Jihlava – Letňany 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 5:2 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:9 (kon.) | Vsetín – Třinec 4:6 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:2 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 3:5 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:1, 2:0, 0:1)
HC Kometa Brno
Sobota 24.02.2018, 12:00 • Tipsport arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina D

55:15
    Je tady ještě šance pro Kometu se stavem něco udělat. Václav Školoudík usedá na lavici trestů, kde si bude odpykávat dvě minuty za vražení na hrazení.

44:36
    Dynamo bude mít navíc možnost pojistit se své vedení. Menší trest za vysokou hůl pro Tomáše Vyroubala.

23:43
    Následně jsou vyloučeni hráči obou týmů. Domácí Adam Paleček a hostující Petr Žák dostávají dvě minuty za hrubost.

20:00
    Se závěrečnou sirénou je ještě potrestán dvěma minutami za sekání domácí Martin Kubíček a Kometa tak druhou část začne v dvojnásobné přesilové hře.

18:19
    Hosté ovšem budou mít možnost první přesilové hry. Za podražení je na dvě minuty vyloučen David Špinka.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 17. Pavlík (Hledík, Školoudík), 24. Heligr (Šťastný), 32. Kloz (Hledík) – 4. Fajmon (Masař, Bartes), 58. Kos (Mišiak)

HC Dynamo Pardubice: Kraus (Batěk) – Odehnal, Vojtěch, Školoudík, Pavlík, Hrdlička, Špinka, Heligr – Hebek, Kubíček, Herčík, Paleček, Kloz, Lichtag, Šťastný, Hledík
    HC Kometa Brno: Bizoň (Korček) – Řehák, Holcman, Běhůnek, Fajmon, Furch, Němec – Žák, Bartes, Mišiak, Kos, Malý, Vyroubal, Masař

Rozhodčí: Kratochvíl – Gregar, Bohuněk