Slavoj Liberec – Lomnice n/P 1:7 (kon.) | Čerti Ostrov – Mar.Lázně 12:5 (kon.) | Černošice – Rakovník 7:4 (kon.)
Orlová – Krnov 1:0 (1:0 po s.n.) | Ml. Boleslav B – Lev Benešov 6:2 (kon.) | Humpolec – HC Vajgar 4:3 (po pr.)
Strakonice – SK Telč 15:4 (kon.) | Břeclav – Rosice 5:4 (kon.) | Uh. Hradiště – Velká Bíteš 6:3 (kon.)
Uh.Brod – Uničov 5:1 (kon.) | Bohumín – Studénka 3:9 (kon.) | Vel.Meziříčí – Boskovice 1:6 (kon.)
V.Popovice – Čáslav 2:3 (kon.) | Blansko – Uh.Ostroh 1:5 (kon.)
konec
HHK Velké Meziříčí
1:6 (0:0, 0:4, 1:2)
SK Minerva Boskovice
Sobota 24.02.2018, 17:30Krajská liga: Jihomoravský a Zlínský kraj
Partner:
     
    Konec zápasu. (20:41:26)
     
    53:07
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUKÁŠ HNILIČKA. Asistence: Karel Benýšek.
     
    46:39
    Velké Meziříčí vstřelilo branku!
    Autorem branky je VÁCLAV VONDRÁČEK. Asistence: Kamil Šerý.
     
    44:18
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ.
     
    40:01
    Začala třetí třetina.
     
    40:00
    Druhá třetina skončila.
     
    37:17
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je LUBOŠ BEDNÁŘ. Asistence: Tomáš Kárný.
     
    35:17
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je RADEK KLAUS. Asistence: Dominik Cívka.
     
    28:44
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je TOMÁŠ KÁRNÝ. Asistence: Luboš Bednář a Martin Špok.
     
    23:26
    Boskovice právě vstřelily branku!
    Autorem branky je MARTIN ŠPOK. Asistence: Luboš Bednář.
     
    20:01
    Začala druhá třetina.
     
    20:00
    První třetina skončila.
     
    00:01
    Utkání právě začalo.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:30.
    Branky a nahrávky: 47. Vondráček (Šerý) – 24. Špok (Bednář), 29. Kárný (Bednář, Špok), 36. Klaus (Cívka), 38. Bednář (Kárný), 45. Bednář, 54. Hnilička (Benýšek)


    HHK Velké Meziříčí: Slavíček (Štourač) – Vlašín P., Šerý, Ambrož, Burian V., Šimka, Vondráček, Pokorný, Kochánek – Křenek, Dostál, Sobotka – Krča „C“, Bula, Maštera – Vlašín M., Střecha, Burian L. – Urban, Matov, Rozmarín.
    SK Minerva Boskovice: Chvátal (Zrza) – Surý A., Maksa, Dufek, Surý Z., Cívka, Kosorin, Vágner, Krejčiřík – Benýšek, Skácel, Špok – Hnilička, Klaus, Karný – Bednář, Pelikán, Šmíd.

    Rozhodčí: Sofka – Baláš, Dvořáček.