Jihlava – Letňany 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 5:2 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:9 (kon.) | Vsetín – Třinec 4:6 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:2 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 24.02.2018, 12:00 • Tipsport arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký den a u dalších on-line přenosů na shledanou. (14:11:40)

Je dobojováno! Lépe začali toto utkání hosté, kteří se ve 4. minutě dostali do vedení zásluhou Patrika Fajmona. Domácí kontrovali v minutě sedmnácté, kdy mířil přesně Zdeněk Pavlík.
    Do druhé periody ovšem vstoupily dobře Pardubice. Jakub Heligr svou brankou otočil stav duelu ve prospěch Dynama. To do konce dějství ještě zvýšilo náskok po zásahu Matěje Kloze.
    V poslední dvacetiminutovce se čekalo na gól až do 58. minuty. Jakub Kos dal totiž druhý gól Komety a zadělal tak na drama. Jenže to bylo ze strany Brna vše a z výhry 3:2 se tak mohou radovat domácí.

57:37
    Kometa právě vstřelila branku!
    Hosté sice faul soupeře nepotrestali, ale i přesto se následně dostávají na dostřel JAKUB KOS svým přesným zásahem ještě dává naději Kometě v tomto duelu. Asistence: Martin Mišiak.

57:17

55:15
    Je tady ještě šance pro Kometu se stavem něco udělat. Václav Školoudík usedá na lavici trestů, kde si bude odpykávat dvě minuty za vražení na hrazení.

44:36
    Dynamo bude mít navíc možnost pojistit se své vedení. Menší trest za vysokou hůl pro Tomáše Vyroubala.

40:01

Druhá třetina je za námi. V ní domácí dokonale otočilo stav utkání, když se nejprve trefil ve 24. minutě Jakub Heligr. Po něm následně mířil přesně i Matěj Kloz, který zvyšoval již na 3:1. Další branku jsme již neviděli, a tak také tímto výsledkem skončilo druhé dějství.

40:00

31:21
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Těsně po polovině utkání Pardubice navyšují svůj náskok! Tentokrát mířil přesně MATĚJ KLOZ, který se trefil po druhém kanadském bodu Hledíka. Asistence: Daniel Hledík.

25:43
    Oba potrestaní hráči se zapojili do hry, jelikož jejich trest právě vypršel.

23:43
    Následně jsou vyloučeni hráči obou týmů. Domácí Adam Paleček a hostující Petr Žák dostávají dvě minuty za hrubost.

23:22
    Poté, domácí ubránili početní nevýhodu, se ujímají vedení! Hostující obrana nedokázala uhlídat JAKUBA HELIGRA, který svou trefou dokonale otáčí průběh zápasu ve prospěch svého celku. Asistence: Ondřej Šťastný.

22:00
    Pardubice ubránily i klasické oslabení a pokračujeme opět v pěti proti pěti.

20:19
    Dynamo má to nejhorší za sebou a hraje alespoň už ve čtyřech.

20:01

Je za námi první perioda zápasu. V ní se hned ve 4. minutě ujali vedení hostující hráči po po zásahu Patrika Fajmona. Domácí reagovali v minutě sedmnácté, když přesně mezi tři tyče mířil Zdeněk Pavlík. Druhá třetina tedy začne za nerozhodného stavu 1:1 a při dvojnásobné přesilovce Komety.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 17. Pavlík (Hledík, Školoudík), 24. Heligr (Šťastný), 32. Kloz (Hledík) – 4. Fajmon (Masař, Bartes), 58. Kos (Mišiak)

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Odehnal, Vojtěch, Školoudík, Pavlík, Hrdlička, Špinka, Heligr – Hebek, Kubíček, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík
    HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Holcman, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak, Kos, Malý, Vyroubal, Masař

Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Bohuněk