3:2 po pen.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 0:0 (10:11 po pen.) | | | Slavia – Slovácko | 0:1 (kon.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 5:1 (kon.) | | | Příbram – Opava | 5:1 (kon.) |
Zlín – Frýdek-Místek | 1:1 (4:5 po pen.) | | | Teplice – Hr. Králové | 1:3 (kon.) | | | Pardubice – Brno | 1:1 (4:2 po pen.) |
Ostrava – Plzeň | 3:0 (kon.) | | | Sparta – Mladá Boleslav | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Slovácko | 2:2 (2:4 po pen.) |
Olomouc – Č. Budějovice | 5:0 (kon.) | | | Příbram – Opava | 0:4 (kon.) |
Alkmaar – Sparta Rotterdam | 2:1 (kon.) | | | Heerenveen – Excelsior | 0:1 (kon.) | | | Heracles – Zwolle | 2:1 (kon.) |
Venlo – Arnhem | 2:2 (kon.) |
Mechelen – Charleroi | 1:1 (kon.) | | | Eupen – Lokeren | 3:2 (kon.) | | | Oostende – Sint-Truiden | 2:0 (kon.) |
Waasland-Beveren – Gent | 1:2 (kon.) |
Belenenses – Feirense | 1:0 (kon.) | | | Marítimo – Guimarães | 3:2 (kon.) | | | FC Ferreira – Benfica | 1:3 (kon.) |
Admira – Austria | 2:1 (kon.) | | | Rheindorf Altach – Mattersburg | 1:1 (kon.) | | | Rapid – Linz | 2:0 (kon.) |
Wolfsberger – St. Pölten | 0:1 (kon.) |
Nieciecza – Nowy Sącz | 1:0 (kon.) | | | Pogoň – Wisła Pł. | 2:1 (kon.) | | | Cracovia – Legia | 0:0 (kon.) |
Opava – Skalica | 1:0 (kon.) | | | Č. Budějovice – Benešov | 4:1 (kon.) | | | Pardubice – Dobrovice | 5:1 (kon.) |
konec
FK Železiarne Podbrezová
3:0
(1:0)
FC ViOn Zlaté Moravce
89
|
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Jakub Więzik, prichádza Filip Lepieš.
|
|
81
|
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Endy Opoku Bernadina, prichádza Iľja Tereščenko.
|
|
79
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Peter Orávik, prichádza Cleber Silva Nascimento.
|
|
73
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Ľubomír Urgela, prichádza Marek Rigo.
|
|
71
|
Striedanie v tíme FK Železiarne Podbrezová: z ihriska odchádza Matúš Mikuš, prichádza Jakub Sedláček.
|
|
68
|
Striedanie v tíme FC ViOn Zlaté Moravce: z ihriska odchádza Ewerton Paixao da Silva, prichádza Robert Bartolomeu.
|
Branky:
45. Turňa (Njire), 77. Njire (Więzik), 82. Więzik
Rozhodčí: Kráľovič – Ferenc, Perát – Chmura
Diváci: 548
Karty: 22. Baéz (POD), 86. Njire (POD) – 37. Urgela (ZMO), 67. O. Šašinka (ZMO)
Neproměněná penalta:
FK Železiarne Podbrezová:
Kuciak – Turňa, Krivák (C), Bilič, Djordjevič – Baéz, Njire – Bernadina (81. Tereščenko), Mikuš (71. Sedláček), Leško – Więzik (89. Lepieš).
Náhradníci: Drobnjak – Tereščenko, Sedláček, Lepieš, Kopičár, Magda, Mojžiš.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Kotula, Horník, Nikolić, Chren (C) – Orávik (79. Nascimento), O. Šašinka, Duga, Paixao da Silva (68. Bartolomeu) – Harba, Urgela (73. M. Rigo).
Náhradníci: Novota – Bartolomeu, Nascimento, M. Rigo, Bariš, Jančura.
Trenér:
Náhradníci: Drobnjak – Tereščenko, Sedláček, Lepieš, Kopičár, Magda, Mojžiš.
Trenér:
FC ViOn Zlaté Moravce: Kováč – Kotula, Horník, Nikolić, Chren (C) – Orávik (79. Nascimento), O. Šašinka, Duga, Paixao da Silva (68. Bartolomeu) – Harba, Urgela (73. M. Rigo).
Náhradníci: Novota – Bartolomeu, Nascimento, M. Rigo, Bariš, Jančura.
Trenér:
Rozhodčí: Kráľovič – Ferenc, Perát – Chmura
Diváci: 548
Matej Kubove
@Matej Kubove