Kladno – Mountfield HK 4:1 (kon.) | HC Litvínov – K. Vary 5:2 (kon.) | Zlín – Třinec 1:4 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 3:4 (1:2 po s.n.) | Vítkovice – Č. Budějovice 4:5 (kon.) | Kometa Brno – Slavia 4:7 (kon.)
Jihlava – Olomouc 2:1 (kon.) | Pardubice – Sparta 6:5 (2:0 po s.n.)
Berani Zlín
1:4 (0:0, 1:1, 0:3)
HC Oceláři Třinec
Sobota 24.02.2018, 13:00 • ZS Luďka Čajky • DHL Extraliga juniorů • O umístění

Ode mě je to pro dnešek všechno. Děkuji vám za pozornost a ze Zlína přeji hezky zbytek víkendu. (15:06:08)

Dnešní zápas končí, Třinec se raduje ze zisku tří bodů zejména díky vydařenému závěru třetí třetiny, kdy během necelých tři minut vstřelil tři branky. Naopak Zlín dnes odchází s prázdnou.

59:10
    Hosté jsou při chuti a dál se tlačí do zakončení.

58:32
    Třinec právě vstřelil branku!
    Zlínská obrana zaspala a hosté toho dokonale využili, neboť se dostali do situace dva na nikoho. Peterek s Kvasnicou si několikrát vyměnili puk a prvně jmenovaný – JONÁŠ PETEREK jej uklidil do prázdné branky. Asistence: Michal Kvasnica.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:01
    LUKÁŠ KAUKIČ naskočil zpět do hry a gólem do prázdné branky posílá Třinec do dvoubrankového vedení. Asistence: Lukáš Irgl.

56:54
    Hosté hrají v plném počtu.

56:33
    Zlín stále hraje přesilovku, teď navíc stáhl svého gólmana ze hry. Domácí to zkouší se šesti hráči v poli.

55:47
    Oddechový čas pro domácí.

55:47
    Hosté se ujímají vedení a pro Zlín je to hodně ledová sprcha, neboť čtyři minuty před koncem inkasoval při vlastní přesilovce. JAN KALUS krásnou střelou trefil nad lapačku horní roh branky. Asistence: Michal Kvasnica.

54:54
    Vyloučení v týmu HC Oceláři Třinec (Kaukič – 2 min., krosček).

54:47
    Na ledovou plochu začínají prosakovat emoce. Tu a tam se po odpískání objeví drobná šarvátka, rozhodčí však zatím drží hráče obou týmů na uzdě.

53:22
    Čechmánek dostal trochu prostoru v útočném pásmu a nebezpečnou střelou ohrozil Loubala.

52:51
    Zakázané uvolnění Zlína. Hra se vrací zpět před brankáře Šimonů.

52:24

51:59
    Zlín se osvobozuje.

51:42
    Po krátké epizodě ve středním pásmu se hosté vrací s pukem zpět do útočného pásma.

50:50
    Přesilovka hostů zatím působí velmi nebezpečně. Všechny třinecké střely však jdou buď vedle, nebo do výstroje dnes velmi spolehlivého brankáře Šimonů.

Vojtěch Jurák

Branky a nahrávky: 40. Kotek (Augustin, Gharibyar) – 37. Molin (Irgl, Strakoš), 56. Kalus (Kvasnica), 58. Kaukič (Irgl), 59. Peterek (Kvasnica)

Berani Zlín: Šimonů (Huf) – Martínek, Augustin, Gába, Budil, Fridrich, Ševčík, Gazda – Kenša, Čechmánek, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Knápek, Hefka, Kotek.
    HC Oceláři Třinec: Loubal (Ochman) – Hrachovský, Krzak, Radzienciak, Rufer, Marguš, Adámek – Strakoš, Kaukič, Plitko, Mach, Kofroň, Przybyla, Kvasnica, Irgl, Peterek, Raška, Kalus, Papaj, Najsar, Molin.

Rozhodčí: Vaněk – Holibka, Kučera