Jihlava – Letňany 2:3 (kon.) | Pardubice – Kometa Brno 3:2 (kon.) | Mountfield HK – Vítkovice 5:3 (kon.)
Technika Brno – Poruba 5:2 (kon.) | Warriors Brno – HK MD Šumperk 1:9 (kon.) | Vsetín – Třinec 4:6 (kon.)
Přerov – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Havířov – Zlín 4:2 (kon.) | Slavia – Ústí n/L 1:2 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 2:3 (kon.) | Liberec – HC Plzeň 3:2 (kon.) | Třemošná – K. Vary 3:5 (kon.)
VHK ROBE Vsetín
4:6 (2:1, 1:3, 1:2)
HC Oceláři Třinec
Sobota 24.02.2018, 12:30 • Zimní stadion Na Lapači • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina E

Konec zápasu. (14:40:46)

57:47
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Houser – 2 min., napadení).

52:56
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Králík – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

52:56
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Cienciala – 2 min., nedovolené bránění).

50:19
    Třinec právě vstřelil branku!
    Další bleskový gól Třince dostává hosty deset minut před koncem základní hrací doby do dvoubrankového vedení. Autorem šesté branky je TOMMY WARDAS, který tak kompletuje hattrick! Asistence: Lukáš Králík, Petr Przybyla

49:55
    SERVÁC PETROVSKÝ přidává pátou branku Třince a Oceláři jsou po chvíli opět ve vedení. Asistence: Filip Hrůzek, Daniel Chovaniak

46:34
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (2 min. pro hráčskou lavici – nesportovní chování). Trest odpyká Raszka.

46:03
    Vsetín právě vstřelil branku!
    Vyloučení nejlepšího hráče Třince využívá BORIS BABELIAK ke čtvrté vsetínské brance. Asistence: Václav Kočí, Stanislav Kunst

45:28
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Wardas – 2 min., sekání).

40:01

40:00

36:26
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Macháček – 2 min., napadení).

34:40
    S góly se nyní na Lapači roztrhl pytel. TOMMY WARDAS přidává k bilanci 1+1 a desetiminutovému trestu z první třetiny další branku. Asistene: Patrik Bujak, Lukáš Králík.

33:38
    Vedení třineckého celku se nelíbilo JANU PŮČKOVI, který vyrovnává na 3:3. Asistence: Adam Turek

31:20
    Zápas se přehoupl do své druhé poloviny a Oceláří získávají vedení na svou stranu! Wardas nahrál LUKÁŠI KRÁLÍKOVI, a ten propálil Málka. Asistence: Tommy Wardas

27:12
    Vyloučení v týmu VHK ROBE Vsetín (Sviták – 2 min., faul kolenem).

24:38
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Chovaniak – 2 min., hákování).

21:57
    Oceláři navázali na branku z konce 1.třetiny! FILIP HRŮZEK vyrovnává. Asistence: Michal Ramík

20:01

Helena Hegeďová

Branky a nahrávky: 5. Bednařík (Vrána, Zeman), 14. Zeman (Půček, Kunst), 34. Půček (Turek), 47. Babeliak (Kočí, Kunst) – 20. Wardas (Stročka, Ramík), 22. Hrůzek (Ramík), 32. Králík (Wardas), 35. Wardas (Bujak, Králík), 50. Petrovský (Hrůzek, Chovaniak), 51. Wardas (Králík, Przybyla)

VHK ROBE Vsetín: Málek (51.-52. Křenek) – Houser, Velikovský, Zeman, Kunst, Sviták – Bednařík, Dědek, Kuchařík, Babeliak, Kočí, Calaba, Veselý, Zemánek, Vrána, Půček, Turek, Čajanová.
    HC Oceláři Třinec: Halouzka (Švančara) – Hrůzek, Wantulok, Mituchovič, Chovaniak, Bujak, Cienciala – Procházka, Králík, Raszka, Przybyla, Wardas, Petrovský, Stročka, Ramík, Macháček.

Rozhodčí: Škrobák –Novák, Štefková