Salzburg – Kometa Brno 9:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:1 (kon.) | Mountfield HK – Liberec 4:2 (kon.)
Kladno – Vítkovice 6:3 (kon.) | Slavia – Zlín 4:1 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 1:4 (kon.)
Pardubice – Sparta 2:4 (kon.)
HC Slavia Praha
4:1 (1:1, 0:0, 3:0)
Berani Zlín
Sobota 24.02.2018, 12:00 • ZS Eden • Extraliga staršího dorostu • 24. kolo

To je z dnešního duelu vše. Přeji hezký zbytek dne. (14:07:11)

Je dobojováno. Radost na straně sešívaných, kteří se po delší době dočkali tříbodového zápisu. O bodech se rozhodlo ve třetí třetině. Sešívané nastartovala využitá přesilovka, kde rozdílovou branku vsítil Všetečka.

59:36
    Slavia právě vstřelila branku!
    Je rozhodnuto. JAROSLAV BROŽ zachytil ve střední třetině puk a vyslal ho neomylně do prázdné branky.

59:27
    Kořének spěchá na střídačku. Zlín to ještě zkusí v šesti.

59:24

59:06
    Až nyní sešívaní vyhazují a střídají.

58:05
    Zlín je natlačený v útoku. Slávistům se nedaří vyhodit. Nebezpečně navíc pálil Dobiáš. Málek připraven.

57:24
    Sešívaní se musí bránit. Klapka dostává dvě minuty za napadení a osobní desítku k tomu. Domácí střídačka si rozhodnutí rozhodčích nechává ještě vysvětlit. Trenérský štáb Pražanů je hodně nespokojený s rozhodnutím sudího.

56:48
    Sedláček dostal nahrávku do dobré pozice. Se střelou ale dlouze otálel a zastavili ho obránci.

55:58
    Nepřesnou rozehrávku zachytil Všetečka. Po pasu střílel Kižlin, zasáhl obránce.

55:21
    Zlín je zamknutý ve vlastním pásmu. Sešívaní soupeře k puku nepouštějí.

55:00
    Zmatek v brankovišti Zlína. Slávisté se snažili mohutně dorážet, puk za brankovou čáru neprotlačil ani Havrda, který měl největší šanci.

54:27
    I Málek musí být na pozoru. Nebezpečně střílel Sebera, slávistu v brance ale neprostřelil.

53:19
    A sešívaní své vedení rychle zvyšují. Všetečka střílel z kruhů, Kořénkovi puk propadl. V brankovišti se nejrychleji zorientoval JAROSLAV BROŽ, který dokázal za zády brankáře puk doklepnout do sítě. Asistence: Robin Vštečka.

53:03
    V útoku jsou ale sešívaní. Ti si najednou věří.

52:27
    Zlín vyhodil na zakázané uvolnění. Hosté musí zabrat, dohánějí jednobrankové manko.

51:58
    Využitá přesilovka a sešívaní jdou do vedení. Hradil poslal puk na ROBINA VŠETEČKU, který k radosti sešívané střídačky našel volné místo a brankáře překonal. Asistence: Damien Hradil.

51:37
    Slavia jde do přesilovky. Kozubík inkasuje dvě minuty za hrubost.

David Soumar

Branky a nahrávky: 5. Kižlin (Hasil), 52. Všetečka (Hradil), 54. Brož (Vštečka), 60. Brož – 18. Weintritt (Dluhoš)

HC Slavia Praha: Málek (Pánek) – Fiala, Mareček, Zderadička, Macek, Srdínko, Holý – Brož, Kižlin, Všetečka, Havrda, Křenek, Hradil, Hasil, Vlček, Vaniš, Petrák, Klapka.
    Berani Zlín: Kořének (Kubík) – Holík, Dluhoš, Suhrada, Hamrlík, Jaroněk, Janošek – Sebera, Podešva, Pröschl, Weintritt, Světlík, Lekeš, Luža, Sedláček, Dobiáš, Fajkus, Kozubík.

Rozhodčí: Hornáček – Doležal, Flegl