PZ Kladno – Kladno 1:4 (kon.) | Chomutov – Č. Budějovice 5:3 (kon.)
konec
Piráti Chomutov
5:3 (3:2, 0:0, 2:1)
HC Motor České Budějovice
Neděle 25.02.2018, 12:00 • ZS Chomutov • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina A
Partner:
   
  Utkání nakonec končí výhrou domácího celku, jenž byl dnes lepším a aktivnějším celkem. Dvě branky vstřelili za domácí celek Michal Gut a Tobiáš Holka. Pátou trefu přidal Marcel Štefančík. Za Motor se radovali Kryštof Ryba, Jaroslav Pouzar a David Kašpar.

  Ode mě je to pro dnešek vše. Díky za pozornost a zase někdy u mládežnického hokeje na počtěnou. (14:13:46)
   
  Konec zápasu.
   
  58:35
  Domácí celek se již nikam nežene a klidně kombinuje na vlastní polovině. České Budějovice nevyhrají ani dnes a jejich negativní série se opět prodlouží.
   
  57:52
  Piráti právě vstřelili branku!
  Piráti byli nadále aktivní a zaslouženě se radují z páté branky! Marcel Štefančík byl před brankou v dobré pozici, celou akci nicméně vyšperkoval pro TOBIÁŠE HOLKU, jenž zakončil do prázdné branky. Asistence: Marcel Štefančík a Tomáš Holec.
   
  56:26
  Z pravého kruhu to zkoušel pokusem na zadní tyčku Jan Janoch, tomu se ale nepovedlo trefit branku. Motor ovšem v aktivní hře pokračuje.
   
  55:31
  David Kašpar to podruhé zkoušel z úhlu, prosadit se pokoušel o tělo brankáře lišáckým způsobem. Nakonec byl ovšem neúspěšný.
   
  55:04
  Z mezikruží se dostal ke střele Michal Gut, který svižně zakončoval. Svým pokusem ovšem trefil pouze betony připraveného Lidáka.
   
  54:28
  Piráti právě vstřelili branku!
  Následně se domácí již radují a opět vedou! TOBIÁŠ HOLKA se před brankou otočil s kotoučem a po ledě jej zasunul pod přesouvajícího se Martina Lidáka. Asistence: Štěpán Němec.
   
  54:04
  Na druhé straně Stanislav Vrhel obkroužil branku a přihrával před ní na lépe postaveného Prokeše. Ten ve stoprocentní gólovce ovšem trefuje pouze zadní mantinel.
   
  53:47
  Hosté se mohli dostat do vedení, ale nevyužili obrovskou šanci! Jiří Michal se dostal na pravý kruh a zakončoval, svým pokusem ovšem orazítkoval břevno!
   
  52:45
  Hosté v plném počtu.
   
  52:38
  Velká šance domácích! Střela z levého kruhu byla Lidákem vyražen před Ondřeje Čecha, jenž dorážel. Lidák opět udělal zákrok, nyní o něco luxusnější.
   
  51:17
  Vyloučení v týmu Piráti Chomutov (Michal Gut – 2 min., hrubost).
  Vyloučení v týmu HC Motor České Budějovice (Matouš Hail – 2 min., hrubost).
   
  51:17
  Stanislav Vrhel se dostal do úniku díky přihrávce brankáře Šatného. Michal Gut následně dostal přihrávku mezi kruhy a střílel, brankář ale skvěle zasáhl! Následovala pošťuchovaná a bude se vylučovat.
   
  50:45
  Piráti kombinovali a Marcel Štefančík měl před sebou prázdnou branku, tu ale netrefil díky háčku Dominika Broučka. Přesilovka pro Piráty.
   
  49:35
  Stanislav Vrhel se dostal do pásma a přenechával kotouč pro Tobiáše Holku. Ten si připravil střeleckou pozici a zakončoval pod víko, nakonec ale orazítkoval břevno!
   
  48:36
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Zničehonic se hosté dostali do zakončení a radují se z vyrovnávací branky! Kryštof Ryba našel na levém kruhu DAVIDA KAŠPARA, jenž našel mezírku a srovnal stav utkání na 3:3. Bez asistence.
   
  47:58
  Jiří Kulich se zmocnil volného kotouče a z vrcholu kruhů zakončoval. Kotouč Lidákovi sice přepadl přes beton, ale do branky nakonec nepřepadl ani přes tlak v brankovišti!
   
  47:16
  Michal Gut unikající z trestné lavice hned dostával přihrávku. Kotouč se mu ovšem nepovedlo zachytit, a tak se píská icing domácímu celku.

  David Panuška

  Branky a nahrávky: 10. Gut, 11. Štefančík (Kulich), 20. Gut (Petrásek, Vaněk), 55. Holka (Němec), 58. Holka (Štefančík, Holec) – 4. K. Ryba (Michal, Pojar), 15. Pouzar (Masopust), 49. Kašpar


  Piráti Chomutov: Šatný (Stuchlík) – Němec, Petrásek, Holec, Vaněk, Kovár, Martínek, Klika – Spudich, Králíček, Príhoda, Kulich, Prokeš, Čech, Štefančík, Holka, Gut, Vrhel.
  HC Motor České Budějovice: Lidák (Korytar) – Jasečko, Pojar, Dvořák, Pavlát, K. Ryba, Hail – Hrakholski, Michal, Březina, A. Ryba, Kantor, Kašpar, Brouček, Janoch, Lukeš, Pouzar, Masopust.

  Rozhodčí: Knapík – Coubal, Kokrment.